Tvrďák Taylor

Ryan, Wade a Emmit nastupujú na strednú školu. Ich prvý deň prebieha dobre, až dokým sa nestretnú s Filkinsom, vychýreným školským bitkárom, ktorý sa správa ako malý Hannibal Lecter. Predtým, ako budú úplne vtiahnutí do Filkinsovej ríše teroru, potrebujú si nájsť niekoho, kto ich bude chrániť. Dajú si inzerát do vojenského časopisu Soldier of Fortune. Najlepšia a najlacnejšia ponuka príde od bývalého žoldniera Drillbita Taylora (Owen Wilson). Zoberie si ich do parády a fyzický a duševný tréning na možné školské nástrahy sa môže začať. (jojoping)

kenny79

Parta looserů chodící na střední školu je šikanovana a tak hledají pomoc u jednoho bezdomovce(Wilson) vydavající za profesionála. ()

lobo87

Milá komédia zo stredoškolského prostredia o partii lúzrov šikanových miestnym magorom. Na pomoc však prichádza Owen Wilson, ktorý si strihol postavu pacifistického dezertéra a homelesa s tradičným šarmom. Bavili ma hlavne interakcie medzi ním a Leslie Mann. Taká ľahká komédia na odreagovanie od všedných problémov... 65% ()

david666

Tak slabý film s Owenem jsem snad ještě neviděl. To snad ani nečetl scénář: A komedie? Nevím, nezasmál jsem se ani jednou. ()

wrána

Žádná velká hitparáda, nicméně žádnej průšvih to taky není. Strany jsou předem jasně rozložené, dobro samozřejmě zvítězí, Owen se nakonec napraví a všichni jsou šťastní. Člověk se u toho občas zasměje, nějaké poučení o tom, že šikana je špatná, že si člověk nemá nechat vše líbit a že lhát se nemá, taky dostane. Splní to svůj účel, a navíc to není vulgární, což beru jako plus. ()

Mizhell odpad!

Jedna z největších debilit co sem viděla.. Děj je humorově spíš pro 15ti letý pubertální "děti" co se zasekli ve vývoji.. ()

Element2 odpad!

Už jen od jména Owen Wilson, jsem čekal alespoň dobrý film. Tenhle film je skoro bez nápadu, typická americká komedie, bohužel jedna z těch horších. Námět nemá opravdu žádný nápad. Nejdřív je bezdomovec, pak se vydává za někoho jiného, zjistí se, že lhal a nakonec všechno dobře dopadne - je to přesně podle scénáře Ameriky, pro Čecha je to nuda. Vtipných scén je to opravdu tak málo, že netuším, co více napsat. ()

ariari

tento film ale nebol určený skupine nemilosrdných otrlých kritikov teoretikov ale pre zábavu a relax vekovej skupine dospievajúcich chalanov. Podla toho ako sa tí 13-roční na tábore pri pozeraní od srdca zabávali...áno!!skvelá voľba, patrí medzi tých pár kontroverzne hodnotených od znudených prázdnych vševedov , ale zato chlapčenských trhákov, z ktorých si v pohode napodobňujú celé repliky (Rrrrr, Stúj pri mne, Herkules :-) a pozrú viac ako raz. Owen Wilson sa vykašlal už viackrát na tlaky producentov a točí, čo sám chce. ()

bmx6

Scén k zasmání tu bylo málo.Hudba by občas i šla,ale celkově prostě zbytečné.Rozhodně na to už koukat nebudu. ()

Elissabet

Vždy roztomilý Owen Wilson jako bodyguard pro 3 absolutní loosery? Filmeček sice na první pohled v pohodě, ale nic světoborného, ba ani průměrného. Pár hlášek, momentů při kterých se zasmějete a pak tam máte akorát Owena. Plně souhlasím s tím tvrzením o lepře...hlavní postavy byly fakt sympatické asi jako červ v jídle (ani rapovat to neumí...). Jinak když přivřu oči a vybavím si těch pár už trochu světlejších momentů můžu klidem v duši dát 2*. ()

Rococo

Owen Wilson má zkrátka na víc. Celkem slušný film, příběh i zábava, vtípky, ale Wilson mi sem prostě nesedl. ()

rakosabasta

Ať mám Owena Wilsona sebe víc ráda, z tohohle filmu cáká americká naivní blbost na všechny strany. Jediné příjemné překvapení vidím v hereckých výkonech mladých, zvlášť Nate Hartleyho. Dvě předchozí věty jsem psala asi před dvěma hodinami a mezi tím mi došlo, že jsem byla naprosto uzavřená fantasii a důvtipu. Byť je film označen jako komedie, přijmu-li ho jako parodii na klasické školní klišé: šikana; klasické americké "happy" rodinky, kde je vše úžasné; a na zběhlé veterány, "čisté" bezdomovce atd. nemůžu dát méně než hvězdičky 4 ... V ironii jde právě přece o náhled na věc... každý ji vidí jinak... jsou i tací, co ji nevidí vůbec... ()

P@\/EL

Uchazejíci americká komedie, která poukazuje na šikanu na amerických středních školách. Musím uznat, že se tu našlo několik povedených okamžiků, jimž jsem se zasmál, nicméně mě zklamaly mnohé postavy. Hlavní záporák byl dle mého hodně nepřesvědčivý a Owena Wilsona si umím taky představit v daleko lepším světle. Plusové body dávám zejména za leč nikterak originální, ale smysluplný děj. ()

Pythonator

Owen Wilson je prostě sympaťák a utáhne jakýkoliv film. Navíc je zde Leslie Mann v jedné ze svých nejpřitažlivějších rolí. Tři hnusní puberťáci jako hlavní hrdinové zrovna příjemní nejsou, ale celkově je to docela vtipné a rozhodně to nenudí. Sice je to šedivý průměr, ale Owen s Leslie z toho dělají o něco vyšší ligu. ()

Booman

Film o třech šikanovaných chlapcích, co se rozhodnou něco s tím udělat, a tak si najmou bodygarda, co byl dřív voják. Netuší ale, že se v armádě moc dlouho neohřál, a že poměrně rychle dezertoval, nyní je bezdomovec a chce je vykrást. A protože je srab, tak je ani nechrání, ale jenom je učí jak se bránit, což je ale taky naprd, protože to sám neumí. Nakonec se v něm ale probudí bojovník a šikanistu seřeže. To by byl tak ve zkratce děj. No, úpřimně nijak odvázanej jsem z toho nebyl. Kromě toho že děj je poměrně debilní, místy je film opravdu hodně trapnej a celkový dojem z filmu je nula. Jediný proč dávám dvě hvezdy je Owen Wilson, kterej je sympaťák a že jsem se škodolibě bavil, jak ty tři kluci dostávali na frak a dělali si to všechno jenom horší ()