Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Jaro_slav

Hmm, docela nápaditý, ale beztak to táhnou hlavně skvělý herci. Teda spíš herečky, z chlapů má prostor akorát Deadpool - a je taky dobrej. Příjemnejch sedmdesát romantickejch procent. ()

kecinzer

Mimořádně povedený romanťák, který nenechá žádné ženské oko suché. Zvláště mě překvapil Ryan Reynolds, na kterého jsem zvyklý spíše jako na klauna a vždy mi byl jaksi odpudivý. Také chválím herecké obsazení. Pravda je, že jsem již přibližně od poloviny předvídal konec, který se mi však i tak líbil. ()

D@ve

Paráda!! Bylo skvělé sledovat vývoj života nějakého obyčejného chlapíka a jeho přítelkyně, které v životě potkával - bylo zajímavé jak se to točilo pořád kolem 3, jak různě vstupovaly a odcházely z příběhu. Další dobrá postava byla samzřejmě dcera toho chlapíka, protože její vstupování do příběhu bylo úžasně dobře načasované a pokaždé jsem se při něm pobavil. A nakonec závěr byl pro mě ještě lepší než jsem si představoval v průběhu filmu. Nemám co bych výraznějšího vytknul...99% -- skoro jako "Love Actually" :D ()

Rilian

Docela příjemná romantická komedie s tentokrát snesitelným Reynoldsem a jako vždy neuveřitelně roztomilou Islou Fisher. Ani to přechytralé děcko zde nepůsobí tak blbě jako ve většině podobných filmů. ()

Phillo

Až smrteľne skratkovitá a jednosmerne zahľadená "komédia", pri ktorej som sa nezasmial ani raz. Typický koncept romantickej komédie zasadený do mierne inovatívnej formy "forrest-gumpovského" rozprávania (v minulom čase plus kúsok prítomnosti). Herci už typicky žánrovo nudní a celok ako inak predvídateľný. Jediné, čo ale naozaj stojí za reč je opäť raz skvelá Mansellova hudba, ktorá z vás ku koncu dokáže vymačkať aspoň aké také emócie. Jednohubka, ktorá sa časom úplne stratí (a nenájdete ju ani v tom antikvariáte). 60% P.S.: Z Abigail Breslin rastie naozaj nesympatické dievča. ()

maty39

Uznávám, že to není zrovna prototyp dokonalého filmu, ale znáte to... Někdy se vám film trefí přesně do nálady a uzemní vás. Nepochybuju, že při dalším shlédnutí by šlo hodnocení dolů. Každopádně je to slušná žánrová zábava, která neurazí. ()

houseofwax

Určitě, možná je definitivně jedna z nejchytřejších amerických romantických komedií. Herecké výkony jsou skvělé, a Ryan Reynolds? Oh, ten je zatraceně sexy. Ať si každý říká co chce, pro mě je tohle romantický film roku 2008. A hotovo. Krása, krása, krása. ()

Greg25

Určitě, možná je film o kterém dost dobře nemůžete říct, že by se jednalo o komedii, stejně tak nemůžete říct, že je to drama. Ze všeho nejdřív to i díky obratnému a vcelku přirozenému scénáři ponejvíce připomíná obyčejný příběh z života pana X. Plusem filmu jsou herci, scénáristé, kteří se vyhnuli některým extrémním klišé, to že z žádné postavy neudělali zápornou, ale vcelku načrtli opravdové charaktery, kladem je taky to, že v podstatě nevíte jak to skončí, hádanka je to propletená nenuceně a s lehkostí. Fajn je taky atmosféra New Yorku, která vás příjemně vtáhne. Problémem filmu je tak trochu jeho délka, má stopáž necelé dvě hodiny což je skoro na podobný film točící se výhradně kolem hlavního hrdiny a jeho přítelkyň moc a jako dvoudílný seriál by možná působil lépe. Ale i tak je to velice příjemný a milý film, krásně obyčejný, ale potěší. 70% ()

Pavelos

Neuvěřitelně příjemná a hezká romantická komedie.. Sice nejsem zrovna milovníkem tohoto žánru, ale tento počin se povedl.. Není to ten "typický emotivní tlačdohlav", ale pohodový sámosobě plynoucí příběh otce a jeho dcery jako posluchačky.. A velké překvapení u Ryana Reynoldse, ten se na to jednoznačně hodil a zvládal to naprosto bravurně.. Celé to vyprávění bylo velice dynamické a bez jakýchkoliv zádrhelů.. Prostě "Definitely, Maybe" to stojí za zhlédnutí.. ()

bolan

Film jako takový OK, ale cítil jsem skutečně hluboké nesympatie k hlavnímu hrdinovi. Ten politicky angažovaný mistr správňák, který se osypal při každém náznaku slova jako "zadek" mě neuvěřitelně sral. Asi nejsem ten kdo to umí posoudit, ale dlouho sem neviděl většího slizouna. K tomu se choval a mluvil jako kretén - nemam tyhle typy rád. ()

Kratoc

Nadprůměrná romantika s hodně propracovanou zápletkou (na romantickou komedii) - hodně to připomíná "How I met your mother" včetně role malé Abigail, která vypadá, že z ní jednou vyroste opravdu dobrá herečka, protože už v dětských letech docela válí, nehledě na obsazení hlavní role, kde Ryan Reynolds je ukrutný sympaťák. Navíc všechny potencionální vyvolené jsou taktéž sympatické a člověk (minimálně já) je velmi napnutý, která z nich to nakonec bude. I když je to trochu mixnuté politikou, tak osobně mi to ani nevadí a celkově jde o moc dobrou záležitost s velmi hezkým koncem, který i přes ne úplně šťastný závěr (rozvod rodičů) končí vlastně happy endem v podobě dcery a vztahu s April. ()

Simgal

Slušná romantická komedie se skvělými herci. Především ústřední dvojice Ryan Raynolds a Abigail Breslin v roli otce a dcery byli parádní. Vyzdvyhnout musím i Islu Fisher, která zde byla naprosto kouzelná. Způsob Willova vyprávění mi navíc silně připomíná How I met your mother, což je pro mě taky velké plus. ()

fildatriska

Pro mě obrovské překvapení, chytilo mě to hned od začátku, možná to je tím úvodem ala HIMYM, ale je to jiné, víc kompaktní. Sympatický hlavní hrdina s dcerou, kterou by si každý přál a tři krásné ženy. Je to romantika, ale je jí tak nějak akorát, není to přeslazené. Člověk má tendenci hádat konec filmu a aspoň já jsem byl rád jak to dopadlo. Trochu mi vadil takový důraz na politiku, ale to jak byly vztahy nápaditě komplikované to vyšvihla zase nahoru. ()

Kruczynski

Až na přepálený konec je tenhle film jednou z mála romantických komedií, které se svým scénářem skutečně přibližují realitě. Aneb věčný návrat téhož... ()

TheSpearCZ

Tak tohle mi sedlo! Krásné romantické drama, o jednom klukovi, který se právě rozvádí a vypráví svojí love story své malé dceři a zjišťuje, že by se s tím vlastně ještě něco mohlo dělat. Výborný Ryan Reynolds, který mě jen a jen utvrzuje, že prostě může zahrát cokoliv, cute malá Abigail Breslin i pěkná Isla Fisher. Člověk to opravdu přeje Ryanovi, sleduje ten jeho příběh s otevřenou pusou a zároveň soucítí s cute malou holčičkou, která se to snaží celé vyřešit. Dostalo mě to. Lepší 4* ()

strangercz

Hodně moc příjemná záležitost,která na poli romantických komedii svítí hodně do dálky. Btw: Isla Fisher je neskutečně sexy tím nejroztomilejším možným způsobem ()

Rehooo

Od tohoto filmu jsem si dost sliboval a zároveň jsem měl obavy jak se se svou rolí vypořádá „taťka“ Ryan Reynolds. Nakonec to všechno dopadlo, tak jak jsem si ve skrytu duše přál. Film byl taková malá detektivka, která měla šmrnc a Ryan podal úžasný výkon. Prostě jedním slovem – nádhera. ()

Rocket

Vďaka štýlu rozprávania príbehu ala How I met yout mother má táto romantická komédia trošku naviac oproti ostatným snímkam rovnakého žánru, no na mňa ako veľkého fanúšika tohto seriálu to až tak dobre nefungovalo. PS: Malá Maya hovorí svojmu ockovi: "Sestra Sammyho Boigonova povedala, že bol omyl, tomu nechápem. Ako môže niekto omylom strčiť niekomu penis do..." :D ()