Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

BuryGol

Čekal jsem blbinu. David Schwimmer v hlavní roli-to nemohlo dopadnout dobře. A vono jo. Já se u toho i bavil! A pak že Angláni neuměj natočit něco pořádnýho. Amíci by to akorát podělali. I Simon Pegg byl parádní. ()

manonfire

Dobří komediální herci a sexy svině, ale scénář prostě nebyl dost našláplý vtipnou kaší a bláznivé tempo to nevynahradí. 50% ()

jamalka

Skvělá černá komedie, hodně vtipných momentů, David Schwimmer a Simon Pegg byli fakt dobří. Hodně jsem srovnával s Jednotkou příliš rychlého nasazení, na kterou tenhle film nemá, ale i tak se nemá za co stydět. ()

jefff

Vcelku zábavná krimi komedie s Davidem"Rossem"Schwimmerem, kvůli kterému jsem film také schlédl. Nebylo to vůbec špatné. Pár scén je fakt super (viz. se sekerou :-) ). Celkově jde o lehce nadprůměrný snímek. ()

jenik71

Pro mě je tento film překvapením. Herci jsou výborně sehraní a děj má spád. Jak příběh postupuje vpřed, je víc a víc zamotanější, stále však v srozumitelných mezích, navíc okořeněný hodně černým humorem. Rozhodně kvalitní krimi-černá-komedie. Doporučuji ! ()

P1tr

Svižná černá komedie plná překvapivých zvratů a několika skvělých vtipů, kterým jsem se smál dlouho. Nic nejde podle plánu a ději se velice zajímavé věci. Takhle nějak si představuji ideální černou komedii. Big Nothing vážně šlape a není to jen díky krátké stopáži. Scénář je velice fajn a ještě lepší jsou herci v hlavních rolích. ()

ZinedineCR7

Mám slabosť pre filmy s nádychom komédie, kde sa všetko naplánuje do posledného detailu a potom sa poserie všetko, čo sa len posrať môže. :) ()

venca163

Některý ty zvraty byly možná trochu odfláknutý, ale jako taková lehounce nadprůměrná situačka to obstojí, když člověk nemá ani hodinu a půl. (75%) ()

Soweek

Pro Simona Pegga mám prostě slabost, každý film kde hraje je přinejmenším dobrý, když zrovna není briliantní. Big Nothing tomu není vyjímkou, i když mezi briliatní kousky rozhodně nezapadá. Jedná se o černou komedii, pro kterou skoro jistě platí hláška "Dneska tady někdo chcípne" Říkal jsem černá komedie....,pravda vtipem tento film taky nijak extra nehýří, ale vše prostě vykrystalizuje tak, že i když to očekáváte stejně se aspoň pousmějete. Příběj je sice na první pohled trochu propletený, ale je vlastně velmi jednoduchý a v jednoduchosti je v tomto případě síla. David Schwimmer navíc předvedl, že umí hrát i něco jiného než Rosse v Přátelích či postavičky z trapných romantických komedií. Prostě lidi, tyhle věci se už dneska netočí!!! Tak vzhůru do toho. ()

ArdathBay

Perfektní komedie, kterou si ještě více užijí podobní cinefilové jako já. Narážky od Matrixu(lentilky miluji) k Fargu po Temný obraz. Nudit se rozhodně nebudete.Polito je výborný agent FBI !! ()

sedm.1

Je to velmi krátké.Je to velmi vtipné.Je to velmi dobře obsazené.Je to svižné.Je to správně ujeté.Je to černočerně zábavné.Má to skvělou hudbu.Má to skvělý nekompromisní závěr.A ikdyž je to i dost přehnané,nezabrání to tomu,abych tento snímeček nevychválil.Pár vražd,pár nehod,pár zvratů a opravdu skvělá černá zábava je na světě! ()

vitekpe

Za prumer, a to jsem mozna jeste trosku prehnal...zadnou zavratnou srandu jsem kazdopadne neobjevil. Postreh - nenapadlo by mne, ze Mimi Rogers uz je tak stara...jo, holt nikdo nemladne... :-) ()

Tjaden

Velice podařená černá komedie se zamotnou zápletkou. Simon Pegg se stává mým oblíbeným komediálním hercem , znal jsem ho pouze z Hot Fuzz a Shaun of the Dead. Já jsem se po celý film (který nebyl nikterak dlouhý a i to je jeden z kladů) nepřetržitě smál nebo aspoň usmíval, což dokážu po nepříliš vydařeném dni ocenit. Setkání "Oregonského rozparovače" a "Wyomingské vdovy" na úplném závěru stojí za to :D ()

Baffer

Film začína jednoduchým příběhěm o vydirání reverenda, který ma rád trošku tvrdší porno. Ustřední trojece hrdinů ma dokolnalý plán jak od něj dostat 200tis dolaru. Ne vše se jim vydaří jak by si přáli (vlastně se jim nepodaří vůbec nic) a tak se roztočí koloběh nahodných situaci. Jinak musim pochvalit dobrého Davida Schwimmera, který mě zase rozesmál. (naposledy to bylo v Přátelích) ()

keoma26

férie černého humoru, silné situace jsou odlehčovány emocionálně prázdnými, vysublimovanými postavami, které ani nelze nazvat charaktery, jsou to jen pohyblivé body struktury příběhu, derivované funkce ironického vyprávění ... ()

Seti

Hoooodně milé překvapení! Kriminální taškařice ve stylu Kiss Kiss Bang Bang a jemu podobných. Zpočátku se film tváří jako tuctová záležitost, ovšem pozvolna se začnou nehody vršit na náhody a náhody zase na nehody, začnou přibývat mrtví a ne zas tak mrtví, a z hlavních hrdinů se začnou klubat ne zas takoví hrdinové. Nikdo není ten za koho se vydává a nikomu se nedá věřit. Od poloviny naberou eskapády hlavního trojlístku takové obrátky, že sem si říkal, jestli režisér nechodí náhodou na pivko s bratry Coeny. Povedené, skutečně povedené. ()

Ondra16

No tohle bylo. Scénárista je nejspíš úplnej magor, fakt jsem se musel pořád smát. Natočený to taky bylo skvěle a Pegg se Schwimmerem si prostě sedli. Poslední scéna jen potvrzuje pravidlo o koloběhu života. Většina filmů je nejlepší na první zhlédnutí, nikdy potom už vás to tak nepřekvapí. ()