Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

zaso162

Velmi nudne, prizemne, casto nechutne a sakra dlhe (Director's cut: 130 min). Tieto teen komedie velmi nemusim, nepridu mi zabavne, nepridu mi poucne, ale zato pridu mi trapne a opakovane dokola. No coment...1* za ani neviem co, mozno za to ospevovanie... ()

Crazynka

Jedna z lepších road-movie, hodně podobná Prcičkám, neurazí, pobaví a rozesměje :) Celý film mě bavil, takže kdo hledá vtipnou oddychovku, je pro něj tento film stvořený. ()

ClapTrap

Docela pěkně jsem se u tohodle filmu bavil a bylo to příjemné překvapení. Čekal jsem, že půjde o nějakou zvrhlost a samé nechutnosti. Jsem příjemně překvapen. 70% ()

Uiboek

Hodně jsem se nasmál, ale i tak je ta 4* především za FOB:-D. Musí se ocenit, že se to udrželo vcelku ještě snesitelné a především zábavné rovině(ovšem záleží na povaze a HLAVNĚ momentální náladě). ()

jadran90

Sexuální jízda s mírným nedostatkem sexu. Sex Drive je road movie navazující na Road Trip a Eurotrip.Znovu tu máme mladíka chystajícího se zatočit se svým panictvím na konci dobrodružné jízdy. Nesmí chybět dost netypicky vypadající děvkař (Duke), ženský faktor (Crew), podivín (Green) a sexbomba (Bowden). Nejlepší je ale stejně James Marsden, který by tu klidně mohl lidi propalovat pohledem. No, během patnácti minut vám bude jasné, jak film skončí. Jízda je to rozhodně slušná a jednou za cca 20 minut hrozí erupce nekontrolovatelného smíchu. Humor přeskakuje mezi fekálním a přiměřeným, ale oproti podobným snímkům přidává i něco navíc - ironii a slušnou romantiku. Závěr s koblihou je skvělý. Hlavní hrdina až tak vtipný není, jenže kdo z nás se smál, když jsme byli na jeho místě? Po prvním zhlédnutí bych dal rozhodně čtyři hvězdy a frčel bych navštívit babičku, ale přece jenom, při dalších projekcích už mě to tak nenadchlo. Pořád je to v žánru nadprůměr, spíš pro kluky. Rumspringa! Hodnocení: 70% ()

ab.dul

Tato komedie mě nenadchla, ale ani nezklamala. Nějak tak jsem si ji představoval a nečekal nic světoborného. U pár vtipů a scének jsem se opravdu zasmál. Tady se nabízí hned srovnání s ostatními už natočenými filmy na stejné téma. Podobnosti tam jsou, ale i tak si film drží svou originalitu. ()

migele

Totální blbost, která je krutě pravdivá, víceméně zábavná a udržela mě koukat se na necenzurovanou verzi 2 hodiny. Pravda, jak tvrdí mnozí, téma filmu je už ohrané a dopředu je jasné jak to skončí, ale i přesto je film skvělý. Nevidím důvod proč ne dát krásné 4* ()

Zlaticko1

Šílena jízda začíná. Uncensored verze pro "sexuální" "obdivovatele". Pár žhávých kočiček bez zábran pár krát jen tak projde scénou. Vpodstatě pořád dokola omývaná zápletka. Zamilován do neznámé, i když celou dobu má tu pravou na blízku, kamarád co ho žene dopředu, a jejich ztrastiplná cesta za neznámem. Cestou se seznámí s pravdou. A zjistí, koho miluje. Známe už nesčestněkrát. Ano, ale i tak jsem se celkem slušně pobavil. Řadím to kategorie: "Pro zasmátí a pro chvilky beztíže". Dobrou zábavu! ()

jayman

Sám neviem prečo tomu dávam 4, veď to nemá sympaťákov hrdinov, hlášky, Appatowa na produkcii, ani originálny príbeh, ten je naopak, strašne lacný a koniec (parkovisko) mohol byť klnicom do rakvy ALE má to Setha Greena, ktorý kraľuje, Fall Out Boy, ktorý v súčasnej teen komédii museli byť, trošku romantiky, ktorá občas funguje a fekálny humor, ktorý sa nebojí ukázať sa (aspoň v necenzurovanej verzii, ktorú som videl). Ja neviem, proste som z toho ešte nevyrástol. ()

L3G1ON4R

Nejlepší z celýho filmu je pohled na Pontiac GTO 69' Judge :) k tomu poslouchatelný doprovod hudby a nakonec trapnej příběh průměrného filmu. Bez toho auta by to nevydali ani na VHSkách. ()

RobbieM@N

Unrated verze je někdy opravdu odporná, nevázaný styl tvůrců má dobrý vliv na úroveň filmu v rámci žánru, mnoho výborných vtipů a krásná Amanda Crew. ()

MDesign

Nathalie : výstižný komentár.. ešte by som asi dodal, že sa bojím, čo sa stane s americkou mládežou, keď budú pozerať takéto filmy.. ()