Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

Ať je člověk jakkoliv velký fanda prvních dvou Terminátorů, neznamená to že se mu musí (ne)líbit poslední dva to je přece jasné. Žádná přímá úměra v tom není tak ji prosím nehledejte, díky.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

... říkaj ti pravý, jen co je pravda - co se přesunout do topicu o T1 a T2, kde je to pro Vás tohle nechat těm, kteří to umí ocenit a né potápět... Ignoranti!

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To oLí: A na to si pane chytráku přišel jak? Na T1 a T2 sem vyrůstal... Díval sem se na něj před tím, než sem frčel do 1. třídy! T1 a T2 miluju a sem fandou - fanda totiž neznamená to, že se mi musí nelíbit T3 a T4... A mě nadáváte do debilů... !

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Jakkob krom hajeni vlastniho nazoru take dokazuje, ze opravdovym fandou prvnich dvou dilu fakt neni :)

Toren

Toren (hodnocení, recenze)

Lidi já už se vám musím smát :D nebo bych byl sprostej..a to jsem tu podle mě zvás nejmladší :D a mám dostatek rozumu a tolerance abych se tu nemísil :D

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jn, pro pravdu se hned každej zlobí, což? No, říkejte si co chcete, pro mě ste blbci, jantaři akdo ví co ještě vy, kteří tak akorát nadáváte - já tu nikomu sprostě nadávat nezačal, jen si stojím za svým názorem a patřičně si ho hájím, ať se Vám to líbí, nebo ne! Tak si pro mě za mě trhněte nohou, ale můj názor tím nijak, opakuju NIJAK nezměníte... Blbci, pche :-D

soud90

soud90 (hodnocení, recenze)

Jakkob: Každý má svuj názor a každej je jinej, tak to má být :-) Kdo se tady k tomu chce vyjádřit, musí předpokládat, že někdo jinej bude mít námitky a bude prosazovat názor vlastní. Pak to ovšem dopadá jako v tomhle případě. Nekonečná diskuze :-D

Joe321

Joe321 (hodnocení, recenze)

Opakování toho samého po 30 příspěvcích v diskuzi mi vadí samo o sobě a teď do toho číst ještě nadávky... Proč už nejdou ty diskuze odškrtnout:(.

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Hoši, jak tohle dopadne...? :-)
D.Moore: Máš štěstí, je to krasavice :-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

smejki to vystihl přesně. Meleš sračky a zbytečně otravuješ ostatní jantare. Kdokoli tu řekne názor už na něj útočíš. Já už to jenom nemoh číst protože se neskutečně nudně opakuješ

Smejki

Smejki (hodnocení, recenze)

jakkob - ne, je špatně, že se na každýho utrhuješ podpořen spoustou vykřičníků. na jakýkoliv názor odpovíš:"blbost!!! kravina!!! já mám pravdu!!! ty seš blbec!!!(to je v podstatě ekvivalent)". Mně je to šumák, ty sklízíš plody své komunikační impotence. enjoy

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Dam bod a na jednu noc mou sestru tomu, kdo mi rekne presna cisla stranek, na kterych jsem ja idiot neco napsal do tehle stoky!
(Ne Jakkobe, tony.cs ma pravdu, fakt jsi k nevydrzeni)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Tony.cs: Nápodobně milý pane, nápodobně :-P Jen proto, že nekecám tak jak vy písáte a mám vyjímečně jinačí názor než vy a už je to špatně? Myslím že problém je jinde... !!!

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

jsed: T1 a T2 jsem si koupil originál. T3 si v životě originál nekoupím a pro TS to platí stejně. Takže asi tak....

jsed

jsed (hodnocení, recenze)

Neviem odkedy je tam tá modrá, ale urcite uz sú spokojní vsetci tí kritici, co to chceli dosiahnut. Podla mojho názoru, ironicky, si aj tak velká cast z nich kúpi neskor DVD alebo B-R z toho filmu...

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Jakkob: ty nediskutuješ, ale omýláš ty svoje keci pořád dokola. A nejhorší na tom je, že meleš samý sračky

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To soud90: Blbost!!! Seš moc ukecanej - film je to dobrej, tak akorát na 3*. Já dl 4* a to i jako velkej fanda předchozích dílů...

soud90

soud90 (hodnocení, recenze)

->Klenotka: Tenhle film je zkrátka špatný jako pokračování a ještě horší jako samostatný film.

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Já jsem předchozí Terminátory ani neviděla. Tedy jedničku poměrně nedávno, ale ne od začátku a dvojku velmi dávno, že už z toho nic nevím. Trojku vůbec. Takže jsem šla zkrátka na akční film se znalostí pouze toho, kdo je John Connor, kdo je Kyle Reese atd. No a ve výsledku mi to prostě přišlo jako velký guláš, špatně sestříhaný videoklip, s nesympatickým Balem řvoucím neustále do vysílačky a o něco sympatičtějším Yelchinem a Worthingtonem, kteří si ale spíš jeli sólo, než aby poslouchali režiséra. Takže asi tak ;-)

Toren

Toren (hodnocení, recenze)

Pááánebože..vy jste jak prcci :D dokola se budete přetahovat o názory a stejně je nezměníte :D

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama