johny89

Doba ledová vás prostě nezklame! :-) Třetí pokračování a pořád má co říct. Nejlepší scéna je výškoměr a "kdo řídí?" :-D ()

HappySmile

Docela jsem se u toho bavila a potěšilo mě, že veverka tentokrát není jen jakýmsi prologem a epilogem, ale je legitimní součástí filmu, protože ji tvůrci tentokrát vpustili do příběhu a několikrát na nás během filmu "vybafne". Dát dohromady mamuty a dinosaury je sice celkem ujeté, ale co, je to animák, tak proč ne. Koneckonců povedlo se jim z toho udělat příjemný a hezký rodinný filmeček. ()

M.i.k.e

určitě spokojenost...3 vcelku v pohodě navázala na kvality předchozích dvou dílů a já se dobře pobavil.V té "záplavě" animáků poslední doby stále solidní nadprůměr.80% ()

Hees

3D predstavenie je rozhodne lákadlom v tomto prípade.Ice Age 3 prináša niečo nové oproti dvojke.Sú to nové postavy ale aj a to hlavne zaujímavé momenty, ktoré v podstate vychovávajú deti či už ide o materstvo alebo o krízu stredného veku Diega.Rozhodne odporúčam lebo oproti dvojke je to krok v pred. ()

Joe321

Daleko lepší než dvojka. Krásný prostředí, moji oblíbení dinosauři a military suprlasička Buck s geniálnim britským přízvukem Pegga. Ten sází jednu hlášku za druhou a třeba "roger" dialog je výborný. Jedině mi vadily stálé rodičovské rozmluvy, ale tak něco vážnýho tam zase být musí. -"What's that noise?" -"It's the wind. It's speaking to us." -"What's it saying?" -"I don't know. I don't speak wind." ()

honajz2

Vše začne tím, že Sid najde velké vejce. Ve vajíčkách jsou dinosauři, máma dinosaurů vezme si mláďata, ale Sida unese, všichni ostatní jdou Sida zachránit. ()

Martin741

Konecne po trochu slabsej Ice Age 2 prichadza poriadna davka zabavy nielen pre detskeho divaka. Najlepsou postavickou stale ostava Buck. A ako oddychovku jednoznacne odporucam : 86 % ()

rakovnik

Trošku nastavovaná kaše, ale roztomilé dětičky společně se starými známými dokázali opět zvednout koutky mých úst vzhůru nenáročnou zábavou a pěknou podívanou na povedenou animaci roztomilého fantastického příběhu. ()

vydumnica

Pre moje deťúrence je Ice Age 3 najlepší Ice Age na svete, aspoň takto mi to s nadšením zreferovali😉. Pre mňa niekde medzi 3 a 4*, keďže k dinosaurom nemám a nikdy som nemala blízko. Každopádne bavilo to aj mňa, najmä mamutia rodinka a potom Sid s tými svojimi vajíčkami a ten všetok sneh a ľad je v lete príjemným osviežením. Milý rodinný film, ktorý pobaví každého od tých najmenších, povedzme 3ročných hore. ()

MrPierc

Mě se to moc líbilo, sice 3d efekty nevypadali nějak skvěle ( nebyly moc využity pro prožitek ), ale sranda byla moc velká a výborný dabing pana Lábuse a jiných. Postavička Buck je velkým zjevením ve filmu - parodie na akční filmy atd. Mile mě to překvapilo a všichni jsme se v sále smáli jako malá děcka (kromě malých děcek, která se smála ještě líp ). Nádherně jsem si odpočinul :-) ()

O´Neill

Ále jo, zasmál jsem se. 3D obraz je skvělý, o zvuku nemluvě. Ze začátku se mi to sice příliš vtipné nezdálo, po chvílí jsem se ale každou chvílí nemohl udržet :) Takže plný počet. ()

lebowski!

