Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Igy007

Ryan Reynolds je velmi nevýrazný ... člověk. Ani nemůžu napsat "herec". Hrát hlavní roli někdo jiný (až se mi chce napsat "kdokoliv jiný"), možná by z toho pak nebyl tak snadno zapomenutelný film. Viděla jsem to před týdnem, a už nemám páru, o čem to bylo ... ()

numan

Nejdřív miloval Emily, ale potom odjel za prací do New Yorku, kde se zamiloval do April (Emily se mezitím vyspala s jeho bývalým spolubydlícím), která ale milovala Lucase, pak se zamilovala do něj, ale on miloval Summer, která vždycky milovala jen Hamptona, pak se znovu zamiloval do April, která ale už milovala Kevina........... Profesionálně dobře odvedená práce pro fanoušky podobných "vztahových" slátanin. Pokud nemáte rádi romantické komedie, zapomeňte na to, že byste měli investovat hodinu a třičtvrtě ze svého času. Použitelné též jako instruktážní film pro desetileté holčičky, narazivší ve škole na hodiny sexuální výchovy. Mnohem lépe se jim pak bude nechápat prapodivný vztahový chaos americké velkoměstské střední třídy. A ještě něco - měl jsem poslední dobou pocit, že Ryan Reynolds si začíná vybírat zajímavé role a teď už ho nemám. To by nešel do takovéhle limonády. ()

epsyn5

Velmi příjemný příběh , zabalený do trošku neoriginálního balení, ovšem skvělou formou vyprávěný. Po dloujé době se mi taky stalo, že mi byli sympatičtí všichni hlavní popagonisté ( naposled co tak vzpomínám u Forresta Gumpa) a skvěle jsem si odpočinul. Je zvláštní, že na to jak jsem neměl rád romantické komedie, se v nich nyní přímo vyžívám,,,poslední dva roky tady bylo vážně hodně dobrých kousků, doufám že to bude pokračovat i nadále. ()

Candyman87

..Překrásný fim, který mě dojal tak, že minutu po shlédnutí píšu komentář...a to se moc často nestává. Ryan Reynolds si vybral roli šitou na míru a opět mi potvrdil, že umí hrát i ve filmu, který má hlavu a patu. Adam Brooks zvládl režijně skvělý kousek i když první polovina filmu by mohla být více uvolněná. Skvělý filmový zážitek :) ... ()

Lucyane

Strašně milý a příjemný film...Jedna z nejlepších romantických komedií za poslední roky se sympatickým obsazením:-) Zábavné, úsměvné, romantické, dojemné...Pomalu nevíte, kterou mámu malé Maye přát:-) ()

Tonyluk

Konečně ! Konečně rozumně udělaná romantická komedie ! Konec byl trošku vysněný :) to aby jeho dcera ho podporovala v tom aby se rozvedl .. překvapilo mě zpracovani .... stylem vyprávění to bylo moc fajn:) ()

Matt2626

Krásny romantický film okorenený vtipom a noblesou R.Reynoldsa. Rozprávanie životnej "cesty" formou rozhovoru s vlastnou dcérou (Abigail Breslin, ktorej herecký výkon bol perfektný) je skvelá myšlienka a určite to spestrilo celý film. Je v ňom aj dosť smútku a celý čas som cítil súcit s malou Abi. Aká môže byť len cesta života za svojou láskou zradná a nevyspytateľná. Záver filmu doslova berie dych a vnútri som cítil veľké šťastie ako to skončilo. 5* bezdebaty ()

Agent008

Tak tohle mě vážně potěšilo. Ač nejsem přílišný fanda romantických komedii, tak taková, jako tahle, mě dokáže vážně příjemně překvapit a dodat dobrou náladu. ()

Cecilia Ann

První hvězdička je za světýlka na posteli malé Mayi, druhá za Come as you are. Velké zklamání. Roztahaný, ničím zajímavý příběh, předvídatelný konec. A ještě něco: kdyby měl Ryan Reynolds dceru s Elizabeth Banks, nevypadala by jako Abigail Breslin. Definitely. ()

novi74

myslíte si, že romantický film vás ničím nemůže překvapit? "Určitě, možná" to u mne dokázalo, nevšedním způsobem zpětně vyprávěný příběh otce (Ryan Reynolds) dceři (Abigail Breslin) o tom jak poznal její matku, prosím nesrovnávat se skvělým seriálem "Jak jsem poznal vaši matku" námět podobný, zpracování úplně jiné. ()

keepsmile odpad!

