George Simmons je prototypem úspěšného muže, který má vše, po čem touží. Jako klubový komik sklízí nemalé ovace obecenstva a jeho vystoupení nabývají na obrovské popularitě. Georgeův bezstarostný život se změní v okamžiku, kdy se dozví o své nevyléčitelné nemoci. Podle lékařů mu nezbývá ani rok života. V klubu se seznámí s amatérským komikem Irou, kterého si najme jako osobního asistenta a nabídne mu, aby mu se svými vtipy na představeních dělal předskokana. George bývá často podrážděný a necítí se dobře. Ira si myslí, že by měl o svém zdravotním stavu říct i ostatním lidem, což udělá a je překvapen rozdílnými reakcemi svého okolí. Krátce nato George zjistí, že díky experimentální léčbě jeho nemoc ustupuje. Navíc se do jeho života vrátí bývalá přítelkyně a on začne zvažovat, co je pro něj důležité a co dává jeho životu skutečný smysl. (TV Nova)

depresario

Po nevýrazných filmoch The 40 Year Old Virgin a Knocked Up prvý Apatowov film, pri ktorom som sa bavil aj napriek prehnanej stopáži. ()

Punkies

No od takovýho obsazení, jako je Sandler, Rogen a Hill v jednom filmu jsem čekala nějakou pecku a on z toho vylezl takovej filmařskej nesmysl, naprostá slátanina. Občas tam je pár vtipnejch hlášek, u kterejch jsem se zasmála, ale jinak? Například scény Sandler-Bana-Mann.. nechápu, co to tam vůbec dělalo... ()

zero_zelo

asi sem to celý vůbec nepochopila. komedie to rozhodně není, i když tam jsou nějaký fórky, ale tak to bejvá i v životě. jestli měl film ukázat prostředí tohodle druhu showbyznysu, tak děkuju pěkně, v tom případě sou amíci eště větší burani, než sem doposud tušila. a jako že mám ráda vulgarismy a obscénní fórky, ale co je vtipnýho na "můj děda píchal celou noc babičku mezi kozy, ale pak přisel na to, že píchá sám sebe mezi koule, jak je má velký"??? a mezi těmadle všema hovnama se vytratil docela pěknej příběh umírajícího zbohatlíka-blbečka-baviče, kterej dostává na prdel, protože je sobecký prase....a to celý okolo. a není to jenom jeho příběh, taky celej ten teátr okolo šoubyznysu a hollywoodu a ambicích. a to mě na tom nebavilo. mohlo tam těch "hoven" bejt o něco míň ... 60% ()

Kikina33

Podle mě absolutně přiblblej film, kterej na to, že je zařazen do skupiny komedie, neni ani vtipnej. Nechápu, jak by někdo mohl dobrovolně chodit poslouchat, takhle ujetý sprostý (ne)vtipy - ale co v Americe je možné vše. Jediné opravdu zábavné části jsou ty, kde je Eric Bana, který předvedl, že je opravdu mistr komik a že nic ze svých začátečnických show nezapomněl, bohužel se dostal ke slovu až skoro na konci filmu. Jinak rozhodně je to film, který bych 2x vidět nemusela a už hlavně proto, že má 2 a půl hodiny, což je nemyslitelný pro takovýto žánr. ()

miko105

Najlepšia časť a zrejme aj najvtipnejšia časť filmu je keď sedí Mr. Sandler s Eminemom na káve, čo mi príde na film dlhý dva a pol hodiny a s názvom komici trošku málo... Ale tak dá sa pozrieť ()

schindler

Když jsem narazil na tento film a zjistil jsem, že pod názvem filmem Komici je zapsán Judd Apatow a hrají v něm takový herci jako je Adam Sandler, Seth Rogen či Jonah Hill čekal nějakou neskutečnou porci smíchu a zábavy. Jenomže BACHA, jako žánr jsou zde uváděny komedie a drama a je fakt, že to je spíše drama než komedie. Jinak průměr. ()

Rosie odpad!

Dlouho se mi nestalo, že bych film vypla po půl hodině. Možná je to trochu tím, že moc neholduju stend-up comedy, ale tenhle film mě vyloženě nebavil. Funny mi nepřišel nikdo z představitelů a pokud se zbytek filmu nese v podobným duchu, tak ani nelituju, že jsem se na něj nedodívala. Víc jak dvě hodiny nudy by na mě bylo opravdu příliš. ()

Carfait

U dobrého filmu byste se rozhodně neměli ptát, kdy už to skončí. Film má 140 minut a je prakticky o ničem. Pořád jsem čekal nějakou gradaci děje, ale celé to skončí tak, jak to probíhalo. ()

mine.slayer

O přizdisráčích kteří měli kliku že mají spoustu peněz a luxusu ale když přijde zubatá zjistí že jim záleží jen na jediné věci a to je ženská, nejvtipnější komedie Happy Madison, která nakonec jako vždycky dobře dopadne i přes to že holka která se ti líbí vyspí s tvym nadrbanym spolubydlícím je to tak nějak přebitý oduševnělým vysvětlením a jede se dál jo smál sem se tam snad všemu, pro mě plnej počet bez podmínek. ()

Peenugirl

No aj ma to bavilo, ale nekonečné "vtipy" o starých guliach a celkovo o penise na každý spôsob ma trochu unudilo, škoda, mohlo to byť vtipnejšie s lepším tempom... 60% ()

ragtime

Pre mňa ohromná zábava. Trochu iný Judd Appatow a zase po čase skvelý Adam Sandler, ktorý ako keby ani nehral, ale spomínal. A bol sakra vtipný. Stand up comedy je fenomén a ak sa za to postaví niekto, kto to vie, tak amen tma. ()

Pythonator

Na Apatowa až šokující film, který je svou nečekanou vážností místy spíše k pláči než k smíchu. Jeden by od Sandlera a Rogena čekal pořádné ujetosti, avšak ty se zde omezují pouze na neškodné ujeté dialogy. Škoda, tentokrát jsem se nedusil smíchy, ale i tak to byl sympatický film. Nemít to tak vražedně natahovanou délku, tak dám i čtyři hvězdičky. ()

KuceraJohny

Komici jsou rozhodně jedna z těch slabších komedií Adama Sandlera, ale na druhou stranu, dle mého názoru i osobitější. Sledujeme zde herce ještě před svých vrcholem, ale bohužel herecké výkony nejsou příliš vysoké kvality. Sandler je sice Sandler, ale humoru to tolik není a Jonah Hill se Sethem Rogenem, ještě neměli tolik šarmu na to si snímek ukrást pro sebe. Jedná se průměrný snímek, který dokáže pobavit, ale smát se celou dobu nebudete. Smutná zápletka příliš emocí nevyvolává a celkově si chybí vyšší význam příběhu. Na závěr asi jenom řeknu, že se to v klidu dá shlédnout, ale mezi mé oblíbené filmy se to rozhodně nezařadí. A to mám fakt rád Sandlera i Hilla. ()

Chlo0opek

Tak nějak film, který v ničem nevyčníval. Jako podívat se na to dá, ale jelikož mi americký humor typu "Na stojáka" není vůbec blízký, nebyl mi nijak blízký ani film. Tkový průměr. ()

draxxi

Obdivuju jak ty filmy Adama Sandlera umi plynule prechazet od nechutnych foru k naprosty, lidsky citlivosti a zase zpet. Smeju se placu a moc si to oboje uzivam. A tozo je oprz moc hezkej film. 17/1/2024 72% ()

Anstoss

Fakt, ze film je vetsi drama nez komedie, a prehnane dlouha stopaz zpusobi, ze film celkem nudi. Moc se nezasmejete, ani k zamysleni me to moc nevedlo. Nebyt dobreho vykonu Sandlera a nekterych inteligentnich vtipu asi bych to ani nedokoukal. 6/10 ()