DVD 19 (CZ) - Na přelomu listopadu a prosince roku 2007 jsem na tuhle komedii zavítal do kina a pamatuji si, že jsem se fakt hodně smál. Od té doby se můj názor na ní radikálně nezměnil a ke dnešku jsem ji viděl alespoň 4x. Těsně vedle má hodně dobrou první hodinku, kde je velké množství opravdu vtipných momentů. Poté tempo upadá a konec je spíše záležitostí romantickou. Samozřejmě Ben Stiller to celé táhl a dvě dámy mu sympaticky sekundovaly. (Mimochodem já osobně považuji Bena společně s Adamem Sandlerem za nejlepšího komediálního herce). Zkrátka Těsně vedle je jedna z těch komedií, kterou si jednou za pár let vždycky rád připomenu. Jak jsem se dnes bál CZ dabingu, tak musím uznat, že jsem zklamán nebyl a dobře jsem se bavil. Někdy zase na viděnou, Heartbreak Kide. 77% (with J.) // SMÍCHOV (28.11.2014) - Ani ne 3/4 roku to trvalo a Těsně vedle se dnes čirou náhodou na mém LCD-éčku rozjíždí znovu. A opět skvělá švanda. Stiller, Monaghan a Åkerman - hlavní trojice, která mě stále baví. Počet procent nechávám. 77% (2/3 with J.)(5.3.2014)

B.Stillerovi sedí presne toto a myslím, že si je toho vedomý a preto sa príliš nehrnie do typovo odlišných úloh. Ksicht má presne stvorený na takýchto smoliarov a týpkov, ktorí majú problémy na rozdávanie. Ako komédia určite pobaví a pre mnohých by mohla byť aj poučná. Najzábavnejšia scéna pre mňa bola, keď sa snažil nelegálne prekročiť hranice s Mexika do USA a dostal pomocnú ruku z vagóna, na ktorý ledva stihol. Po okradnutí a kopancoch do riti ho opäť vyhodili... Život je škola. Film 70%.(7.3.2010)

Po tom, co jsem se dodíval na film s Charliem, který byl fakt klikař, říkal sem si, že si dám něco lehčího, bez koz a tak:-) A právě jsem se dodíval a řeknu vám. Těsně vedle:-) Naštěstí v menší míře a dokonce jsem se i nasmál. Škoda jen některých hluchých míst. Jinak pokud bych srovnával, tak tohle bylo lepší, takže nejen mexičanům, ale i mně se tato komedie líbila:-)60%(16.8.2008)

• teutates

Šedivý Ben Stiller ako"vdovec",ktorý hľadá svojú druhú polovičku v bláznivej komédii(tak nejak by mohla znieť upútavka),avšak pravda je úplne niekde inde!Za oponou stoja bratia Farrelly,ktorý nejak neohurujú vtipom ani dobrými výsledkami.Ben je nejaký nesvoj a v hlavných ženských ulohách sa nezišli zrovna nejaké výrazné tváre,ktoré by"dotrepali"tento film o krôčik ďalej!Z mojej strany veľké,nudné sklamanie..!(1.5.2008)

• kaylin

Zjišťuji, že mi Farrellyovci nesedí. Jejich humor není špatné, ale nějak nechápu, co za morální hodnoty se tady snaží obhajovat? Rodinu, která nefunguje? Zábavu na úkor jiných hodnot - třeba chlastat předtím než se pojede autem? Hlavně, že jsou zde úchylné vtipy, které vás mají praštit přes hubu. Když se moralizuje, tak je to už průser a nemá to ani ten sandlerovský šmrnc.(31.3.2014)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)