Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Ferinka

„Tati, nemůžu uvěřit, že si pil, kouřil a byl takovej blbec - ale stejně tě mám moc ráda“. Prosím, ať jsou i moje děti jednou tak shovívavé!! :) Krásná romantická komedie,dokonce obsahuje nějaká ta moudra, co člověku zůstanou v hlavě i po skončení filmu, navíc nikdo mi tam nevadil, nic mi nepřišlo nevhodný nebo nevkusný, prostě pohodová podívaná na nedělní odpoledne. A k ději? Vyhrála ta správná :) ()

herr_carter

"stejně tati nechápu, jak si mohl kouřit, pít a být taková děvka....ale mám tě ráda."................ moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

chmíří

Příjemné vyprávění o lásce a vztazích s obligátním happy-endem a triem nádherných hereček, které společně s Reynoldsem táhnou tenhle příběh vpřed. A i když sem si místy říkal, že je to trochu natahované nikdy to nepřerostlo do kýče či nudy... ()

Lenarek

Perfektní hudba, velmi dobří herci, sympatická Isla Fisher, úžasná Abigail Breslin a láska :-) Víš, že každý rok se pokusí skočit 35 lidí z Brooklynského mostu? ()

NICOX

Většinou mě romantický komedie extra nedostávaj, ale po týhle jsem byla fakt na měkko. Je možný, že to časem změním, ale teď (bezprostředně po) to vidím na 5*. 90 % ()

iXtr3m3

Milá romantická komédia pre dospelejších bez hlúpych teenagerských serepetičiek typu stopäťdesiatej variácie na Prci, prci, sem tam doplnená o naozaj celkom inteligentný humor. Ryan Reynolds je ako vždy pre ženské publikum neodolateľný (píšem za priateľku... :-) a ostatný komparz je tiež celkom fajn. Záver je trošku prekvapivý, ale o to reálnejší... :-) ()

DavidS.

New York, ve kterém se dá chodit jen tak po ulicích, vysedávat po lavičkách, randit a vyprávět dceři "milostnou detektivku" ve stylu HIMYM, která však není sitcomová, ale proklatě romantická...Nenápadný žánrový klenot...Poklonu a polibek si zaslouží všechny zúčastněné dámy včetně té nejmenší a samozřejmě vypravěč Ryan Reynolds... ()

Jaccobos

Otec - naivní slaboch bez jakékoli známky nějaké hlubší duševní činnosti (např.: dává prstýnky na potkání), k tý malý holce - pokud bude takhle pokračovat, tak z ní vyroste druhej kraví mozek jako Kirsten Dunst (což už by vesmír nepřežil) Klady vidím ve sbírce Jany Airové a občasných kvalitách docela zajímavého scénáře. A závěrečné pošušňání v čase cca 00.57.20 ., kdy se scéna zachvěje "Sarumanovským" smíchem (jinak docela pěkné) R. Weisz... ()

Michelle75

Určitě, možná je jistým způsobem originální námět s velmi příjemnými herci. Přesto jsem se musela rozdívávat natřikrát a při posledním pokusu jsem se dodívala,....konečně. Dalo mi to zabrat a i přes veškeré klady to není to, na co bych se chtěla ještě někdy podívat. Nicméně Rachel Weisz snad ani nestárne ba právě naopak. ()

Mistickzz

Tipická americká romantická komédia s obohraným námetom, scenárom a hádam so všetkým, čo už sme toľko krát videli. Nemôžem povedať, že by ma to nebavilo, ako oddychový film to beriem, ale ako niečo viac určite nie. Cez všetku tu naivitu, klišé a "náhodu" som sa dokázal prekusnúť hlavne vďaka výborným hercom, Clintovy Mansellovy a celkom pohodovej atmosfére. 64% ()

Hanys_

Úžasný film. Netradične (no inspirace HIMYM jde silně cítit) vyprávěný romantický příběh s (pro mě) nečekaným ale o to šťastnějším koncem. Ryan Reynolds roste film od filmu. Toho chlapa prostě žeru. ()

lonewolf

Pěkný, chytrý, zabávný a průměrný romantický film do nepohody nebo na společný večer s drahou polovičkou :). Nic nadprůměrného na něm bohužel neshledávám. ()

markul

Nevím, proč mám takovou slabost pro romantické filmy. Vlastně je mi to naprosto jasné, ale to zde nebudu rozepisovat. Já ale nevidím moc velkou podobnost s How I Met Your Mother, jako hodně zdejších uživatelů. Jistě, něco je tu podobné, ale HIMYM je hlavně o vtipu a hláškách, což se zde jaksi nevyskytuje v míře větší než malé. A koncepce, kdy je příběh vyprávěn jiným osobám, je zde stěžejní, zatímco v seriálu bych se bez toho obešel. ()

Burdock

Opravdu dojemný, zábavný i poutavý příběh. Je tam od každého něco: pracovní kariéra jednoho kluka, jeho vztahy s holkama, zajímavé historické pozadí... Perfektní a dovedně poskládané. Pět hvězd nedávám jen tak nějakému snímku hned napoprvé, ale tahle supr-romantická-komedie mě snadno přesvědčila :) ()

noby

Příjemný romantický kousek s milým scénářem, dobrými herci a zajímavou hudbou. ||| Akorát ta dcera je nějaká přemoudřelá :) ||| A všichni kdo tu komentujete Reynoldse, podívejte se na Chaos Theory. ()