• Hunt

Hudba: Bill Ryan, Brendan Ryan, těšil jsem se na svižnou, lehce drsnější komedii, které bratři Farrellové občas umí. Námět se zdál být dostatečně nosný a v první části vcelku splňuje očekávání. Postupně však hlavní hrdina začíná jednat velice nesympaticky, nelogicky a dosti nevtipně, čímž mi celý film dosti otrávil.(14.8.2011)

• Sobis87

Bratři Farrellyovi se s filmem Těsně vedle opět snaží dostat zpátky na komediální Olymp a opět ztroskotali. Není to sice tak hrozné jako Těžce zamilován, ale do kvalit Blbý a blbější nebo Něco na té Mary je to má zatraceně daleko. Dobrý vtipy byste spočítali na prstech jedné ruky, zbytek je pouze průměrná komediální vata a v některých momentech se dokonce dostavuje těžká nuda. Škoda tak prázdného scénáře, z námětu a hereckého obsazení by se určitě dalo vytřískat o hodně více. 50%(14.12.2008)

• korbitch22

stiller je zoufalý nudař a jeho humor je pro studenty vysoškolské fakulty karlovy.nedotažéné a nevtipné,stiller má prostě strach a jeho filmy jsou horší a horší.jednu hvězdu za dobrou mexickou sérku na svýho tátu a za dobrej konec,kdy potká tu svoji lásku asi po roce,ale má jinou...jen to jeho upřímné do prdele!::-)bravo stillere podařilo se ti mě dvakrát rozesmát!(22.3.2010)

Ano, tenhle film má několik opravdu trapných (a mnohdy opakujících se) momentů, přesto si myslím, že je to milá oddechovka jako každá jiná a já se u ní i moc dobře pobavila. Scéna, kdy šla Stillerova žena na WC mě tak šokovala, že jsem si ji i několikrát vrátila a smála se přes celý dům .. :) Od takových filmů téměř nic nečekám, jen oddech a dostalo se mi opravdu milého pokoukání .. s milými herci.(8.7.2008)

• Psema

Farellyovci tentokrát pořádně přestřelili. Těsně vedle není sice takový průšvih jako třeba Norbit a podobné zhovadilosti, ale do vtipnosti Něco na té Mary je či nedej bože Blbý a blbější má asi stejně daleko jako Zdeněk Troška ke čtvrtému dílu X-Menů. Plytkost scénáře mi ani tak nevadí, ostatně Farrellyovi nikdy nedali na hutné příběhy, ale film posílá ke dnu opravdu špatné obsazení. Stiller je jako vždycky fajn, ale nemá zjevně co hrát, jeho blonďatá kolegyně je prostě jenom otravná a Michelle Monaghan nemá v podobném filmu co dělat. Mezi ní a Stillerem totiž není absolutně žádná chemie, která by dala romantické lini šmrnc. Zkrátka další komedie na jedno odpoledne, tentokrát však z rodu těch horších.(9.11.2007)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)