Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 3
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

SLOTH

SLOTH (hodnocení, recenze)

koukni na jennifers body... dela tam vlastne to same... spatna herecka... moc moc... ale je to i tim ze se libi vsem to pak u me klesne:)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ale jop, Megan to sluší a teprve začíná, takže uvidíme, co z ní bude, ale v Transformerech mi nijak nevadí a myslím, že si to tam lajskla velice dobře...

SLOTH

SLOTH (hodnocení, recenze)

k megan... je to netalentovana hezka tvaricka:) odchazim takze kdyz na to budete reagovat tak si to neprectu:) ... nechci se hadat:D

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Já nemám slov! Kdyby jste se alespoň hádali kvůli Megan Fox (jako už tomu je na více diskuzích), mělo by to vyšší úroveň.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: Proč mě tyhle trapárny a hloupé řeči od někoho jako ty nepřekvapují? Zamysli se nad sebou...

Manhattan

Manhattan (hodnocení, recenze)

Jakkob: já se neztrapňuju jen už vím co jsi za případ, a všechno to ukázali ty tvoje tvrdohlavé slohovky býčího rázu.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: Až se Ti divím, že Tě baví se takhle ztrapňovat, ale jestli Tě to snad nějak uspokojuje, nebo baví... Mě je to tak jako tak jedno. Jinak si klidně zvesela pokračuj - mě nemůžeš nijak rozhodit...

To SLOT: Ale já se vůbec nehádám - kde jsi na to přišel? Kdybych se hádal, vypadalo by to docela jinak, ale když už bych se hádal, tak na úrovni a tady pan Manhattan je kdekoli jinde, ale né na úrovni...

SLOTH

SLOTH (hodnocení, recenze)

ty vole.... nejento ze jsem se odhadlal napsat neco do diskuze ale kazdej den se mi objevi nove prizpevky ... ale vzdycky je to jen hadka nejakej dvou blbecku a ja musim klikat abych tam nemel napis nove... takze prosim ... nehadejte se... za to tenhle film opravdu nestoji...ps: je to sracka:)

Manhattan

Manhattan (hodnocení, recenze)

Jakkob : nerozesmál spíš rozbrečel že, kolik klávesnic odrovnals u téhle diskuze?

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: Tak teď jsi mě opravdu rozesmál! Od kdy je pán psycholog či neim kdo, aby jsi mohl tohle tvrdit? Jako docela trapas, ale jen když si mě to teď natřel, což? Pokud Ti to za to stálo. Beztak na tej skutečnosti, že mi to jedno nic nezměníš...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: A bráním Ti snad? Jinak bych se bez téhle skutečnosti opravdu obešel, ale jen když sis udělal dobře... Mě to každopádně srdce netrhá - proč taky?

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Drnqonovic : HAHAHA, normálne si ma rozosmial:D Pekne si to napísal, iní sa tu môžu aj vykričať a my ostatní sa tomu už len zasmejeme:)

Drnqonovic

Drnqonovic (hodnocení, recenze)

Vždycky, když je mi mizerně, stačí se podívat do téhle diskuze... Hned je mi líp!

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Když se chceš podepsat k tomu jednomu nepravdivému výmyslu, kterej je poelde Tebe a Hanyou trefnej, pak prosím - mě to může bejt jedno, jen sem konstatoval fakt, že není od věci psát sám za sebe a né papouškovat, to je vše. Faktem ale zůstává, že jse jste vedle jak ta jedle...

To Hanyou: Jak jsi přišla na to, že tvrdohlavě vyvracím názory ostatních? To by mě opravdu zajímalo? A kde je ten tvůj nadhled? Pokud by jsi měla nadhled, naopak by jsi pochopila, že jsou lidé s opačným názorem a btw, nevyvrací st.ranger názory ostatních zrovna tak? Když si už myslíš, že ty názory vyvracím, což je další hloupost psaná by you... A na závěr snad ještě dodám, že můj pohled na ten dabing je jen moje věc, mám pro to své opodstatnění a že to Tobě nepřijde logické je opravdu jenom tvůj problém... Já s tím problém nemám.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Tony.cs: jenže díky tomu si můžu udržet nadhled. Jakkobovo tvrdohlavé vyvracení názoru ostatních je tragikomické. A zvlášť když jeho argument, že by to uznal, kdyby to mělo pro něj přijatelnou formu už vážně postrádá i náznak logiky.

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Hanyou: To není obhajoba. To, že jse si toho vědomi je ještě horší. packa: tys na to čekal :-D

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Tony.cs: to je velmi pravděpodobné. Ale my jsme si toho aspoň vědomi.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Proč psát stupidní slohovky o ničem, když lze odkázat na perfektně podaný komentář?

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: Opakuješ jen mylné tvrzení, to je asi tak všechno, co z toho lze vyvodit. Uvítal bych raději něco z tvé hlavy, pokud možno slušně formulováno, než abys tu papouškoval...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Já se neurážím - já konstatuju formou otázky...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Se budu opakovat po vzoru oblíženého uplakánka. Stačí jednou napsat frázy z Loba a ufňukánek se hned urazí.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: Dovol mi potom položit Ti skromnou otázku - Nadávám snad někomu, nebo snad ponižuju či snad slovně napadám jiné uživatele? A zeptám se ještě - Myslíš si tedy stále, že jsem se v tomto směru nepoučil?

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Pokud si dobře vzpomínám, já sem si ani zdaleka nezačínal - byla to reakce na tvé chování. Dále jsem tady a ani nikde jinde neurážel, nebo neshazoval jinačí uživatele s opačným názorem a mohl bych pokračovat dál, ale každej tady ví, jak se věci mají. Ano, snížil jsem se tehdá na tvoji úroveň, ale to se už nestane - ty mi každým svým komentem jen dokazuješ víc a víc, že Ti věci jako slušné chování, respekt a úcta k druhým chybí... Pro mě za mě si klidně pokračuj v tom, co děláš doposud, ale mě už lidé jako ty nemohou nijak urazit, nebo snad rozčílit. Ze svých chyb jsem se ale na rozdíl od Tebe poučil...

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama