Důstojník Tom Farrell pracuje v Pentagonu. Na večírku se seznámí s přitažlivou Susan Atwelovou. Po vášnivé noci se však dlouhou dobu nesetkají. Až o několik měsíců Farrell zjistí, že je milenkou jeho nadřízeného, tajemníka ministerstva obrany Davida Birce. Ten po hádce Susan zabije. Jeho oddaný pobočník Pritchard nastraží falešné stopy. Obavy má však i Farrell, policii se dostaly do rukou negativy, na kterých je spolu se Susan. Podaří se mu odhalit vraha dříve než ho zatknou? (oficiální text distributora)

Maq

Kriminální thriller. Ne až tak špatný, drží to vcelku pohromadě a pointa by mohla být i pozoruhodná, pokud by hlavní charaktery byly lépe promyšlené. --- Zajímavé je srovnání s velmi podobnou postavou ve velmi podobné situaci, kterou o deset let později Gene Hackman zahrál mnohem lépe v mnohem lepším Absolute Power. ()

slunicko2

Čím delší, tím horší. 1) 32letý Kevin Costner (námořní důstojník Tom Farrell) se ale uměl podívat na děvče, až mi z toho zatrnulo. 2) Závěrečná pointa je vskutku překvapivá a dobře vystihuje jistou nelogičnost celého příběhu. ()

džanik

Mé hodnocení odráží to, jak moc a příjemně jsem i po více než třiceti letech překvapen! Rozjezd až na Susan vypadá "tuctově", když ale dojde na den V, tak vše začíná pěkně houstnout; víc, než legendární mlha u rybníčka Brčálníku. Úplný konec jsem ne zcela pochopil, ale neva. Tempu v poslední třetině by nestačil nejen vlasatý Jágr of 1992, ale ani Rákosníček s raketou z orobince. Zlatá osmdesátá! (až po filmu jsem zjistil, že je Hackman dokonce starší než Connery a jednu z prvních rolí si střihnul v Bonnie a Clyde - no tak to se musím mrknout). ()

OG_Swifty

Původní noirovku mám už dlouho na seznamu filmů k vidění, naopak tenhle modernější remake jsem už viděl asi 3x a 2x jsem to nedokoukal, protože to je prostě utahaný. Will Patton je vážně slizkej hajzl a Costner je v uniformě štramák, ale ten závěr s tím, že z prstu vycucanej Yuri vlastně existuje a je to Costner, mi připadá jako úplná blbost. ()

Martin741

Cevin Kostner v roli agenta KGB Jurija Jevgenija vo filme No Way Out. Reziser Roger Donaldson /neskor natocil V Zajeti rychlosti s Hopkinsom a November Man s Brosnanom/ natocil vsak len priemerny film, ktoreho vacsia cast sa odohrava v Pentagone. Film ma dobre a slusne tempo a dej, takze sa divak rozhodne nebude nudit, naopak, stale sa najde nejaky ten strhujucejsi moment a nuda rozhodne nehrozi. Hlavne, ked si pripomenieme hercov ako Gene Hackman /Francouzska Spojka, Superman, Rozhovor/, a Willa Pattona /Po Zavírací Dobe/. Nahanacky su len po chodbach Pentagonu, ale to az tak nevadi, lebo su dobre natocene. Ovsem, Cevin Kostner mal za rok 1987 este lepsi film na konte, a to Neuplatni s istym Seanom Connerym. 66 % ()

bourec

Po filmu November man,,sem se chtěl kouknout znovu na filmografii Donaldsona,a první na řadě byl tenhle filmek.Přiřadil bych to k filmům Bounty a Koktejl.První půlka zdlouhavá milostná lovestory,aby se druhá půlka lehce rozjela v takovou hru na schovávanou.Neurazí,ale bomba to neni.60%. ()

AD P

Na uvod skoro 40min filmove klise o dokonalej laske.Potom trocha napätia.Posledna cast-priemerne filmove story. Aj napriek skvelemu obsadeniu pod taktom skveleho rezisera na viac ako 3 to bohuzial nema. ()

Juto

Tento film je vynikajúcim príkladom žánru, v ktorom jednoduchá situácia sa stane čoraz zložitejšou, až sa zmení na nočnú moru nielen pre hrdinu, ale aj pre všetkých ktorý sú s ním spojený. Zároveň rešpektuje inteligenciu publika, poskytuje nám veľké množstvo informácií a verí nám, že ich dokážeme spojiť. 7/10 ()

c.tucker

Velmi stylový a dobře vystupňovaný thriller. Kostner sympaťák v bílé kapitánské uniformě a Will Patton velmi sugestivní člověk, který něčeho chce dosáhnout. Na závěr nám scénáristi připravili zajímavou kličku, která pro mě byla velkým překvapením. ()

sator

Hmm...Jedná se o remake amerického filmu z roku 1948 Velké hodiny. Francouzi podle stejné předlohy natočili film v roce 1976  Policejní kolt vzor 357. ()

Mrkvič

Thriller s hodně zajímavou zápletkou. Představovací začátek naštěstí svým krásným obličejem a prsy ozdobila Sean Young. Dál už musí skoro všechnu tíži nést mizerně hrající Kevin Costner. Naštěstí jsou ale vznikající situace tak napínavé a bezradné, že se dá i Kevin tvůrcům odpustit. ()

lennyd

Důstojník Tom Farrell (Kevin Costner) po svém hrdinství ve válce dostává místo u tajemníka ministra obrany Davida Briceho (Gene Hackman). Zde také potkává svoji dávnou milenku Susan, a znovu se s ní dá dohromady. Ta je ale zároveň i milenkou Briceho. Susan se rozhodne zůstat s Tomem, a s Bricem se rozejít - při hádce ale do ní Brice strčí a Susan umírá. Briceho pobočník Scott Prichard (Will Patton) dostává nápad - Susaninu vraždu svedou na tajného agenta KGB, a pověří Farrella by jej našel. Ten ale ví, že všechny nalezené stopy u Susan vedou právě k němu... Takže - skoro se mi chce říct, že toto byl dokonale průměrný film. Ani chvilku jsem se sice nenudil, ale že bych si nějak potěšeně chrochtal blahem, to taky ne. Po herecké stránce dobré (nejvíc se mi asi líbil ulízaný Will Patton), ale taky nic výjimečného. Příběh byl vcelku zajímavý, i když chvilkama až příliš překombinovaný. Určitě musím dát palec nahoru za samotný závěr, ten mně fakt překvapil - většinou alespoň nějaké nitky k rozuzlení vedou, ale tady to přišlo hodně překvapivě.. ()

JohnSmith

Hodně slabý thriller o přehození viny na někoho jiného. Hraje si to na velkou šarádu tajných služeb, vlády a námořnictva, ale člověk by se u toho ukousal nudou. ()

PALINO

Kvalitný thriller si už od ústrednej vraždy Susan Atwelovej dokáže vybudovať napínavú atmosféru a drží Vás v strehu až do konca. Záverečná pointa je síce zaújimavá, ale z hľadiska predchádzajúceho diania nie príliš podstatná a trošku kazí dojem z inak dobrého filmu. ()