Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Patr1k

Idea How I Met Your Mother je niečo kompletne iné ako idea tohoto filmu, takže nečakajte extra dávky humoru ani partiu neustále "pařících" ľudí. Takisto si myslím, že tento film nesedí do žánru komédia, skôr ten romantický, i keď mi to niekedy pripomínalo telenovelu. K filmu som sa nechal zlákať komentármi, že ide o niečo ako HIMYM, takže som bol prekvapený, keď sa film rozbiehal, no ako som zbadal Abigail Breslin (Nims Island) a videl ako hrá Mayu, tak som sa začal baviť, parádne herecké výkony (až na pár divných úsmevov uja Reynoldsa) a hlavne netradičný záver, nemám rád romanťáky ale tento film sa mi strašne páčil, chýbajúca hviezda je za priveľkú naivitu niektorých scien v scenári ()

Sunwise

Coby nenáročný, pozitivní film na sobotní večer mi tento snímek úplně vyhovoval. Asi na něj brzy zapomenu, a pokud mi někdo nebo něco utkví v paměti, pak to bude úžasná Abigail Breslin v roli malé, ale o to zvědavější, dcery rozvádějícíc se rodičů. Nadchla mě už v Little Miss Sunshine, a zde byla opět výborná. Říkám si, jak asi zvládne přechod od dětských rolí k dospělým. ()

Na rozdíl od svého společníka jsem netipovala a jen se nechala unášet dějem a přestože to bylo (zejména ke konci) trošičku zdlouhavé a hrozně moc jsem se chtěla dovědět, jak to dopadne, skvěle jsem se bavila. Děvče je fajkn, nechybí tomu humor a cit a nebyl tu sladký happyend, na tohle se opravdu ráda podívám znovu. ()

bonovox

Príjemná romantická komédia so skvelým Reynoldsom, ktorá Vás pohladí na srdci a spríjemní Vám nejaký ten zimný večer. ()

sAreOn

Typická tuctová americká romantická komedie, která nepřináší nic nového. Snad jen tu politiku... Příjemné obsazení, průměrné herecké výkony. Osobně musím říct, že film, ikdyž se o to velmi snaží, mne nedojal. Určitě se pri sledování nudit nebude, ale asi na něj také brzy zapomenete. ()

Fabeeh

Opravdu překrásný romantický snímek+skvělé, herecké obsazení co jiného si přát, je tu konečně něco nového, ne jako každá romantická komedie s prakticky stejnými zápletkami chválim brookse, skvělý nápad, navíc Ryan Reynolds a Isla Fisher moji oblíbení.Jasných 5*. ()

redalert21

No jo, ja to fakt videl. Tak tomu rikam rychlé zapomenutí, až obrázek mi vrátil pamět, to neznáčí nic dobrého pro film, co si vzpomínam, tak tam bylo obyčejné klyšé. Žadná inovace, prostě zaběhlé téma s krasným koncem a dítětem do toho, 76%? ale kdeže 50-60% Max... ()

mandella

Milé, ale nějak mě to úplně neoslovilo. Navíc Isla Fisher mi vůbec neseděla do role, naopak Abigail Breslin po Little Miss Sunshine vystřihla další uvěřitelnou holku - uvidíme, jak to s ní půjde dál. Dala bych tři a půl, což nejde, takže jdu na tři hvězdy. Stojí to za to, když nemáte co jiného na práci, ale nutně to vidět nemusíte.. ()

mseet

Příjemná oddechovka, dobrý nápad, ale za srdce vyloženě nechytne. V porovnání s podobně laděnými filmy (Lásce na stopě; Všechny moje lásky; Miluj mě, prosím) mírně zaostává. 65% ()

veverysiak

Ak už romantika, tak musí byť na míle vzdialená kadejakým stílovým alebo pilčerovým, musí mať patričný humor a pokiaľ sa do nej primontuje aj tajomná hádanka, len to zvýši kredit, toto dielko nebude nikdy na dosah vrchných stupienkov žánru, ale obsadí čestné miesto tesne porazených, o ktorých sa síce nebude stále hovoriť, ale v prípade nostalgických obhliadnutí za zabudnutými šperkami filmografie po ňom siahne nejeden milovník zaľúbených príbehov, je tu viac vecí, ktoré mu pomohli výraznejšie sa odlíšiť od ostatných podčiarových kolegov, hlavne vcelku originálny námet s príjemným scenáristickým dopracovaním, slušné herecké výkony a netradičný realistický záver, takže 80%. ()

Chase

Kdyby to neskončilo tak jak to skončilo bylo by to za pět. Ale opět se zbytečně komplikovalo, aniž by to nakonec neskončilo happy endem, jak bývá nešvarem většiny romantických filmů, které jsem v poslední době viděl. Jediným vpravdě romantickým příběhem tak je stále Fantom opery a Love actually (ty části s Rickmanem a Knightley) Popravdě momentálně nejsem schopný přiznat jak velkou měrou se na kladném hodnocení podílelo to, že si nakonec Will vybral tu kterou bych si vybral i já. (I když na něj vlastně zbyla) a jak velkou měrou úžasný Vranac, který jsem při něm popíjel. Z čehož vyplývá závěrečné resumé. Se sklenicí (sklenicemi) dobrého vína čtyři hvězdy, bez vína tři. BTW. Film jsem si stáhnul a jelikož se mi líbil tak si ho koupím na dvd a protože mě štve když mi předražený český dvd řiká, že jsem zločinec, protože filmy stahuju, bude to opět z Amazonu. ()

covice

V rámci žánru maximální spokojenost. Celý film jsem si přál, aby to skončilo, tak jak to skončilo, což se mi moc často nestává. ()