Doufal jsem že změna prostředí filmu pomůže, a vlastně ano, současně se ale objevily trhliny na nových místech: postavy. Veverka už vystřílela všechen zásobník, ale hlavně - už jich je moc! Aby každý dostal rovnoměrně prostoru, trpí příběh i pointy. Do toho ještě vážná nota - rodina, přátelství - a je z toho buřtguláš. Film paradoxně zachraňuje nová postava z dzungle a už zmíněné prostředí. Celkově dle mého je trojka lepší než dvojka, ale na jedničku nemá a žádný díl už asi mít nebude (ikdyž "Doba ledová 6: svatba sida a diega" má potenciál). P.s.3D je nanic ()

shyster

První díl Doby ledové měl humor rozložený mezi ústřední příběh a příběh veverky. Druhý díl už táhla převážně na svých bedrech veverka. Ve třetím díle se to ale obrací. Veverka se svým romantickým prozřením tak trochu ustupuje do pozadí, není už takovým hybatelem děje. Oproti tomu ústřední zápletka je prošpikovaná mnoha vynikajícími vtipy (zvláště pak vačice dabovaná Simonem Peggem se skvělým anglickým přízvukem). Jsem potěšen, že tato série si drží přibližně stejnou úroveň. ()

Sinn

Průměrná zábava, nic světoborného, ale to od pokračování ani neočekávám. Nové rádobyzábavné nebo roztomilounké postavičky, ale stále stejné vtipy a v podstatě i situace - Sid je dostane "do maléru", ale na závěr se všichni obejmou jako jedna velká rodina (rozuměj smečka). Každopádně se na to pěkně koukalo, 60% ()

Streeper

Pokračování se někdy může vyplatit a tohle se vážně povedlo. Obleva nebyla tak dobrá, ale Úsvit dinosaurů se klidně vyrovná jedničce. Spousta skvělých hlášek, nová postava Buck (která se zasluhovala o většinu nejvtipnějších hlášek) a nový rozkošný přírůstek do smečky. Skvělé pokračování. ()

Zbyisek

Tak jsem poprvé viděl film Digital 3D. A myslím, že i naposledy. 3D efekt nestojí za moc, a vstupenka stojí nehorázně moc! Když 3D, tak IMAX. Film je film! Tady byly celou dobu přes obraz akorát nějaké divné pruhy. Takže příště si asi nepříliš uchvacující efekt třetího rozměru nechám ujít a raději zajdu na klasický film do klasického kina za menší vstupné a nebo do mého oblíbeného IMAXu. Ale abych nekritizoval jen technickou stránku digitálního promítání. Doba ledová 3 byla po nudné a nepovedené dvojce milým překvapením. Děj měl docela spád, akce bylo dost a vtípků taky. ()

humanbeing

Slušná zábava, zlášť ve 3D je to skvělá podívaná. Jen škoda místy infantilního humoru, který ale zase na druhou stranu u těch správných diváků od 2 do 4 let funguje. ()

Wladi.mir

Od první filmu se toho dost změnilo a řekl bych že k lepšímu. O každou novou a zajímvou postavu tu rozhodně nouze není. A i když se mi to líbilo, tři hvězdy jsou akorát. Nicméně se mi asi nejvíc líbila dvojka, která se od jedničky o dost polepšila. ()

TomikZlesa

Některé dialogy, zejména ty mymutí, přímo na vyhynutí a občas otřesný. Dost toho jako obvykle zachranuje veverka z ořechem, která snad nikdy neomrzí a možná by si i zasloužila víc prostoru, klidně i sama pro sebe. Hraný scénky, kde se moc nekecá byly některý skvělý a i pár správnejch hlodů by se našlo, ale hlavně mi film strašně utekl a celou doubu, až na těch pás slabších dialogů. sem se skvěle bavil. Jen by to možná už chtělo vymýšlet jiný náměty, než ztracený svět atd....už tu těch filmů bylo dost... ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016