Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

J0hny5

Hodně divná komedie(?). Tohle už jsem někde viděl a musim napsat, že mě takové filmy moc nebaví. Situace se začne komplikovat, jak už to tak bývá tak k loupeži přibude mrtvola, pak další a další komplikace. Všechno je to doprovázeno takovým nehumorným podáním, spíš bych řekl hloupým. No čekal jsem něco víc. 45% ()

Juto

Vydieranie, podvod a smrť. Tieto tri veci tvoria túto temnú komédiu. Film má strhujúce tempo a vôbec nenudí. Dvojica Simon Pegg a David Schwimmer sa skvelo doplňujú. 7/10 ()

fars

Nula od nuly pojde? Docela divny nazev, ale co uz :-) Big nothing je spise jednoduchy film do pohody kde se v prvni pulce spise keca, coz muze byt zabava pokud se vam libi Simon Pegg a David Schwimmer (me se libi hodne) a v druhe pulce spise vrazdi, coz muze byt zabava pokud se vam libi prace Jean-Baptiste Andrea (me se libi hodne). co vas ve filmu ceka? Dva chlapci, zadni velci klikari, se rozhodnou vydirat perverzniho reverenda. Spolu jeste s rajcovni miss tenn Alice Eve mu zavolaji a chteji po nem 200 tisic dolaru, coz asi neni malo. Ovsem par veci se zvrtne, nejaky reverend mozna zacne strilet, nejaky Schwimmer mozna zpanikari a udela nejakou blbost, nejaky zvedavy policista mozna pujde kolem na obchuzku a nejakym zpusobem zacnou urcite pribyvat mrtvi :-) ()

Icefist

Jak by řekl nejmenovaný státník- hodně, ale opravdu hodně, černá komedie. Nabalování jednotlivých průšvihů na sebe, ukázkově stísněná atmosféra, nápaditost co se zabíjení týče a kvalitní výkony známých hereckých jmen, to všechno jsou trumfy tohoto filmového talonu. Jednou už jsem viděl a hodnotím až teď po druhém zkouknutí, ale nic to na dojmu neubírá, protože mnoho momentů jsem si nepamatoval. Shlédnutí mohu s klidným srdcem doporučit a abych nezapomněl, tak musím dodat, že ty největší koule z celého snímku má stoprocentně vyvedený hudební doprovod. 70 % Oblíbená část- A co navrhuješ? Budem jezdit po státech a ..... ()

campix

Příjemná komedie s typickým britským černým humorem, který mám opravdu rád. Daleko radši než ten Hollywoodský umělý, popcornový a fekální humor (viz. Sandler). Trošku sem se bál, že to bude moc rozjuchané, když sem uviděl přítomnost Simona Pegga, ale obavy byly zbytečné. Nula od Nuly pojde je trošku vážnější film, ale ne natolik vážný, aby jste se u něj mohli nudit nebo aby to nebyla sranda. Hlavní trojici skvěle doplňují David Schwimmer a Alice Eve. A když si zvyknete na Schwimmerův divný upištěný hlas, tak se královsky pobavíte. ()

KatanaCZ

Velice slušný film, za který se Jean-Baptiste Andrea rozhodně stydět nemusí. Tolik převratů a zlomů (originálních) se hned tak ve filmu nevidí. Velice dobré herecké výkony, dobrý děj. Absolutně nic jsem od filmu nečekal, možná proto se mi také tolik líbil. ()

Radiq

Tak jako sranda. Zápletka typická pro komedie o kriminálnících - takže zamotaná a na konci už i dost přehnaná. Je to určitě lepší průměr, ale není to nic extra. Několikrát se tam člověk dost drsně zasměje, ale to je tak všechno. ()

tom88

Očákavania boli určite menšie ako divadlo, ktoré som dostal. Je to nadpriemerná čierna komédia, ktorá je plná obratov a zábavno napínavých situácií. Herecky príťažlivá jednohubka, ktorá rozhodne baví celý svoj krátky čas. Zábava na úrovni, z ktorej som potešený. 75% ()

Pája=)

Naprosto fenomenální černá komedie plná šílených zvratů. Krátká, osvěžující, velice chytře vymyšlená. Ideální pro jedno nudné odpoledne. ()

Rockwood

Tož zajímavé to bylo. Pořádně nevím co k tomu napsat. Mám smíšené pocity z tohoto filmu. Chvilkama dobré, chvilkama vtipné, chvilkama nuda, chvilkama pošmurná nuda, chvilkama fůj, chvilkama nic moc... No ale závěr tohoto filmu byl fakt úžasný. Ten se mi opravdu líbil, i když byl svým způsobem smutný. Smutný, ale pozitivní. ()

Scratt

Černočerná komedie nabitá vtipem, absurdními a morbidními situacemi, říznou hudbou, kvalitními herci a završená opravdu povedeným závěrem. Tahle kombinace prostě nemůže sklidit míň než maximum. Přesně tohle mám rád :-) 90% ()

mr.filo

Mimické výrazy tří hlavních postav jsou poněkud neuvěřitelné, děj je téměř nedůstojně zašmodrchaný, ale zábava z filmu kouká s každým zvratovým kotrmelcem. (bohužel jen kouká..) ()

kocik1

Když se trouba jako je Ross z Přátel (s)pustí na dráhu zločinu, nemůže to dopadnout jinak, než že nula od nuly pojde a někdo přitom i zajde.:-) Docela povedený černý humor pro pobavení nás, co se rádi zasmějeme cizímu neštěstí. 70% ()

Cedr

Místy poněkud scénaristicky nevyrovnané. Skvělý humor a stylové scény jsou občas střídány stupidními. Přesto jde o podařený snímek, zejména proto, že netradiční dvojka Schwimmer a Pegg fungují skvěle. ()

JimmyII

Big Nothing se u mě zachránilo hodně hodně černým humorem a sympatickým Davidem Schwimmerem, jinak by mohlo spadnout do vod průměrných drsných komedií. Tady ale Andrea zvolil cestu extrémů - rozuměj všechny možné nápady dotáhl ad absurdum a poslepoval je dohromady tak, že to kupodivu funguje. ()

Karush

Jedna absurdná, podivná a neobvyklá komédia s dobrým rozchodom a s trošku slabšou druhou polovicou. Trošku veľa bolo zbytočných zvratov a kombinovaní, hlavne preto, že ich nedotiahli do maxima. Už ku koncu, niektoré momenty boli mierne silené a otravné, ale záver bol riadne šialený a perfektne zapadol do atmosféry filmu. Podobné filmy: Very Bad Things, Männer häppchenweise. ()