• Cervenak

Zase až tak vedľa nie. Áno, Farrellyovci idú na pol plynu (jeden dievčenský prd a jedna súlož s oslom, to má byť všetko? ;-)) a ku koncu už zjavne nevedeli, čo s načatou zápletkou, navyše Stiller tu hrá v zase tú svoju masochistickú postavu vo fotrovskom štýle (akurát že tentoraz je navyše aj kretén, takže rýchlo stráca divácke sympatie), ale zopár vtipných situácií sa naozaj urodilo. Navyše Michelle Monaghan je tu zas a opäť absolútne očarujúca. A kde inde uvidíte blond bobra Malin Akerman z Watchmenov? :-)(3.5.2009)

• JohnnyD

Komédia o nevere mi vtipná nepríde v žiadnom prípade. Je smutné, kde skončili bratia Farrellyovci, kedysi zázrak americkej buranskej komédie. To, že ich filmy sú mäkké, chýba im drsnosť ich prvotín, že je tam stále menej vulgárneho humoru je jedna vec. Ale ešte horšie je, že títo niekdajší skutočne tvorcovia, ktorí si sami vymýšľali námety i písali scenáre, sa začali opakovane uchyľovať k natáčaniu remakov. PS: tradične skvelý farrellyovský soundtrack!(3.7.2010)

Osobně si myslím, je to podhodnocená komedie. Ve skutečnosti je na vyšší úrovni, než nějakých ubohých 40-60%. Viděl jsem už větší hlouposti s vyšším hodnocením, než má Těsně vedle. Jasně, nikdo tady z těch herců v tomhle filmu není dokonalým, přesto se přikláním k lepšímu hodnocení. Celkem zábavná, nikoliv vtipná atmosféra doprovází Bena Stillera v celkem exotickém prostředí. Já neříkám, že je to nějaká úžasná komedie, ale aspoň trochu je to jedna z těch normálnějších, kde je sice humoru skromné množství, přesto upřednostním normální humor před nesmyslem.(7.3.2013)

• Damiel

45 % - Když už vyhodíte za tuhle "hříčku" prachy, zůstaňte v kině až do úplného konce: během závěrečných titulků jsou ještě dva gagy - první trapný a druhý dobrý. Ostatně v tomto rytmu střídání slušných a trapných fórů se veze celá tahle "taškařice", té trapnosti je tady privela, takže výsledná chuť je spíš pachuť. Noc v muzeu říznutá lepším Norbitem. Ještě alespoň že ten závěr je takový, jaký nakonec je, jinak to šlo celý do...(8.11.2007)

• johnn333

Když v komedii bratří Farrellyů nefungují nekorektní, vulgární a fekální vtipy, je zle. Když se potom tyto pověstné vtipy v jejich snímku téměř nevyskytují, zbytek nutně musí být upocená, zdlouhavá a hlavně nudná slátanina s ohraným dějem. To vás pak z průšvihu nevysekají ani dva Stillerové (starší hraje podstatně lépe) nebo kvarteto nesnesitelných mexických muzikantů. Zbytečná vycpávka na druhou. 40%(20.1.2008)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)