Dalsi brutalni komedie od Farrellyu, ktera na nejlepsi kousky sice nema, ale presto to je paradni zabava. Hlavne prvni polovina filmu, kdy kazdej nejdriv Stillera prudi, at se ozeni a pak se "sblizuje" se svou manzelkou. Druha polovina se preklopi spis do romantiky a tam uz to neni neustalej vtipnej naklad, ale spis jen sem tam naka vostra scena. Jinak vtipy jsou tu od trapnejch az po perfektni, mezi ktery se radi treba dokonalej konec a najdou se i dosti sprosty, ktery v romanticky komedii jen tak neuvidite. A co se tyce Stillera, ten hraje na svy pomery perfektne, jeho fotrik je spravne brutalni hlaskar a na zenskou sestavu se pekne kouka.(19.3.2008)

• Malarkey

Tenhle Stillerův nebyl těsně, ale dost mimo mísu a to je co říct, protože to točili bratři Farrellyovi a ty ve většině případů nezklamou. Tady je ale problém v něčem jiném, a to v tom, že tahle komedie si razí cestu trošičku jinak než obyčejný komedie, co se příběhový stránky týče, jenže pak se z ní stane klasická příběhově průměrná komedie, která ani není komedie. Těží totiž z jediný role, a to není ta Stillerova, ale herečky Michelle Monaghan, díky který by to měla být zábava, ale ve skutečnosti je to strašný utrpení na tu herečku koukat. Nejenom na ní, ale hlavně na její postavu. To musí pro každýho chlapa bejt utrpení...(5.10.2009)

• Chrustyn

Když se bratři Farrellyové uvedli slavnou komedií "Blbý a blbější" nikdo jim nemohl upřít, že mají komediální talent. Chvilku se jim i dařilo si tento post udržet ale to jen díky komedii "Něco na té Mary je". Teď se opět spojili s Benem Stillerem a natočili další ... nudný film. V posledních letech se zaměřili na žánr romantické komedie a tato bohužel nese všechny aspekty jejich posledních filmů. Není přiliš vtipná ani romantická a je zatraceně zdlouhavá a nudná. Nemá cenu rýpat se v logice ani řešit to proč se z dokonalé krásné ženy stane po svatbě příšerná, nechutná, sadomasochistická, schizofrenní a ještě hnusná fúrie. Daly by se přežít i tuny klišé ale to by musel být film zábavný. Je zde sice pár slušných scén (po pravdě mě teď žádná nenapadá ale párkrát sem se zasmál) a fanoušci možná ocení i fakt, že režiséři po dlouhé době opět trochu přitvrdili (což potvrzují poměrně odvážné postelové scény a pár utržků fekálního humoru) ale není to nic platný, když je výsledný dojem tak křečovitý a zbytečně dlouhý. Film by si vystačil ze stopáží o půl hodiny kratší, protože závěr je opravdu neskutečně roztahaný a zbytečný. Slabota(21.2.2010)

B.Stillerovi sedí presne toto a myslím, že si je toho vedomý a preto sa príliš nehrnie do typovo odlišných úloh. Ksicht má presne stvorený na takýchto smoliarov a týpkov, ktorí majú problémy na rozdávanie. Ako komédia určite pobaví a pre mnohých by mohla byť aj poučná. Najzábavnejšia scéna pre mňa bola, keď sa snažil nelegálne prekročiť hranice s Mexika do USA a dostal pomocnú ruku z vagóna, na ktorý ledva stihol. Po okradnutí a kopancoch do riti ho opäť vyhodili... Život je škola. Film 70%.(7.3.2010)

Těžko říci jestli je nová Stillerovka spíše vtipnou či trapnou záležitostí. Odpověd není tak jednoznačná, ze začátku mi to celé přišlo dost trapné a nevěřil sem, že vydržím do konce, ovšem pak jsem si zřejmě navykl na netradiční velmi konverzační styl tohoto snímku (některé dialogy jsou možná navíc, jiné vcelku potěší) a místy sem se velmi dobře bavil, místo to bylo trapné až to bylo vtipné, jindy jen trapné, pro Benovi fanoušky povinná záležitost. Můj pocit z filmu: tak napůl:)(10.6.2008)

• - Stejně jako v Zoolanderovi (2001), hraje Jerry Stiller otce svému opravdovému synovi Benovi. (milaneg)