Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Braga

Tenhle kousek z kolekce filmů o agentu 007 je speciální v tom, že výrazně navazuje na předchozí snímek Casino Royale a tudíž se nově příchozí divák nebude úplně chytat. Pokud jde o příběh a Bondovu honbu za osobní pomstou, tak mi to přišlo zbytečně rozkouskované a postrádal jsem plynulost. K Bondovi mi postoj "já proti celému světu" vůbec nesedí, tahle ikona by měla být víc nad věcí. A pokud jde o myšlenku jezer ukrývaných jen pár metrů pod povrchem pouště... no trochu se to rozchází s tím, co jsem si doposud myslel o geologii. Pro mně o dost horší než Casino Royale. ()

Etherium

Trio Skyfall, Casino a Quantum som si pozrel v priebehu 24 hodín po prvý krát, Skyfall v kine a dva menované na plátne s domácim kinom. Casino je najlepšie, najviac akcie, najviac napätosti, najlepší záporák minimálne za posledných 5 rokov filmov čo som videl. Quantum má začiatok ako z knižky akčných scén, škoda ale pre trocha slabší dej, aj keď nápad to bol dobrý, Quantum je teda zo zatiaľ trilógie s Danielom Craigom najslabší. No a logicky, medzi ne, sa radí Skyfall, ktorý vpodstate nemá žiadne chyby, v každom ohľade je vyvážený, je tu skvelý záporák a návrat k starým bondovkám (červené tlačítko, alebo rádio :D), temný dej, pomohol tomu pád hrdinu a špionážnej spoločnosti na úplné dno. škoda, že starý v dome nebol Connery (Welcome to Scotland). Nové Bondovky majú šťavu a ja mám chuť ich pozerať. ()

rahde odpad!

Přestože předchozí díl s Craigem byl na poměry bondovek slabý, tak Quantum of Solace bylo ještě horší. ()

brasek

Jedna z najhorších bondoviek... tento film nemá ťah na bránu a má divný nesúrodý dej. Po Casino Royale absolútne sklamanie! ()

DansteR

Druhá část jediné bondovky, která kdy byla na dva díly. Novodobý bond Craig pokračuje přesně tam kde v Casinu skončil, hledá odpovědí a mstí se za smrt poslední bondgirl, kterou údajně jako jedinou miloval, proto hned během první hodiny filmu zavadí o dvě pěknou Olgu Kurylenko a ještě hezčí Gemmu Arterton (bylo mi ji fakt líto :-(....jinak bondovka dobrá, Craigův výkon je taky dost slušný a příběh dost zajímavý a zamotaný. Dále skvělá akce, občas nějaký ten dobrý kec a v neposlední řadě krasná Gemma Arterton...ale to už jsem říkal. 80% ()

lepo

Skvelé naviazanie na Casino so všetkým , čo k tomu patrí a najlepšia odpoveď - ( teraz si to už dovolím povedať !!!) Mr. Craiga, všetkým jeho jeho neprajným kritikom. Myslím si , že ďaľšia generácia počnúc dnešnou, si bude pamätať Bonda hlavne v tejto podobe, tak isto ako my si pamätáme 007 " a la " Sean Connery.. Craig má v moci čaro zrodenia nového bondovského kultu, s ktorým zrejme nerátali ani tvorcovia tejto novej Bondovskej éry. ()

Scaevola

Kvalitní bondovka i akční thriller, ale návaznost na předchozí díl je spíše pomyslná a tudíž nehraje celá linka o pomstě, která se navíc nesmyslně zamotává. Anebo jsem to jen celé nepochopil. Navíc - proč se vždycky finále dožije ta "méně pohledná" z obou bondgirl? ()

v.indruchova

Ve filmu je vše co potřebujete: napětí, sex, vzrušení, láska, zlost, nenávist, vtip.. Výborně natočeno, hudba prostě sedí. Nedoporučuji u toho jíst :) zkoušela jsem to ale pak vám utíkají záběry. Každý záběr je prostě důležitý. Magoři vypadají tak nechutně a magorsky, dojímal mě ten pohunek toho hlavního padoucha, ten jeho účes..kde ty ksichty berou. super. ()

Tuty

Film sice dějově navazuje na skvělé Casino Royale a i když se u něho nudit vyloženě nebudete, přistihnete se, že pořád na něco čekáte a .... von je konec. Je to taková bezpohlavní záležitost, kde toho (kromě ve zběsilém tempu nasnímané úvodní honičky v horách) mnoho neuvidíme. Jelikož jsem Casinu dal pouze 4 hvězdičky, tohle je prostě o třídu horší film, který si více nezaslouží. Casino Royale má totiž obrovský spád, jednu z nejlepších úvodních akčních sekvencí, které kdy pamatuji, výbornou bondgirl u které se nedá slina neupustit a v neposleení řadě podařené záporáky a potřebné koření v podobě pokerového turnaje... K dokonalosti mi chyběla pouze lepší závěrečná akce a možná i pointa... ()

easer07

Ačkoli jsem se na Bonda těšil, nakonec se z toho vyklubala nejhorší bondovka za x-let. Casino Royale udělalo mezi bondovkami prudkou zatáčku a byla to pro mě jedna z nej bondovek, jenže toto nic moc odvedená práce.Na akční stopáž se musí hladce a néé 106 minut házet Craiga do ohně. ()

BrusVejn

O dosť horšie ako Casino. Akcia je absolútne katastroficky natočená/zostrihaná. A keďže táto Bondovka sa narozdiel od svojho predchodzu prekvapivo profiluje ako hlúpy akčňák a polka filmu je zbesilá zmysel nedávajúca akcia, tak to je dosť problém. Slovo hlúpy som nepoužil len tak náhodne. Keď si kameraman/strihač zaslúži pokarhanie tak scenárista detto. Komplet celý príbeh je založený na všelijakých náhodách a blbučkých dialógoch a ešte k tomu to celé moc nedáva zmysel keď sa človek trošku zamyslí. K tomu si pridáme celkový koiec a vyznenie 'dvojdielu' prvých Craigovských Bondov a pred očami sa nám zjaví dielo, ktoré proste nemá požadované kvality. Zachraňuje to Craigova neskutočná charizma a krátka stopáž. Kde tu sa vyskitne aj pekný moment, ale bohužiaľ to nestačí. ()

XI-XAO

Bond bez typického Bonda! Jaká že vlastně byla pro tenhle díl BondKára? Ten skútr, starý člun, nebo snad pašerácké letadlo? Kdo vlastně byla BondGirl? Ta co jí dostal do postele, ale jen se tam na chvilku ukázala, nebo ta co jí nedostal do postele a byla tam celou dobu? O co hlavní padouch, opravdu tím padouchem byl chamtivý botanik, který mě ani ničím neštval a ani jsem mu smrt nepřál? Nebo to byl pedofilní diktátor, který byl vlastně zcela neškodný? A tahákem celého filmu mělo být jakési vražedné běsnění a pomstychtivost agenta 007, který sice zlobil, ale vysloužil si pouze pokárání od mamky „EM“, která mu za jeho rošťárny zablokovala kreditku a vzala kapesné. ()

LencaN

Quantum of Solace přesně navazuje na Casino Royale. Začínáme v Benátkách. Tady se předtím pro Bonda udála zlomová tragédie, kterou v QoS chce víceméně dotáhnout do konce. Akorát že scénář už je o něco slabší, není to tak výrazné a chybí větší napětí, přesně to, které bylo v Casinu. Všechno je jinak nadstandartně dobré, pro bondovky je to typické, ale něco tomu prostě schází. Nejvíc se mi tady líbila M a její důvěra v Bonda: "Je to můj agent a já mu věřím." Ten skleněno-dřevěný kostečkovaný domek na konci vypadal fajnově ... alespoň před akcí a nápad s operou byl pro plátno jako stvořený. Dozvěděli jsme se, že Bond umí lítat i s velkými aeroplány a vše bylo ještě okořeněno dost sexy hudbou. Spokojenost ano, ale ne husí kůže, ne zadržování dechu. ()

ajwynko

ja si nemozem pomoct, ale tu nie je skoro cas rozdychat zaber..na mna az moc poprestrihovane..pripadalo mi to ako na kolotoci (nenavidim kolotoce)..a dobru polhodinu som si musel na to zvykat..nehovoriac o akcnych scenach..tie tri su za Craiga a Mr. Whitea a Mrs.Keys.. ()

Ace.A.T.L.

Slabší, než Casino Royale. To každopádně. Ale i tak je to slušný, dravý, akční, rychlý a Craig je pořád na špici. Bonduje parádně. Je to chvílema zbytečně zbržděný a filozofický, ale to se pak napraví nástupem akce. Rozhodně jsem se nenudil ani chvilku. Za mě 4* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

BarGoldstein

Chyběly mi tam některé bondovské hlášky jako Bond, James Bond a tak dále. A především akční scény byly špatně nastříhané a pekelně zrychlené. Kdyby kurylenko ukázala píču, asi by to bylo zajímavější. ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter