Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Vecko32

Příjemná rodinná podívaná s jemným a nenuceným humorem. Dobré obsazení se zajímavým dějem i vyvrcholením. I když mi Reynolds připadal někdy takový umělý, tak se na roli hodil. Zajímavý byl začátek, vypráví o své práci, pohodová hudba, typicky si kráčí po NY a pak šok....sexuální výchova ve škole. Akorát se člověk trochu ztrácel mezi lety, bylo to takové nepřehledné přeskakování, ale jinak jsem se dobře bavil. A ještě bych dodal, že nejvíce mě okouzlila slečna Fisher. Dobře nadabováno.80% ()

SheldonShamy

Příběh otce, který vypráví svůj životní příběh dceři. S úsměvem na rtech musíte pozorovat dětské vnímání a neokoukané vtipy. "Co je to trojka?" "To je hra, kterou občas hrají dospělí.... Když se nudí." Uvěřitelná role roztomile šťouchající holčičky, která nakonec snad dovede tatínka ke štěstí. Politika je jen vedlejším tématem, které příběhu nijak nepřekáží. Z How I Met Your Mother si tvůrci vzali asi jen ten nápad, že se tam hledá maminka, každopádně to nejsou jedny velké orgie a nevybíráte z potenciálních 50 maminek, ale "pouze" ze tří. Krásná romantická komedie, která prozáří studené zimní večery :) ()

MIchael90

Pro mě (z kinematografie posledních let) jeden z nejlepších romantických filmů vůbec, který boduje hlavně svým konceptem, kdy otec vypráví své dceři o svých láskách. Perfektní herecké výkony Ryana Reynoldse, Isly Fisher a Rachel Weisz.. radost pohledět! ()

Luccy007

69% Celkem zajímavě podaná romantická komedie o tom, jak otec (R.Reynolds) vypráví své malé dceři (A.Breslin) historky z mládí o třech jeho (životních) ženách. Dcera se snaží různými dotazy uhádnout, která by asi mohla být její matka. A vlastně díky tomu všemu otevře otci oči...konec až příliš sladky, takže 3hv. ()

Keen.lady

Nesympatické obsazení, přehrávající herci a herečky. Děj je naprosto předvídatelný a přestože je jednoduchý, dopustil se Brooks pár nelogických kroků. Ostatně - co taky čekat od Brookse. Nulové sympatie. ()

xzajox

Ozajstné prekvapenie. Kombinácia slov "romantická" a "komédia" ma posledné roky neustále sklamávala. Preto som aj tu bol trochu pesimista. Od R.R. som čakal niečo pubertálne, ale tu ukázal svoj talent pre vyspelý a príjemný humor. Romantika tu fungovala dokonca ešte lepšie. Vadili mi tu len dve veci. Postava dcérenky bola IMO až moc chápavá, a mala trochu nereálne reakcie. Hlavne na konci, ako keby mamu kopla do pr... Druhou bol koniec. Zdal sa mi narýchlo a lajdácky dopísaný. Inak veľká spokojnosť. 86% - 5* ()

lobo87

Príjemná romantika, ktorá mi pripomínala filmy iného Brooksa (Jamesa). Najväčším ternom filmu bola roztomilá Abigail, kvôli ktorej vás záver zaujímal ešte viac. Hlavné postavy obsadené vhodne, príbeh mal príjemné tempo i atmosféru a počas 105 minút nestihol nudiť. Dobrá práca... 70% ()

fimler

Originální,nápadité a velice vyvedené love story.Film jsem dlouho přehlížel a dnes se mi přidala mezi mé nejoblíbenější romantické-komedie.Ryan to dobře zahrál a scénář, který měla Abigail Breslin byl úžasný!Isla Fischer byla krásná a celý film jsem myslel, že je to její máma.Banks mě nějak zvlášt neohromila!Doporučuji všem kdo má rád tyto herce a filmy typu Pretty Woman. ()

Eywa11

Život je niekedy funny, začne vám dávať zmysel až s riadnym odstupom času, poskladáte to pomyselné puzzle a dieliky, ktoré do seba nezapadali zrazu perfektne sedia.Asi je to vážne o tom, že na niektoré vzťahy treba nájsť ten správny čas. Možno s niekým s kým strašne chcete byť práve teraz byť nemôžte, a je to tak dobre, pretože jedného dňa, možno.... :) Strašne sa mi to páčilo, asi hlavne tým, že to bolo presne ako život, také domotané, žiadny Notebook, kedy viete, že ústredná dvojica spolu ostane od prvého pohľadu po posledný výdych. A strašne som si celú dobu želala aby to bola Isla, už odkedy ho 1x poslala do péčka! :) Všetky hlavné predstaviteľky boli krásne, no oproti Isle mi tam chýbala iska a šmrnc. Taký ženský vražedný balíček všetkého čo treba. Vtip, inteligencia a krása, čo sa môže zdať ako málo, ale poznám veľa chlapov, resp ľudí, ktorým na ich partneroch vždy aspoň jedna "ingrediencia" chýba....a tak veľakrát ľudia trávia život s úplne iným kúskom puzzla než ku ktorému dokonale sedia...cvak...... ()

Knightey

Jak zde někdo napsal, je to komedie dost podobná seriálu: "Jak jsem poznal Vaši matku". A upřímně se tahle komedie povedla. Bavilo mě to celou dobu :) ()

imaginer21

Jsou romantické komedie, u kterých převládá romantika. Pak jsou ty, u kterých převládá humor. Ne vždy se, s ohledem na oba žánry, dílo vcelku povede. Ale pak je tu "Definitely, Maybe". Už jsem si zvykl, že tvůrci Nothing Hillu a Lásky nebeské jsou prostě zárukou dobrého, někdy i mnohem víc než dobrého příběhu. A když nezklame ani obsazení, pak je o úspěch postaráno. Myslím, že od Lásky nebeské je toto další, kvalitou srovnatelný, úchvatný příběh, který se nesnaží skrýt dialogy o sexu a hloupisti v mládí. Navíc je však podává tak lidsky, že oproti jiným filmům tomu prostě uvěříte. Nepotřebujete kapesníky, ani kladivo na televizi. Celková harmonie příběhu - to je to, čím Adam Brooks jednoznačně vede. Kdybych měl popsat film jedním slovem, bude to slovo "roztomilý". A to ve všech ohledech. A nejúžasnější na tom je, že i když zhruba v půli filmu už tušíte, jak to všechno skončí, tak to musíte dokoukat. Díky, pane Brooksi, za další přírustek do mé skromné filmotéky trvale oblíbených filmů. ()

TesterX

Příjemná a originální romantika, u které dlouho není jasné, jak vše dopadne. Nenásilné, roztomilé, zábavné, dojemné a hlavně uvěřitelné. ()

FincherD.

Bavil jsem se? Překvapil mě závěr? Definitely!! Vzpomenu si za pár dní na tuhle romantickou komedii? Maybe. Nicméně, i přes možná zbytečně dlouhou stopáž, se mi tohle dílko s neskutečným sympošem Reynoldsem velmi líbilo - 3 a půl***. A Isla Fisher je pro mě nový herecký objev, který snad bude ve filmech vidět častěji! ()