Lukyn007

Docela pěkný snímek. Nic jsem od toho nečekal, ale líbil se mi. Za zmínku tady stojí i skvělé herecké výkony obouo hlavních představitelů. Musím uznat, že Rachel McAdams mě teda mile překvapila. Eric Bana je snad dobrý ve všech jeho filmech. Ale myslím si, že knížka bude asi lepší. Přesto hodnotím 75% ()

D28

Romanticko-smutný príbeh, v ktorom je však veľa lásky a ešte viac nádeje.Že nemusíte byť bezchybný,aby vás mal niekto rád, a že čakanie má niekedy zmysel.Že prekážky sa dajú spoločnými silami prekonať a že vaše deti budú šikovnejšie ako vy.Že pár šedín navyše nie je podstatných, city áno. ()

strelenaL

Další filmové zpracování knihy. Tak si tak říkám co by filmový průmysl dělal bez dobrých příběhů a spisovatelů. Za chvilku bychom neměli na co koukat doma, v kinech... Charismatickým cestovatelem času se stal Eric Bana (kterého si vybavím jako první z velkofilmu Trója, ano jedná se o ten film, kde si Brad Pitt natrhl achilovku). V podání jeho půvabné kolegyně nejdříve dívenky a poté jeho vyvolené se objevila herečka Rachel McAdams. Při filmu ukápne možná i slza, protože jde o velmi jemný a pocitově ulevující film. Takže jinak řečeno: je vám smutno, rozhodně není dobré se na tento film dívat, aby se vaše nálada ještě víc nezhoršila. Podívat se na film doporučuji, když budete mít náladu na trošku té sentimentality ale ve zdravé míře. ()

MI-380

Malá mozaika, ale její částečky jsou pořádně zamíchané a připadá mi, že některé se dokonce ztratily. Postupně se počáteční zmatek vyjasňuje, idylka dramatizuje a celý film je takovým zvláštním způsobem milý, asi hlavně díky Rachel McAdams (která dokáže zahrát pěkně protivného fracka - Sherlock Holmes, Základ rodiny, ale taky dokáže být nejmilejší zlatíčko - Šťastlivci, Zakletý v čase). Hodně podobné SF téma mě o něco víc chytlo v třináctidílném seriálu Cestovatel (2007). 70%. ()

Kosmik 1

Tak jsem jednou za čas sáhl po romantice, tím je opět vyčerpána moje zásoba romantiky na celý měsíc. :-) Ale téhle volby jsem nelitoval. Od spojení sci-fi s romantikou jsem moc neočekával, spíš mě zaujalo cestování časem. Ale postupem sledování filmu jsem tomu začínal přicházel na chuť. Slaďárna to je teda veliká, ale k slzám mě nedohnala ani náhodou, jediné co jsem si nejvíc užíval bylo očekávání. Očekávání, kdy zase hlavní hrdina konečně zmizí a kde se pak objeví. Chybělo vysvětlení, proč vlastně v čase cestuje, genetická vada mi přijde jako dosti chabé vysvětlení, čekal jsem něco víc, nějakou větší pointu. Ale nevadí, já jsem spokojen. 75% ()

Autogram

Romantická zlátanina so sci-fi prvkom bez akejkoľvek logiky. Cestovanie v čase proti svojej vôli a bez akejkoľvek techniky alebo aspoň naznačenia nejakého rozumného spôsobu sa vyrovnáva tvajlajtu a podobným skvostom. Všetko je prekryté láskou a tak to má zapôsobiť na romantické duše, čudujem sa, ako som to dávnejšie dokázal dopozerať celé. ()

Jacob23

Hrát to slabší herecká dvojice asi bych o tenhle film nezavadil. Konec je fajn a rozhodně není přeslazený - poplatný celému filmu. Nebylo to prostě vůbec špatné.. Rachel sama o sobě je za 5* ()

vyfuk

Ještě menší jednohubka před karlovarským festivalem. Je mi jasné, že spousta lidí zde bude kydat špínu. A asi i po právu. Ono upřímně nejde o nijak skvělý nebo originální film. Je to romantická záležitost, která ale má v sobě nějaké určité metafyzické záležitosti, které na to nějak sedí. Ukojí to teda asi spoustu žen, abych byl vyvážen tak i spoustu mužů, ale hlavně i ty, kteří mají rádi cestování v čase. V tomto ohledu si to i lehce získalo mě. Každopádně asi ne natolik, abych si film pamatoval i za tři roky. Není to hold Interstellar. Krom toho, koukat však na Rachel McAdams jak furt hraje jenom ve filmech tohoto typu je zničující. Málo lidí si asi "uvědomuje", že ona tímto stylem byla vlastně jednou z těch méněcenných hereček, ale poté se dokázala prosadit v rámci celku jinak a lépe. Za to respekt. ()

iantomasik

Nestoudná citová vydíračka, která využívá ty nejšpinavější triky (a chytře je omlouvá zápletkou) a spíš než na hluboké prokreslení postav sází na to, že vám Bana a McAdams prostě budou sympatičtí. U mě to vyšlo a měl jsem, co dělat, abych celou druhou polovinu filmu slzel aspoň dost nenápadně. Je to chytré, vtipné a hodně jiné než ukazuje trailer a těch několik logických lapsů tomu rád prominu. Víc než na atmosféru, se tu cílí na čiré fandění hrdinům a zvědavost, i tak je to ale v rámci žánru holywoodské romance rozhodně silný nadprůměr. ()

jamalka

Velké zklamání- podle ohlasů jsem čekala rozhodně více než příběh, který je hodně na hranici logiky s celkem nudnou a předvídatelnou dějovou linkou. Navíc tento romantický film postrádá emoce, takže jakékoliv emotivní zaujetí se nekonalo. Opravdu nevím, co bych měla pochválit. ()

dinsdale

Nečekala jsem moc, ještě v půli jsem si říkala, že teda pořád nic, ale nakonec mě dostali! Hlavně to bylo takové obyčejné, civilní, nikde to netlačilo na pilu s emocemi (a že by si o to scénář klidně mohl říkat), takový normální životní příběh jednoho manželství. (Všude je něco.) Plus: hrátky s časem dávají smysl, na to bývám vysazená. ()

jenik71

Dámy, ženy, slečny - tohle je asi jenom pro vás. Romance, kde hlavní postava Henry skáče sem a tam časem za svou milou Clare. Ať už je dospělá nebo ještě dítě. To bych ještě přimhouřil oko, ale totálně mi uniká samotná podstata. Proč, co a jak. Pokud mělo být motivem to, že láska je věčná a nezná hranice času, potom si myslím, že zpracování je poněkud nešťastné a plné nelogičností. Na můj vkus je to slabé a to se takovému typu filmů nijak nebráním. Ženské publikum to pravděpodobně bude vnímat jinak. ()

manonfire

Scény, kdy hlavní hrdina navštěvuje holčičku, kterou dávno, dávno předtím poznal a miloval jako dospělou.... scény očekávání své smrti.....scény setkání se se svou dcerou x let po své smrti jako živý.... No aby mne zaujal film s jednoznačně romantickými črty? Aby tak nereálný příběh dokázal přivodit tak reálně lidské vjemy? To není zase tak časté. Mně se to líbilo musím říci, a to vcelku hodně. 80% ()

Lenulinka

Ach, jaká nádhera. Pro romantické duše jako dělané a neromantické jako mě, to dojme taky. Rachel a Eric se hledali, opravdu. Výborný námět. ()

P1tr

Silný film, který i umě vyvolal poměrně silné emoce, což se mi nestává často. Z tónu filmu může vyrušit snad jen neustále přemýšlení, proč se Eric Bana po každé cestě časem objevuje nahý. Nicméně když už ho potkává takovýto smutný osud, alespoň něco pěkného na něm divačky mohou vidět. Přímo na mě doléhala bezmocnost Banovy postavy, která by ráda žila v klidném manželství, ovšem jeho prokletí mu to neumožňuje. Chemie mezi Banou a McAdamsovou je výrazná a jen prohlubuje silný příběh. ()

jefff

Pro mě nepřehledná, nelogická, spíš hloupá romanťárna, která mě tuze nebavila. A nezvedla to ani sympatická Rachel McAdams. ()

giovanni3

Hlavní silou tohoto filmu je krásná atmosféra, kterou drží hlavně něžná Rachel McAdams a skvělá hudba. Jsou zde i části při kterých je divákovi smutno, ale ta příjemná atmosféra přetrvává. Vážně jsem zvažoval 4*, ale posléze klesám na silné 3*. Důvodem je to, že za 103 minut se tu fakticky děje totéž dokola. Aneb objevím se, zmizím, "čekačka", sháním oblečení, žijeme a pak zas od znova. Každopádně jsem rád, že jsem tento film viděl. ()

BMAJTZ

Mě se to líbilo a to romantiky moc nemusím. Přirovnal bych to k Banjaminu Buttonovi, jenom to nebylo tak zdlouhavé. Jinak zajímavý příběh, který má ovšem docela dost nelogických částí. ()