Perfektně jsem se pobavil. A o to přece u komedií jde, ne? Ben Stiller hraje starého mládence Eddieho, kterému jednoho dne náhoda přivede do cesty atraktivní blondýnu Lilu (Malin Akerman), se kterou se krátce nato ožení. Od té chvíle však bude mít ze života peklo. Na svatební cestě se z ní stane naprosto nesnesitelná ženská, co v noci chrápe, miluje netradiční sex a v minulosti byla drogově závislá. Shodou okolností potká na líbánkách i nezadanou a milou Mirandu ( Michelle Monaghan), která je přesným protipolem jeho manželky. Eddie se zamiluje a náhle přehodnotí vztah s tupou blondýnou a zjistí, že ona pro něj není rozhodně ta pravá a vzít si ji po tak krátké známosti, byl největší omyl jeho života. Potíž je ale v tom, že jedna o druhé neví, a až se jedna o druhé dozví, bude nejspíš konec lásky. Nemá smysl prozrazovat, jak to celé dopadne, protože je to celkem jasné, ale jde o to, že jsem se u společných scén Stillera s Akermanovou skvěle bavil a ani zjištění, že režisérské duo bratrů Farrellyových opět žene film do extrému, nebylo pro mě nijak překvapivé, protože jejich tvorbu dobře znám. Gagy tedy jsou převážně z ranku sexuálních narážek nebo delikátně originálních vtipů a pětice scénáristů s nimi nijak neplýtvá. Film možná není až tak myšlen jako ztřeštěná komedie, ale chtěl zřejmě potvrdit status "hloupé blondýny". To se mu podařilo až tak trochu nebývale zlomyslnou formou. Mé hodnocení: 90%(29.9.2010)

• lamps

Je podivuhodné, kam až může chvílemi klesnout někdo s takovým komediálním potenciálem, jaký má Ben Stiller. Těsně vedle je opravdu slabota, snažící se tvářit jako roztomilá romantická komedie s množstvím inteligentního humoru. Ovšem opak je pravdou, film se nezdráhá použít k rozesmání diváka ty nejburančtější a v druhé polovině také nejtrapnější prostředky, přičemž se schovává za ztrhaný výraz Bena Stillera, kterého mi bylo vskutku velmi líto. Hlavně tedy proto, že svou účastí v takové nehorázné slátanině dává jasně najevo svůj postupný ústup z vrcholné scény. Opravdu o třídu slabší než Sandlerovo Zkus mě rozesmát, tam byla ta romantická a zamilovaná atmosféra dobře skloubená s humorem alespoň cítit, zatímco tady.....(6.8.2011)

• Hunt

Hudba: Bill Ryan, Brendan Ryan, těšil jsem se na svižnou, lehce drsnější komedii, které bratři Farrellové občas umí. Námět se zdál být dostatečně nosný a v první části vcelku splňuje očekávání. Postupně však hlavní hrdina začíná jednat velice nesympaticky, nelogicky a dosti nevtipně, čímž mi celý film dosti otrávil.(14.8.2011)

Chapem tych, ktori dali nizke hodnotenie. Mozno tam bolo prilis malo humornych scen, alebo tie najlepsie boli videne uz v traileri a bolo tam aj par nechutnych scen, ale Ben Stiller patri uz dlhodobo medzi mojich oblubenych komikov a aj preto mi 110 minut ubehlo ako voda, takze on to bez problemov zachranil az na 4 hviezdicky. 05.12.2007(5.12.2007)

• korbitch22

stiller je zoufalý nudař a jeho humor je pro studenty vysoškolské fakulty karlovy.nedotažéné a nevtipné,stiller má prostě strach a jeho filmy jsou horší a horší.jednu hvězdu za dobrou mexickou sérku na svýho tátu a za dobrej konec,kdy potká tu svoji lásku asi po roce,ale má jinou...jen to jeho upřímné do prdele!::-)bravo stillere podařilo se ti mě dvakrát rozesmát!(22.3.2010)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)