Nechal jsem se zlákat hodnocením a řekl si proč ne - film se zdá vhodné na sobotní odpoledne, kdy je třeba trochu vypnout hlavu. Romantická komedie to ale nebyla. Romantická složka je vyloženě s****a do nebes volající. Nesympatický šilhající herec, opakující se klišé, nuda, šeď, předvídatelnost, patetický konec. Komedie - krom jednoho krátkého vtípku zde nebylo nic vtipného - kromě hudby - díky ní chápu proč film nosí druhý přívlastek komedie. Každou druhou/třetí minutu se zde totiž odehrává nějaká kýčová romantika, rozhovor, při kterém by mohla sledující pubertální holčička uronit slzičku - tady přichází ta vtipná složka - rozehrávající se piano... zkrátka tlačí se na pilu repetetivním pianem které má umocnit tuto falešnou hru na city. Když to ale přichází v pravidelně se opakujících intervalech - už to působí spíš vtipně a vyloženě jsem se na tom bavil :-D Tolik asi komedie část... Suma sumárum jednoduchá story pro jednoduché lidi. Tento rok největší WTF ?! film a největší omyl. ()

koci

How I Met Your Mother se slabšími charaktery, ale ucelenějším příběhem (logicky...). Ale koukám, že to tu už psali všichni. Věc se má ale tak, že něco víc film ani nenabízí. ()

Chlo0opek

Příjemná hudba, skvěle podaná forma vyprávění příběhu, sympatičtí hlavní představitelé. Jediné, co mi na tom vadilo, bylo to, že nevysvětlili, proč vlastně došlo k rozvodu. Ale jinak nemám nějaké větší výhrady. Moc příjemná oddychovka. ()

_Any_03

Když vás film zaujme v prvních pěti minutách, tak to už něco znamená. Originální film s celkem trefným obsazením rolí. Jednoduše tento film rozhodně nepovažuji za ztrátu času. ()

teseth

Vcelku příjemná podívaná, která vás do určitého bodu drží v napětí která je ta pravá. Po tomto odhalení doběhne na americký film trochu nezvyklý happy-end a šmitec. Co film drží o dvě úrovně výš než jemu podobné jsou ale herecké výkony 6 nejhlavnějších postav. Trojlístek "Možných maminek" je naprosto k nakousnutí, hlavní hrdina vyjímečně neprudí, malá je k nakousnutí a "pan spisovatel" je prostě plnej cool hlášek. Film pro letní pohodu. ()

Timy68

'Tati ? Nechápu, žes kouřil. A pil. A byl taková děvka.' Milý překvapení. Dlouho jsem neviděla romantickou komedii, která by nebyla zakonzervovaná. Zábavná romantickou komedie ve stylu pohádka na dobrou noc. Skvělé herecké obsazení. Chvílema trochu pokulhával scénář. Proto je pro mě těžký to pořádně ohodnotit. Sice jsem se chvílema nudila, ale celkový dojem byl mnohem lepší než u typických romantických fimech... Abigail to tam mile oživila - malá, ale chytrá slečna, která musí všechno vědět a vždycky mít poslední slovo. Co se týče politiky - kdyby tam nebyla, byla by to jen další nudná Hollywoodská romantická komedie s tím typickým scénářem. Aspoň to tentokrát bylo i trochu o něčem jiném. * * * * ()

TadashiCZ

HIMYM sleduji, ale tohle vyprávění mi přišlo jiné, víc hrající na romantickou stranu. Všechno do sebe pěkně zapadalo a politika mi nekazila dojem. Škoda Rachel Weisz - její role mi přišla super, ale ona sama na mě působí špatně. Prostě je to jedna z mých neoblíbených hereček. Plný počet hvězdiček za to dát nemůžu - bránici to netrhalo, oči nerozplakalo a nakonec se na Určitě, ehm, možná dá snadno zapomenout. PS: Smích Rachel Weisz mě bude ještě dlouho budit ze spaní. Měla by hrát čarodejnice. ()