• Cervenak

Zase až tak vedľa nie. Áno, Farrellyovci idú na pol plynu (jeden dievčenský prd a jedna súlož s oslom, to má byť všetko? ;-)) a ku koncu už zjavne nevedeli, čo s načatou zápletkou, navyše Stiller tu hrá v zase tú svoju masochistickú postavu vo fotrovskom štýle (akurát že tentoraz je navyše aj kretén, takže rýchlo stráca divácke sympatie), ale zopár vtipných situácií sa naozaj urodilo. Navyše Michelle Monaghan je tu zas a opäť absolútne očarujúca. A kde inde uvidíte blond bobra Malin Akerman z Watchmenov? :-)(3.5.2009)

Je mi naprosto jasné, že to je kravina, která prostě asi řadu lidí nenadchne, ale já jsem se nadmíru bavil. I když se celou dobu pořád omýlá to samé romantické, nemůže se snímku zapřít pár opravdu hezkých a vtipných situací (útěk přes hranice a především pěkná poslední pointa). Bena Stillera mám jako herce rád, šediny mu sice zrovna nesluší, ale myslím si, že se v tomhle filmu našel a bavil ho. Ostatně ve výsledku to je vidět. Já se dobře bavil, ať si říká, kdo chce, co chce ;-)(19.3.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Michelle Monaghan, Ben Stiller a Malin Akerman, docela sranda, má to zajímavej scénář -některé části jsou až přehnaně nechutné/// Tohle je o něco sporstější romatická komedie, než sme zvyklí. Možná i proto (a taky z jiných důvodů) je celkem neokoukaná. Je jiná, vyvíjí se jinak a její závěr je taky odlišní od bežných scénáristických postupů. Je to hlavně komedie, ale i jako romantický příběh má co říct. Dobře jsem se bavil, Stillera i obě "dámy" jsem si užíval a konkrétně Michelle byla velmi sympatická. Jsem spokojen, v rámci žánru slušný naprůměr./// Celkem 73%///(5.3.2010)

Soundtrack Bill Ryan a Brendan Ryan: 1. Tale of the Horny Frog - The Flaming Lips [3:52] ,2. She Makes Me Fall Down - Buva [4:43] ,3. Put the Message in the Box - World Party [4:17] ,4. Honey Come Home - John Alagia [2:55] ,5. Ashes To Ashes - David Bowie [4:25] ,6. Painting by Chagall - The Weepies [3:57] ,7. Gypsy Woman - Brian Hyland [2:36] ,8. Take Em or Leave Em - Amy La Vere [3:49] ,9. First Cut is the Deepest - Buva [3:19] ,10. Canciones De Amor - Julieta Venegas [2:52] ,11. Maybe I'm Not the One - The Flaming Lips [4:15] ,12. After Party - Ozomatli [3:47] ,13. Different Drum - Matthew Sweet/Susanna Hoffs [2:51] ,14. Suffragette City - David Bowie [3:25],(13.5.2011)

• Malarkey

Tenhle Stillerův nebyl těsně, ale dost mimo mísu a to je co říct, protože to točili bratři Farrellyovi a ty ve většině případů nezklamou. Tady je ale problém v něčem jiném, a to v tom, že tahle komedie si razí cestu trošičku jinak než obyčejný komedie, co se příběhový stránky týče, jenže pak se z ní stane klasická příběhově průměrná komedie, která ani není komedie. Těží totiž z jediný role, a to není ta Stillerova, ale herečky Michelle Monaghan, díky který by to měla být zábava, ale ve skutečnosti je to strašný utrpení na tu herečku koukat. Nejenom na ní, ale hlavně na její postavu. To musí pro každýho chlapa bejt utrpení...(5.10.2009)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)