Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Psychoterapeutka Ann Bellowesová se shání po svém manželovi Philovi Eriksenovi. Netuší sice, kde by mohl být, rozhodně by ale nečekala, že ho najde v choulostivé situaci v ordinaci Donny Rodinské, která se zabývá manželským poradenstvím. Je naprosto zdrcená a začne uvažovat o rozvodu. Phil se sice snaží věci napravit, ovšem jediné, co může momentálně nabídnout, je návštěva krizového poradce. Tam se Ann dostaví, ale když zjistí, že „poradce“ a její manžel se znají a dokonce spolu žertují, rozhořčeně odejde…

Svou situaci probírá se svými kolegy, kteří o Philově nevěře věděli, nebo ji alespoň tušili. Fred Smedresman, který se stará o pronájem místností v domě, kde sídlí psychoterapeutické středisko města Haven, kde Ann a její kolegové pracují, prohlašuje, že když teď Phil odejde, bude třeba najít nového nájemníka. A ten se objeví jako na zavolanou: v baru ho Ann představí její přítelkyně barmanka. Je to mladý právník, který právě přišel do města a nikoho tu nezná. Je nabídkou nadšený a ihned se stěhuje. Ann se domnívá, že by jí mohl své služby poskytnout i jako advokát při soudním řízení…

Terapeut James LeCroix se snaží pomoci manželskému páru, který adoptoval desetiletého chlapce z Ruska. Victor je divoký, svéhlavý a neovladatelný. Jediný, na koho alespoň trochu dá, je právě James. K němu se také uchýlí, když od manželů Petrovských uteče. Ti mají zprvu podezření, že mezi chlapcem a terapeutem existuje sexuální vazba, že ho James zneužívá. K Jamesovi se časně ráno dostaví policie, aby ho v tomto smyslu vyslechla... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

sona123 

všechny recenze uživatele

Není to zlé. V Ženách v pokušení bylo vše zhuštěno do jednoho filmu (zde se sobě podobají i matky hlavní hrdinky a jsou zde i stejné scény, kdy na hlavní hrdinku mluví její "alter-ego" přes opěradlo terapeutické pohovky). Díly rychle utíkají, téma je mi blízké a zatím tedy seriálu dávám zelenou. Proč jej ale Prima vysílá v neděli, respektive v pondělí kolem jedné ráno, to mi tedy není jasné. Ale ne všem "hnutím mysli" je nutné rozumět. ()

Peršanka 

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu ještě nedám plný počet, uvidíme, co vše se postupně zauzlí. Téma a styl vyprávění mi naprosto vyhovují. ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama