Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk… (oficiální text distributora)

Yardie

Tak toto se mi vůbec nelíbilo. Bylo vypnuto po 48 minutách a 31 sekundách. Nemám tento typ uřvaných pohádek, kde se pořád někdo zaměňuje a schovává, něco se snaží hasit, huláká a vyšiluje, rád. Vtipné mi to nepřišlo ani za mák, kromě pár pousmání, spíše jsem to viděl trapně, hodně infantilně. Prostě NE. Dvě hvězdy za to, že jsem to nedokoukal a mohlo se to zlepšit (i když to nepředpokládám), a druhá za to, že děti to asi bavit bude. Ale dospělé, to spíš ne. Tedy mě určitě ne. Velké zklamání po hodnocení zde. Howgh! ()

Gore

Po sérii slabších animáků, tu máme jedno úžasné dílko, které mě dostalo. Nejen že je náramně vtipný, ale má i detailně propracovanou animaci, kdy si některé vtípky užijete až na podruhé, obrovský spád, kdy film uteče jak voda a vtipně přepsané songy. No prostě jsem se skvěle bavil, jako dlouho ne. ()

martalini

Nevím proč, ale prostě mi to nějak nesedlo. Byť vcelku slušně pojatá, tak je to pořád stokrát omletá pohádka, ze který šlo podle mě vyždímat mnohem víc a pojmout jí ještě víc originálně a neotřele. Možná jsem jenom nebyl ve správný náladě, možná, že mi vtípků přišlo málo, ale prostě ne...Nedokážu v tom bohužel najít nic víc (kromě Steva Buscemiho), než jenom nedostatečně vykreslený postavy (chápu, je to animák pro děti, ale i tak) a nesympatickou hlavní teenagerskou dvojici, která jen tak zbůhdarma kmitá skrz scénář, kterej občas zapomíná bejt vtipnej...ale zase na druhou stranu v tom nevidím ani nic míň ()

Hepy13

Velmi žhavý kandidát na animovaný film roku. Skvělá zábava pro všechny věkové generace s velkou porcí božích postav (Frankestein, Mumie, Vlkodlaci, Kostry) a vtípku. Tak trochu podobný príběh jako o naší Saxaně v nádherném barevně-animovaném kabátu. ()

Tichošlápek

Velmi příjemné animované překvapení. Monstra všeho druhu + jeden člověk a o zábavu je postaráno. Skvělý film. Mimochodem dobrá scéna s filmem Stmívání. :-) ()

Steel32

Neuvěřitelně nenucená, zábavná, skvěle udělaná pohádka s výbornými a charismatickými postavami u které jsem se nenudila ani minutu. Trochu připomínající ParaNormana, ale narozdíl od něho po dějové stránce vůbec netápe a mnohem příjemněji se na to kouká. Jako bonus skvělá Stmívání scénka a skvělý rapující Drákula na konec. Tohle musíte prubnout! ()

Silviaxx

Konečne som sa k tejto rozprávke dostala! Síce občas som sa nudila a robila si prestávky popri umývaní riadu, ale fakt tam bolo dosť super scén, ktoré ma pobavili :) Nič náročné, oddychovka s milou témou. ()

Tunri

4 a půl hvězdičky! Moc se mi to líbilo, ideální pro odpočinutí, vtipné scénky, je skvěle využito vlastností příšer, čarodějky jak uklízí, mluvící hlava, ten obří příšerák ze kterého jsou vidět jen nohy, vlci jsou úžasní a nakonec i samotný upír. Já se teda zasmála a příjemně mě to naladilo. ()

Nolanofil

Štandartný priemerný animák , s pár vtipnými momentami a fórami, s morálnym ponaučením pre deti a tradične komickými vedľajšími postavičkami. Teraz úprimne,... ma to už vážne prestáva baviť. Vie niekto v tom Hollywoode,prísť aj s originálnym animákom?! Alebo sa bude stále variť s tými istými ingredienciami? ktoré mne osobne už prestávajú chutiť. ()

cskomando

Další ze zamilovaných animovaných pohádek, bohužel jsem nenašel za mě samotného více jak 3 vtipné pasáže, monstra zpívající hudbu to už bylo třeba ve Shrekovi, takže nic originálního.. no a ta láska tak jednoduchá, ještě, že je to jen pohádka. ()

Flopik

Rozprávka kde si ani chvíľu neodpočiniete.Chudák Drakula , ten musel toho toľko spraviť a jediný sa ani na chvíľu nezastavil ...Je to vtipné , dobre sa nato pozerá ale v konečnom dojme mi tam niečo chýbalo.Nebol som z toho hotový. ()

embecka

Preklikávala som medzi dvomi a tromi hviezdami a zostala som pri dvoch. Očarujúci úvod, milé príšerky od výmyslu sveta, humor... Potom humor začal odchádzať, príšeriek bolo na mňa už akosi priveľa, začalo to byť ukričané a preplnené všetkým... Je to však jedna z tých rozprávok, ktoré by som ako dieťa milovala. Ako prerastené dieťa a infantilnú dospeláčku ma to zas až tak nepoložilo. ()

betyn

Dospělým většinou nic neříkající a dětem? Dětem se to líbit bude. Je tu fešná, mladá emo holka, stylová párty s rapujícím taťkou a cool příšerky. Co víc si přát? Prostě YOLO. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (více)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky