Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Wolvie

Velké překvapení a jedna z nejlepších a nejpřirozeněji zahraných i napsaných romantik poslední pětiletky.Isla Fisher je k zulíbání a Ryan Reynolds by si měl uvědomit,že tady mu to svědčí lépe než v digitálním zeleném kostýmu.Jen aby už nebylo příliš pozdě... ()

jochanan

Chvíli jsem uvažovala, jestli filmu nedat pět hvězdiček, ale i když je to zatraceně dobrá romantická komedie (a takových není moc!), na Lásku nebeskou to ale zase nemá :) Každopádně milovníci chytrých "rom-kom" si tady určitě smlsnou. Film má skvělé obsazení i herecké výkony, pro Abigail Breslin mám hroznou slabost a i když tady má celkem malou roli, září jako vždy! Prostě How I Met Your Mother trochu navážno :) A i když se film nevyváže z některých klišé a jak to bude s Janou Eyrovou je jasné od prvního okamžiku, film mě opravdu bavil. Moc! ()

Krchy

Po všech stránkách pěkný romantický film (tak, je to venku, teď budu muset zase utrhat křidélka minimálně deseti mouchám, abych to ze sebe smyl). Reynolds je můj oblíbenec už od Just Friends, holčina taktéž sympatická (respektive není na pěst, jako většina přemoudřelých filmových fracků, tudíž palec nahoru) a ten trojlístek nápadnic? No nedivím se mu, že měl problémy s výběrem :) ()

kacirek_

Jak sem poznal vaši matku, ovšem bez humoru, což je vzhledem k žánru komedie dosti na pováženou. Nevím, nějak mě to neoslovilo, a abych se přiznala ke konci sem zjistila, že u toho stíhám hrát hru na mobilu...Nějak nechápu tak vysoké hodnocení, jak by řekl Klusáček - za co pane bože za co.... :-) ()

Anduril

Ci pana. Mňa to za srdce chytilo. Super romantický film (vôbec to nieje môj žáner, ale tento bol naozaj skvelý), pekná hudba, dobré obsadenie a rozohraté charaktery. Žiadne zbytočné sexuálne scény, proste pekné myšlienky a plynulý chytľavý príbeh. Tie "hluché" miesta, ako ich väčšina volá, sa mi páčia. Človek má čas spracovať dej a pripraviť sa na ďalší posun. Myšlienka rozprávania príbehu lásky svojej dcére sa mi zdala nápaditá a ešte som sa s ňou nestretol. Preto sa mi tento kúsok nezdá tuctový. Naozaj som netušil ktorá to bude. Čo dodať. Tento film mi veľmi pekne zdvihol náladu. Fest odporúčam pozrieť. ()

MickeyStuma

Umíte si představit, že by jste přišli pro své dítě do školky, kde se dozvíte, že dopodrobna probírali sexualitu a vaše dítko na Vás vyvalilo hromadu choulostivých otázek? Myslím, že by se nejeden rodič nad míru zapotil. A takový je námět tohoto snímku, který sice vybízí ke komediálnímu ražení, ale není tomu tak. Dcerka se začne vyptávat svého otce a ten se rozhodne vyprávět příběh o tom, jaké měl vztahy se ženami. Dcerka se jeví jako pěkná rozumbrada, psychologicky vše zhodnocuje a snaží se uhádnout, kdo je její maminka. A tak snímek sleduje otce, jeho vzestupy a pády ve vztazích se ženami a to, jak to vlastně neměl vůbec jednoduché. Vše spěje k romantickému finále, které je sice očekávané, ale myslím, že co se týče dějství nečekané. Vše se odehrává poklidně s jemným humorem a s jistou skromností. Zvědavost dítěte a její chytračení je pro nejednoho rodiče úsměvné. Postoj jejího otce, je příjemným aktem a snem nejedné ženy, které, co si budeme povídat, je ve skutečném životě zcela nereálné. Pro romantický film je však takový chlap přínosem a snem snad každé ženy. A tak se nechme unášet láskou a životním osudem jednoho tatínka, který má nelehké počínání ze zodpovědností ke své dceři a zároveň vyřešením svých vztahů k životním partnerkám. ()

Rathalos

Velmi prijemna a pekna romanticka komedia so sympatickym hereckym obsadenim,mne sa to fest pacilo a Isla Fisher je rozkosna...:-) ()

Kopi1

Průměrná romantika, na mě až moc americká. Klasická dřívější Ryanova role, kde se mu všechno daří a má všechny holky. Příběh klasický klišé, hlavně závěr filmu, ale koukalo se na to vcelku v pohodě. Dcerka v podání Abigail byla příjemná, ale mohli scénáristé udělat její chování více reálné. Zdaleka nic převratného, slabší tři hvězdy za mě. ()

Yojimbo

V rámci romantických filmů skutečně kvalitní kousek, který na diváka neútočí sladkobolnými scénami, ale naopak chytře napsaným scénářem, neotřelým nápadem a slušnými hereckými výkony. I Ryan Reynolds nepůsobí tak vlezle jako v "Miluji tě k sežrání". Příjemné překvapení, protože skutečně dobrých romantických komedií je jak šafránu. ()

guri

Definitely, Maybe je velmi mila a originalna romanticka komedia. Originalna v tom smere, ze sa nedrzi klasickej schemy romantickej komedie. Som zvedavy, ktorej potencialnej mame budete najviac drzat palce :-) ()

darkreider

Bohužiaľ trochu nuda a veľmi dlhý a rozvláčny dej. Pekná hudba. Príbeh sa snažili posunúť vyššie ako tradičnú romantickú komédiu a to im vyšlo, ale čakal som viac komédie a zábavy. Takto ma sem tam bavil len prázdny kelímok od jogurtu, ktorý som miestami deformoval, čakajúc na záver. ()

Blaogranas

Příjemný romantický příběh se sympatickým Ryanem Raynoldsem. Svižné tempo, originální myšlenka, celkem překvapivé vyústění a dobrý, mírně očekávaný konec (jenom posledních 5 minut, jinak člověk opravdu nic netuší). Výborné prolínání a dokonalá, zvídavá dcerka dotváří, pro mě, celkem netradiční a hezkou podívanou. Z mé strany tedy zcela zasloužené, lepší 4*. ()

bend-ik

Ryan konečne! Po biednych (a preňho asi nevhodných) postavách z filmov typu 3:15 zomrieš bola rola otecka rozprávajúceho "príbeh na dobrú noc" svojej neodbytnej dcére príjemnou zmenou (rozhodne k lepšiemu). Tento film by sa svojím motívom mohol spokojne zaradiť medzi tuctové romantické komédie(?), no našťastie sa mu podarilo zaujať- a to nenásilne, milo, a až na poslednú štvrťhodinku aj pútavo. Priznám sa, filmík ma zaujal hneď prvými minútami "rozprávania", ktoré bolo pojaté nevšedne, avšak nanajvýš prehľadne. Počas sledovania som si uvedomila, že ma skutočne zaujíma, kto je matka Mayi (na rozdiel od Malej Miss Sunshine mi tu Abigail nevadila), pričom som tajne držala palce April v podaní čarovne bezprostrednej Isli Fisher. Na rozdiel od iných, mne vôbec nechýbala komediálna zložka, práve naopak; načo ju tam nasilu trepať? A natískajúca sa podoba s HIMYM? Našťastie som ju nepociťovala.. Aby som sa však nevyjadrovala iba v superlatívoch, snímku mi znepríjemňnovali dve veci: politika (doteraz neviem pochopiť, akú úlohu mala vo filme zohrávať a pasáž s joggingom á la Bill Clinton by som v tom momente vystrihla!) a Rachel Weisz (pre mňa bola v ženskom trojlístku "čiernou ovcou", čo vhodne okomentovala aj malá Maya tým, že ju by za mamu nechcela). ()

TylerGage

Příběh vyprávějící své dceři,mě velmi zaujal a abych se přiznal do poslední chvíle jsem nevěděl kdo je její matka a s kým se nakonec sejde Will se svoji milou. Velmi dobrý film. ()

pepa3rd

Trochu netradičním způsobem vyprávěná romantická komedie, která vlastně ani tak není komedií, jako příběhem, který pohladí. 60 % je málo a 80 % je moc, takže něco mezi tím. ()

Nšoči

Příjemná inteligentní komedie o láskách jednoho muže. Nevtíravý humor, dobré herecké výkony a šťastný konec ... ()