George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

Ros_tik

Film se mi líbil, Sandlera můžu, ale měl jsme pocit, že po hodině a půl už trochu film upadal do sfér braků... ...ale nakonec to bylo jakž takž zachráněno, takže čtyři hvězdy. ()

snowcube

Toto neni vubec zadna komedie. Je to takove komorni dramatko, ze sveta "stand up" komiku. Takove to detske ... kdo docura dal, Do toho takove ty pocity kdy vite ze po trech dnech ze tato zena by mohla byt vasi zivotni laskou, a ten ctvrty zacinate objevovat, ze jsou veci ktere se nemeni. Moc dlouhe, a ne prilis zabavne. ()

Mojemenoje

Film o vyprazdnenej existencii? Ma mi ho byt luto? Myslim George-a. Ze bol chory a depresivny? Ze neziskal byvalku, ktoru vlastne ani tak nechcel? Ze nakoniec sa vsetko na dobre obratilo? Nie je mi ho luto. Nedoveryhodne. Su aj lepsie filmy o stratencoch. ()

tteasy

Celebrita která trpí leukémií začíná uvažovat nad svým životem, ale nakonec i přes smrtelnou nemoc se u ní projevují manýry, které mají od pokory daleko - nakonec ovšem.... Chtěl jsem shlédnout komedii, která mohla být klidně i průměrná. Ale tato u mě nedosahuje průměru ani zdaleka, protože tolik vulgarit narvat do jednoho filmu, to je děs. A zde jsou ještě navíc postaveny na úroveň běžné mluvy a co víc, čím vulgárnější tím lepší je to vtip. Drama možná, komedie to pro mě určitě není. Nebýt toho vulgráního scénáře - dal bych určitě za tři. Námět je dobrý. ()

O_riginals

Skvely Adam Sendler dela cim dal lepsi komedie. SPOILER. Dokaze zahrat i city a nemocneho cloveka, ktery vi ze uz tu dlouho nebude a tak prodava auta a snazi se znicit manzelstvi sve byvale zene a otevrit ji starou uz celkem zahojenou ranu. SPOILER ()

Vytla

Komici - geniální spojení komerce a alternativy, geniální spojení komedie a drama, geniální herecké výkony, geniální scénář, geniální režie - geniální filmové dílo! 1000% PS. - Píseň, kterou hraje Sandler zhruba ve 45. minutě je opravdu Oscarů hodná ()

sladkemlicko

Funny People je výborný film. První,kde jsem Sandlera viděl jako měkotu a první,kde mi ho bylo líto(teda až na Vodonoše,kde hrál krypla)..Navíc s Rogenem-Zaki a Miri točí porno-vytvořili doopravdy skvělou a zábavnou dvojici. Ve filmu se hooodně mluví a dialog je veden v mnoha případech královsky. Musím uznat,že jsem se s manželkou výborně pobavil. Člověk si pak uvědomí,jak je rád,že je zdraví a nic mu nechybí..teda jen ta miliarda eur..:D ()

david695

Adam Sander patří mezi mé oblíbené herce a i film je kvalitní ale asi jen do poloviny, pak se dostává někam, kde se stává průměrným a od konce sem čekal víc. ()

Dusan-Be

Zbytečně dlouhý na to, jak málo je v tom kvalitních džouků. Sandler už mi poslední dobou vážně začíná lézt krkem. ()

nimble86

Tak tenhle film šel absolutně mimo mě. Komici - člověk očekává "komedii", jak je tedy možné, že jsem se ani jednou nezasmála, ba přímo nudila? Trapnost některých vtipů nevyvážila ani přítomnost herců, jako je Adam Sandler nebo Seth Rogen. ()

AshMorgan

I když má film svoje mouchy, jak už tu několikrát padlo, návštěva u ex se hodně táhla a byla zbytečně dlouhá a taky ne nějak extra vtipná. I díky tomu je stopáž na komedii přehnaná. Ale i tak, Adam a Seth předvádí koncert hlášek u kterého jsem se od srdce zasmál *Celou tu dobu jsem měl roztaženou prdel...*. Je to film, na který se dá podívat jednou...možná dvakrát, třikrát, ale to je u komedií celkem běžné, jak se říká, opakovaný vtip není vtipem. Každopádně Funny People svůj účel splnil a bránice dostala zas jednou zabrat, proto ****. ()

Jimbodini

Když se na Komiky dívám jako na komedii, tak mi tolik vtipný nepřijdou. Když se ale zaměřím na hlubší myšlenku, kterou nám nabízí Judd Apatow, nemůžu se nepřinutit napsat, že film to je minimálně zajímavý. Film byl možná trochu roztahaný a dalo se ubrat nejmín dvacet minut. Na druhou stranu jsem celou tu dobu viděl solidní herecké výkony apoměrně zajímavý a vtipně zpracovaný příběh. Hudba k tomuto filmu taky byla hezká, slyšel jsem pár vážně pěkných písniček. Podle mě moc příjemné překvapení. ()

Uframufrag

Tento film urcite nepatri k Sandlerovm najlepsim. Na to ze to ma byt komedia mi to pride strasne dlhe a uprimne vacsina scen je vlastne dost trapna a nie vtipna. Sandlera ako komika mam vcelku rad, ale tento film mu proste nevysiel a ten jeho "zidovky odkaz" mi tiez moc neimponuje, takze horko tazko 2* ()