poster

Futurama: Benderova hra (video kompilace)

 • USA

  Futurama: Bender's Game

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2008, 88 min

 • VasaX
  ****

  Pravděpodobně nejlepší kousek ze zatím vyšlých filmů Futuramy. Oproti minulému se drží spíš lokálněji, netahá do toho příliš mnoho postav, i přes dobrou zápletku (která byla v minulém díle snad i lepší) nepůsobí překombinovaně a je trochu více parodičtější než předchozí kousky. No můžeme se jen těšit co nám přinese další, a myslím že poslední, film.(5.11.2008)

 • Matrinx
  ****

  Rozhodně nejlepší z Futurama filmů, lépe si tu poradili s dlouhou stopáží. U předešlých filmů jsem se prostě nudil, u tohohle ne. Ani mi nějak nevadila ta parodie na Pána prstenů, nebyla tak strašná jak tu všichni píšete, a rozhodne film nesráží pod úroveň předešlých filmů - to ani snad nejde. Spíš si myslím, že se celkem i povedla. 4/5. Tak jsem zvědav co nám předvede ten příští film...(2.11.2008)

 • kaylin
  ***

  "Futurama" si vzala na paškál tentokrát fantasy žánr a pustila se do klasiky největší, do "Pána prstenů". Musím uznat, že ten příběh v první půlhodině vypadá naprosto jinak, ale nakonec se k tomu podstatnému dostaneme. Osobně se mi tenhle díl moc nelíbí, ale opět zde jsou momenty, které prostě vtipné jsou. "Futurama" nemůže nikdy úplně zklamat, alespoň tehdy, pokud vám sedí seriál.(23.5.2014)

 • MATADOR
  ***

  Na jeden zátah možná geniální, ale po dílech, po kterých se to u nás vysílá v TV, je to prostě takové polovičaté. První polovina je úžasná, plná vtipu a parodování. Druhá část je taková už trošku ujetá a pro to jsem asi neměl smysl. Každopádně platí to, co u předešlých dílů, že na těch 90 minutek, je to vždy dobré.(18.9.2010)

 • Trainspotter
  ***

  Díkybohu byl zázračný mluvící kůň zachráněn a bezpečně vrácen na jatka. Nemůžu si pomoct, ale ať se parta kolem Dwaynea Carey-Hilla snaží sebevíc, Futurama jako celovečerák prostě nefunguje; první půlka celkem ušla, ale pak už jsem se musel pořád dívat na čas zbývající do konce, abych už tu kravinu s několika podařenými gagy měl za sebou.(14.10.2009)

 • - Film se netradičně bude odehrávat ve fantasy prostředí - Bender si zahraje na rytíře, Lee na kentaura. (Matrinx)

 • - Samotný název filmu je parodií na knihu "Ender's Game" od Orsona Scotta Carda. (Matrinx)

 • - Film je parodie na Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001). (samu.dino)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace