Největší příznivci slavné ságy se vydávají na velkolepou vesmírnou misi. Píše se rok 1998 a blíží se premiéra filmu Star Wars: Episoda I. Pro partičku fanoušků Hvězdných válek je ale tahle první epizoda víc než jen film. Je to cesta, po níž se ubírají jejich osudy, je to jejich vzor, sen i životní náplň. Ještě před plánovanou premiérou však jeden z nich zjistí, že je těžce nemocný a s největší pravděpodobností se slavnostního uvedení nemusí ani dožít. A tak nezbývá než se sebrat a vydat se na dlouhou cestu na Skywalker Ranch. Podaří se jim přemluvit George Lucase k soukromé projekci ještě před oficiálním datem premiéry? V americké dobrodružné komedii hrají Sam Huntington, Chris Marquette, Dan Fogler, Jay Baruchel ad. (oficiální text distributora)

P1tr

Velice příjemná komedie s výborným závěrem, která mě dokázala pobavit i když nejsem fanda Hvězdných válek. Pro příznivce Star Wars to bude ještě větší zážitek, než pro mě. Odkazů na filmy je tu více než dost a to jsem určitě nepochytil všechny. Fanboys jsou vtipným filmem, který dokáže i díky hercům zabavit bez problémů. ()

Jigsaw88

A to jsem myslel, že star wars je konec. Jako podobný fanoušek hvězdných válek ani nemohu hodnotit jinak, velice příjemný film o normálních lidech, který žijí jiný svět, který druzí nechápou. Nejsem až takový fanatik jako lidi v tomto filmu, ale rozhodně patřím mezi velkého fanouška již řadu let. Film byl velice příjemným zpříjemněním dlouhého dne. Efekty i kulisy byly opravdu velice povedené a v neposlední řadě bych i pochválil samotnou Leiu (Carrie Fisher), která si zde zahrála i malinkou roli. ()

Pecival

Pohodová, nevtíravá, netrapná komedie o jedné cestě za (dosti mizerným - SW nerds prominou :) filmem. Ač jsou hádky s trekkies hodně solidní, dohromady je těch narážek na SW přecijen moc (a to nejsu žádný SW panic, ale film by měl těžit imho i z nějakého jiného humoru). Každopádně největší slabinu shledávám v obsazení.Jediněj Dan Fogler byl co k čemu. Lepší tři. ()

HomeAlone

Cakal som ze to bude nejaka originalna uletena komedia , ale bol to iba pozeratelny priemer , na ktory si onedlho ani nespomeniem a ani nebudem vediet o com to bolo ()

jenik71

Fanoušci mi chutnali asi tak jako stará žvýkačka. Našel jsem tu totiž jenom plno humbuku a brakových prvků. Naprosto netuším co je na tomto filmu tak vtipného. A to podotýkám, že proti Hvězným válkám nic nemám. ()

BuryGol

Slabý, chce se mi říct až Béčkový. Road Movie na téma Star Wars. Pro fandy tohohle kultu dobrej film, pro nás laiky moc ne. Pár dobrejch hlášek a vtipnejch momentů, krásná Kristen Bell a krátký mihnutí Kevina Smithe. To jsou klady. Možná, že kdyby kdyby na režisérskym křesle seděl právě Kevin, dopadlo by to líp. Kyle Newman nějak nedokázal dát všechno dohromady. Cestu, SW, lásku, rakovinu...nevyšlo to. A Dan Fogler je jen laciná imitace Jacka Blacka! ()

latvar

Ve Hvězdných válkách si moc nelibuju, kromě dvou dílů, ale tahle parodie se mě zamlouvala, příjemná podíváná. 60% ()

DeLaMorte

Skvělá komedie o fanouškách Star Wars a jedné crazy road movie na Lucasovo ranč a Epizodou 1.Filmu nechybí super hlášky a gagy plné star wars fans...jde vidět ,že miliony lidí po celém světě ovlivnili právě SW a jsem velice rád že někdo dokázal natočit na toto téma kvalitní komedii plnou hereckých stars i když třeba jen na malé štěky,ale přesto tam jsou!film je poctou všem SW fanouškům /jakým jsem myslím si i já / :-) ()

Looser

Horší 4 hvězdy, byla by to průměrná road movie, kdyby nebyla zasazena do SW a ST prostředí a oslazena zajímavými cameo rolemi. ()

Soweek

Nemastné a neslané, ale na druhou stranu se ve Star wars/Treku skoro vůbec nevyznám a tento film byl dělaný pro diváka aspon se základními znalostmi. Účast ve filmu si samozřejmě nemohl odpustit Kevin Smith a řada dalších jmen, které toho mají se Star Wars hodně společného. ()

ZkuKol

Skvěle obsazená a napsaná komedie, u které platí; čím víc máš rád americkou populturu (SW a ST především), tím víc se budeš bavit! Úvod je trochu pomalejší a závěr až příliš rychle pozitivní, ale hlášky se přebíjejí, citace se lepí jedna na druhou a slavné ksichty se tu střídají jak námořníci v přístavním bordelu. Soundrack je nastaven na "goodfeel mode," řemeslná stránka neselhává a co schází, to sežene Shattner:-) Máte rádi filmy? Viděli jste jich hodně? A viděli jste jich hodně víckrát? Tak potom se budete skvěle bavit! ... 75% ()

BMAJTZ

Vyborna komedie s docela zajimavym napadem. Takova road trip movie trochu jinak nez jsme zvykli. Jeden fakt je ze clovek si to vychutna teprve kdyz zna pozadi jednak Star Wars a jednak Star Trek ale ja se u toho bavil docela dobre. ()

FeatherBoy

Jako fanouškovi Star Wars se mi to líbilo. Dobrý odkazy na filmy a celkově dobrý dojem. Herecké výkony průměrné, ale nenudil jsem se. ()

slovan1

Filmek jako stvořeny pro fandy Star Wars. Plno dobrých hlášek, vtipných scén a známých tváří. Je to taková malá road movie, honba za posledním snem jednoho kamaráda. Diváka jistě potěší i sexy Kristen Bell a 2 lehké děvy ve filmu, které jsou fakt kusy :-) Nevím, co víc bych psal. Na odpoledne a pobavení je to ideální. Ovšem má to své mouchy a tudíž Fanboys přisuzuju mírny nadprůměr. ()

medlo

Ďalší film na štýl: nasadnem do auta a idem na nejaké miesto. Lenže v tomto filme bolo menej vtipných scén ako v ostatných. Dokopy som sa zasmial asi 5 krát a to bolo dosť málo. Zaujímavý tam bol asi len súboj Star Wars vs. Star Trek. Ak fakt existujú také tipy ako boli tí Startrekári, tak sa smejem čoho všetkého sú ľudia schopní. Plus potešila moja obľúbená Kristen Bell. ()

chmíří

Jednoznačně only for fanboys, kteří u každé druhé scény či dialogu vidí Star Wars, jinak film je vlastně obyčejná road-movie. Ale očekával bych, že každý kdo se díval fanboys byl jinak nechápu proč by se díval. Takže sice dávám 4*, ale pro ty co jsou stejně postiženi jako já je to 5*. A tolik skvělých cameo rolí sem opravdu už dlouho neviděl, už jenom ten Lucas, ale jinak opravdu super...90% ()

DavidS.

Výchozí premisa cesty za krádeží Epizody I. příliš veselá není, ale jinak se jedná o celkem průměrný a stokrát viděný road trip několika podivínů, na nějž je naroubováno něco narážek a odkazů na Star Wars. Camea vcelku fajn... Předvídatelný konec, který se obešel bez extra porce patosu ... ()

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013