Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Autogram

Dobre vyrozprávaný romantický príbeh je lepší ako fádne vyrozprávaný. Cítim sa zvláštne, že mi tak vyhovuje rozprávanie love-story vo forme kriminálky pre desaťročné dievča. Vtedy je aj obyčajný kolotoč medzi tromi osudovými ženami pútavý a príjemný zážitok. –––– Vo svoj svadobný deň asi nikto nečaká, že sa stane súčasťou 46 % párov, ktorí nežijú šťastne až do smrti. –––– Zabudni na ozajstný vzťah. Nehľadaj ho, nájde si ťa. –––– Niekedy sa muž a žena tučniaky od seba oddelia. Kvôli migréne. ()

Jaro.Krafcik

Slabšia romanticka komédia. Ktorá sa len naťahovala a aj nudila. Podpriemer. Otrasný dabing dcérky to len zakončil. Hviezdička nazvyš len vďaka hlavnému hercovi a nirvane. Nič viac, nič menej. 2* ()

P1tr

Již od traileru jsem čekal příjemný film, ale ne až takto. Tak trochu po vzoru How I Met Your Mother vypráví Ryan Reynolds své dceři příběh o strastech jeho milostného života, ze kterého nakonec vzešla právě jeho dcera. Ovšem která ze tří dívek z vyprávění je její mámou? Výborně podaný příběh vám nedá jinou možnost než se vcítit do hlavní postavy a projít s ním několik let jeho pátrání po pravé lásce. Romantika jako hrom občas odlehčí vtípkem, ale hlavně je to o lásce, která vás pohltí. Nejlepší film svého druhu co jsem za poslední dobu shlédnul. ()

dinsdale

Sice to mohlo být kratší, ale vyloženě mě to nenudilo. Akorát jsem pointu čekala nějak víc.. překvapivější. Každopádně pořád snesitelné, výborná hudba Clinta Mansella. Na čem tenhle film stojí, jsou výborní herci. Rachel Weisz (jako svobodomyslná sofistikovaná novinářka) je úžasná vždycky, Ryana Reynoldse jsem zatím viděla jen epizodně v Scrubs a na druhý pohled mi přišel docela šikovný, nejvíce pro mě ale ve filmu zářila Isla Fisher, kterou už od dob Nesvatbových marně vyhlížím více. Politická rovina mi moc neříkala, ale zase jsem si jednou ráda poslechla "I did not have sexual relations with that woman" :o) Celkově 70%, další ze série lepších romantických komedií, které až tak komediální nejsou. ()

U.Tarare

Jak už tady někdo podotkl, je to jako How I Met Your Mother, které ale není vůbec vtipné. Kdyby to trvalo poloviční dobu, dalo by se to překousnout a v klidu bych to dokoukal, jenže takhle jsem musel přeskakovat kopice zbytečných scén, které film jen zbytečně natahovaly. U mě za 30% ()

Čtec

No jak se mi asi může líbit film, kde hrají Rachel Weisz, Isla Fisher a Elizabeth Banks, všechny tři najednou? No moc! A nebylo to jen těmi výše zmíněnými kráskami, ten film má dobrý příběh a je krásně vyprávěný... Jen tedy, nevím, třeba jsem se nějak málo soustředil, ale nějak jsem si pořád pletl všechna ta dívčí a ženská jména a tak jsem z toho měl po většinu filmu dost hokej. Pak se ještě ukázalo, že Summer je paní Nataša, Emily není Emily, ale máma, naštěstí aspoň April byla April a Maya Maya... Jo, a když už jsem u toho hokeje, co je to teď za divnej zvyk dávat filmům dva odlišné české názvy? ()

Wbcko

V prvé řadě je třeba říct, že jde o zoufale neoriginální film, plný klišé. Celý koncept filmu a styl jakým Will vypráví o tom jak potkal svoji ženu, jakoby z psacího stroje scénáristů How I met your mother vypadl, název filmu (to je nejspíš náhoda) mi nutně evokuje prvotinu britských Oasis, dokonce i jména potencionálních matek jakoby odkazují na jeden z mých nejoblíbenějších filmu 500 days of summer (vím, že byl natočen o rok později, tudíž je to blbost, ale viděl jsem ho dřív :p). Celkově postavy jsou jako vystřižené z módních časopisů a oproti závěrečné pětiminutovce je Pretty Wooman životopisný film založený na autentických událostech. Čtyři hvězdy tu tedy neobhájím ani náhodou. Ale já mám romantické komedie poslední dobou radši a radši, obzvlášť takhle kvečeru před spaním. Tahle byla celkem fajn, ne tak utahaná a sladká abych měl nutkání si okamžitě po skončení pustit Komando, prostě tak akorát. Ryan Reynolds, i přestože má jméno jak ze seriálu o Odpadlíkovi a ksichtík jako frontman boybandu z Bravíčka, se do téhle role hodil tak akorát. Herečky i muzika byly příjemné... bla, bla. Prostě se mi to líbilo :) ()

giovanni3

Zajímavé herecké obsazení nevynahradí průměrný děj. Příběh o třech osudových láskách a kotrmelci mezi nimi je prostě stále obdobný, což ani tak není hlavním problémem, ale zde je ten potenciál tématu nenaplněný. Všehovšudy se v romantické komedii řeší tak 1/3 času kariéra, Clinton, NY a zbytek zbývá na 3 vztahy a vztah otce s dcerou. Snaha o zdramatizování, čtěte rozchody a setkání, jen ubírá počet informací o vztazích samotných a vlastně kde nic tu nic. Celkově by šla každý z Willových osudových lásek shrnout do 2 vět a to mi přijde dost slabé, na film co má 105 minut a měl by být právě o těch láskách. Opět mne fascinuje jak lze v tak obřím městě jakým je NY narážet v průběhu tolika let stále na 3 stejné ženy a jak je možné je nalézt vždy nezadané či zamilované do Willa... No ta jednoduchost a náhodnost mne u romantických filmů nepřestane udivovat. Hodnocení vylepšil závěr od podpisu rozvodových papírů, který byl tak nějak očekávaný, ale potěšil a jen díky němu dávám 3z5. ()

MiaMoonlight

Jak v životě poznáme správnou volbu? Existuje vůbec nějaká? Ne, tenhle film nenabízí příliš dopovědí, ale vyvolává další a další otázky. Neobyčejně obyčejná romantická "komedie". Více romantiky než smíchu, ale to v tomhle filmu vůbec neuškodí. Alespoň je pojatý poněkud jinak a tak z něj není klasické nudné klišé. Nikdy nevíte, co si pro vás život nachystá. ()

Pecival

Tomuhle říkam herecké obsazení, snad ten Raynolds je trošku jalovej, ale ještě v mezích. Ženské super, hlavne Isla. Kline v menší roli taky hodně potěšil. Za břicho jsem se nepopadal, ale vynahradilo mi to, že jsem byl zvědavej s kterou nakonec skončí. O které romantice se může říct, že nevíte jak dopadne. Výborný soundtrack. Absolutní feel good. ()

KR4T4S

Postavě Ryana Reynoldse jsem uvěřil všemu ve vztahové linii, s otcovskou částí to už trochu skřípalo... Příjemný romantický film. ()

Soweek

Zbytečně dlouhé, ale přesto, že nápad již díky HIMYM nebyl originální, příběh originální byl. A líbil se mi a to hodně. Příjemné zjištění, že někdy happyend nemusí být přesně jak vystřižený ze škatulky. ()

Looser

Slabší 4 hvězdy, oceňuji předvším pokus o originalitu ve stylu vyprávění. Škoda přemíry politiky a nelogického chování některých hrdinů. Příjemný hudební doprovod. ()

made1

V podstatě průměrný film, ve kterém jsem se nejvíc těšila na April, která byla prostě uragán. Ostatní nebylo až tak záživné, i když překvápko "maličko anti-happyend" docela fungoval. Nebylo to zlé, ale viděla jsem to v dabingu, takže s origo je možné, že přidám ještě hvězdu. Těšila jsem se víc, než jsem se nakonec bavila. ()

kisha

inu romantická oddechovka, u který nehrozí, že o něco přijdete, pokud ji nevyhledáte...a tu mrňavou přechytralou ukecanou nepříjemnou holku naprosto nereálně reagující na onu skoro závěrečnou scénu "tatínek si konečně vybral" bych nejradši praštila po hlavě i přes riziko, že mě za to sociálka úplně nepochválí... ()

ZkuKol

Mám rád Ryana Reynoldse a jeho pohodový styl herectví ( a těším se až si zahraje drsňáka v nějakém akčním filmu nebo thrilleru), miluju New York (ani se neptejte jak dlouho tam už plánuju jet), líbí se mi dámy Fisher, Banks a Weisz a Abigail považuji nejen za roztomilou, ale i za schopnou hrát. Stylizace 90. let je příjemně nevtíravá, humor jemný jak dýka, holkám to sekne a žádna to nekazí. Jen zhruba v polovině film na chvilku ztratí tempo a donutí vás se jednou kouknout, kolik je hodin, ale jinak - vtipné, rozumně sladké i romantické a !SPOILER! dobře to dopadne:-)... 80% ()

Mr.Jackass

Nejsem příznivcem ubulených romantických limonád s karamelkou a paraplíčkem, ale tento neotřele natočený film se mně líbil. Netvrdím, že si ho pustím někdy znovu, ale příběh byl vtipný a zajímavý a byly to jedna z nejlepších romatnických komedií co jsem viděl.. ()

slovan1

Milá romantická komedie, která ničim člověka nezatiži ale dobře pobavi. Možna inspirace v HIMYM, ale to je jedno. Sympatičtí hrdinové, a zárověň pěkne herečky. Na podzimní večer příjemná podívana. ()

DeLaMorte

Krásně natočená a odvyprávěná ovšem pro mne ničím extra olsňující romantická komedie výborná po nedělním obědě,která ve mě do večeře nic moc nenechá natož pak druhý den. ()