Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

glide4ever

Dostal jsem přesně to co jsem chtěl. Milou a svěží romantickou komedii, se sladkým koncem. Od začátku byla mou favoritkou slečna od kopírky. A Vaše? Krásných 80% ()

Pharlap

Trochu jsem nepochopil ten začátek s výukou sexu ve škole.. podle mne by bylo možné vymyslet i lepší "oslí" můstek jako prolog k zahájení vyprávění. Bylo to dojemné, vtipné, veselé, romantické, napínavé, scénář i zápletka OK, poplakal jsem si u toho :-) a nakonec to skončilo dobře, takže to přesně splnilo moje očekávání dobré romantické komedie, na kterou se VELMI rád kouknu znovu! ()

Ernie_13

Nemam vobec nic proti romantickym komediam alebo romantickym filmom....ak stoja za to! Nemozem si pomoct, ale tento bol zbytocny, ze az.....dej sa natahoval ako guma v gatiach a k ziadnym prelomovym, srdcervucim, ci vtipnym chvilkam nedoslo....jedine co potesilo bola dcerka hlavneho hrdinu, zvysok filmu totalna nuda...!?! ()

hackstolle

yoyo.. Malarkey.. souhlas.. z Lasky nebeske to nema tkanicky.. teda spis lepe receno, to nemelo takovy pro me moc moc moc dulezity britsky "smrnc". Tak jako tak si to **** zaslouzi, ale lepsi (komenticky) filmy znam rozhodne. . . . . . . . .ps: nejuzasnejsi mne prisla nechapavost radobychapave holcicky, jeji krasne aktikulovana anglictina, spontannost a schopnost se nenechat odbyt. Herecky velmi hezky ztvarneno. A Rachel? Tu mam rad uz od Nepohodlného. ()

Pagliacci

Kéž by mě How i Meet Your Mother oslovilo alespoň způlky jako tohle. Narozdíl od něj tady není Rayn coby kvalitní a příjemný herec sám jako Burney a sekundují mu minimálně dvě okouzlující krásky a jedna malá holka která, světe div se, není totálně k přeražení jako většina dětských herců ale naopak, je na ní radost pohledět. Osvěžení filmu originálním stylem vyprávění filmu dodává na romantickou komedii nezvyklé napětí a s potěšením sledují jak se podobně "divné " romantické komedie v poslední době množí. Takže definitely jedna z nejpovedenějších žánrových laskomin, maybe vůbec ta nej. ()

DoubleJo

Prijemna, skor romantika ako komedia, lebo priznam sa velmi som sa nenasmial. Co mi vyvolalo usmev na tvari bola jedine Abigail Breslin, lebo ta mala bola fakt bohovska. Trocha mi vadilo to politicke prostredie v ramci kampane B.Clintona, kde hlavna postava pracovala. Ale zase to vyvazila Isla Fischer, lebo ta bola vazne charizmaticka kocka. Rozhodne ale tie skoro dve hodky nebol premrhany cas.3,5* ()

CaMMe

Tak kdyby tomu Brooks dal název How I met your mother, nikdo by se nedivil. Herci na výbornou, zvláště Isla Fischer, která je neuvěřitelně sexy. Režie na výbornou. Napětí až do konce, po celou dobu víte stejný hovno jak desetiletá Maya. Bavil jsem se, bavil jsem se dost a proto silný 4*. Mírně přetažený konec a inspirace z HIMYM je jedinou slabinkou na jinak super podívané. Tleskám Brooksovi. 80% ()

Quendi

I když docela originálně pojaté, konceptem připomínající "Jak jsem potkal vaši matku", je to rovněž příšerně nudné a prokládané otravnou holčičkou. ()

Forsetino

Docela příjemný film na večer, když nemáte chuť přemýšlet a máte chuť na něco sladkého. Já jsem měl docela chuť na komedii, ale bohužel jsem se ani jednou nezasmál, což mě docela naštvalo. Takže komedie v žádném případě! Toto je prostě průměrný obyčejný film, s na mě moc pocukrovaným koncem. Tenhle žánr jde mimo mě a zvlášt, když mě autoři podvedou a tvrdí, že uvidím komedii, to je pak ještě větší zklamání. Přemýšlím o 2 hvězdičkách, ale dám 3 za sympatické herecké obsazení a hudbu. ()

LucTheGreat

Chudák Reynolds, celý snímek z něj dělaj vypatlance... Ještě ani neskončej úvodní titulky a už jej málem rozmašíruje autobus. Kretén. Naštěstí ho však Moby zachrání a panáček tak své dcerušce může začít vyprávět srdcervoucí příběh o tom, jak kdysi pomohl Hillary stát se první dámou Ameriky. Brzy však pochopí, že jeho 10letou holčičku spíše než politika zajímá něco jiného. Zajímá ji především, odkud že to vlastně přišla, do "které že vagíny to tatínek vsunul svůj penis" (pouze cituji Abigail, čestné pionýrské). Tak jí táta začne vyprávět o třech úžasných slečnách (zcela jistě necíleně zde máme na výběr z bloncky, zrzky i brunetky, fanděte si, komu chcete). Brzy však pochopí, že jeho 10letou holčičku spíše než tátův bujný sexuální život zajímá něco jiného. Zajímá ji především, která z oněch flunder z vyprávění je, sakra, její maminkou!! Takže se to na konci dozvíte... A je to opravdu šokující zvrat... Je to totiž Kevin Kline! ()

Swayne

Svojrázne poňatý spôsob ako svojej malej dcére vyrozprávať príbeh How You Met Her Mother. Ryan Reynolds sa hneď po filme Chaos Theory (ktorý mimochodom tiež veľmi odporúčam) pustil na pole romantických komédií a treba povedať, že tento mladý talentovaný kanaďan má očividne nos na dobré scenáre & režisérov. Veľmi priíjemný filmový zážitok! ()

kaulinecka2

Tomuto filmu nevím co vytknout. HIMYM nesleduji, takže nedokážu posoudit jestli je zde nějaká inspirace, ale i kdyby jo, zdá se mi to úžasný nápad. Dále se mi velice libí propojení vyprávění a současného děje. Velice pěkně a vcíteně zahrála svoji roli Abigail B., kterou poslední dobou vídám v mnoha filmech a nikde nezklamala. Určitě tento film lze zařadit mezi ty lepší romantické komedie, s nápaditým dějem, který má alespoň něco do sebe a ne jen další nudná, identická romantika. ()

Alca

Legrace od začátku až do konce, zápletka trochu podobná Zas tak moc tě nežere, ale nakonec to byla ta správná (rozuměj ta, která jsem chtěla, aby to byla), takže naprostá spokojenost. ()

meemini

Hra o lásce, která ukazuje tři typy žen, přesně podle šablon tvůrců. O lásce proudící skrze útrapy zapáleného demokrata, jenž překonává překážky, které mu život postavil, a to až ke sladkému konci. Pak už se jen všichni obejmeme a povedeme se za ruce životem. Tohle zvrhlé melodrama se pohybuje v červených číslech? Jak je to možné? Celé mi to připadá nechutně klišovité (a tohle slovo nepoužívám rád), dvojitě podržené hned třema femme fatale (u dvou to platí určitě). Jak říká wiki: FF je archetypem literatury a umění. Reynolds byl i přes drobné prohřešky místy tak dokonalý otec, politik a milenec až mě z toho přecházel zrak. Nutno podotknout, že zmíněné prohřešky ho jistě polidštili a tak zjihly i ti poslední odolávající diváci. Pro mě naprostá ztráta času a nechutná faleš na každém kroku. ()

yaqwsx

Pěkný audiovizuální kabátek, Clint Mansell, Rachel Weisz , Isla Fisher - tento film nelze nenávidět. Popravdě se mi i líbil. A hodně. Ačkoliv vypadá na lacinou kopii HIMYM, tak jí není. Námět je podobný, ale tento film se ubírá jiným směrem. Působí mile, nese si svou romantickou atmosféru a díky zakomponování Maye je i roztomilý. Vraždená kombinace, při které vyměkne i ten největší cynik. ()

Jana8458

Celou dobu jsem tak nějak myslela, že bude s April. Ale ukázalo se, že máma jeho dcery je Sarah (Emily). A když to tak vezmete, tak kdyby April tenkrát dal tu knihu, tak by s ní třeba i byl, jenže by potom neměl tu jeho dceru. Všechno by bylo kvůli té knize jinak. Tedy předpokládám to. Proto se mi tento film opravdu líbil. Prostě mě velmi fascinuje, když může být všechno jinak kvůli jediné věci. ()

Mire

Veľmi pekný film. Je to niečo ako How I Met Your Mother, ale bez rozpačitosti ktorá sprevádzala tento seriál po dobu najmenej poslednej tretiny jeho existencie. Isla Fisher je veľká kočka a aj vďaka nej dávam relatívne vysoké hodnotenie. ()

subic

Téma amerických volebních kampaní a voleb, to je nuuudaaaa. Tak šlukoval ten Clinton nebo ne? Cena krabičky cigaret je mi taky úplně volná. Jako romantický příběh je to spíš podprůměr a nevytáhne to ani má oblíbená Rachel Weisz. 50% ()