Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  *****

  Tak vám popíšu svůj dnešní den. Ráno mi zašmoulil budík a já šmoulnul z postele. Pak jsem si na sebe ušmoulil věci a šmoulil si to na autobusovou zastávku. Řidič mě odšmoulil do Hradce Králové a tam jsem šmoulil po městě. Ve stánku jsem si nechal ušmoulit párek v rohlíku. Pak jsem šmoulil sem a tam. Mezitím jsem si to odšmoulil do kina. Z kina jsem si pak šmoulil na vlak a vlakem šmoulil zpátky domů. Teď tady šmoulim na internetu a u toho šmoulim večeři. Ano, ano, poznali jste správně, Šmoula MMR byl dnes v kině na šmoulíkách =)(15.8.2011)

 • teutates
  **

  Snažíl som sa "toto" nekomentovať... no nesúhlasím s kecami, ktoré tu čítam. Znesiteľné, zábavne ba dokonca poučné?! aáa (zdesený výkrik do tmy), môj skromný názor - absolutné zbytočné, chápem nadšenie detského publika, pretože som na tomto taktiež vyrastal (čoš nechapem) no Šmolkovia v 3D filme?! Ozaj? celkový dojem 3/10. V hodnotení prevláda nostalgia a pár úsmevov za výstup Gargamela.(21.8.2011)

 • castor
  **

  Netuším, jak bych výsledek vnímal být mi deset let. Ostatně někdo na seriálu vyrostl, jiný hopsal u pološílených šmoulích songů, další modré špunty skoro nezná. Trikové stránce asi moc vytknout nelze, živí herci naopak docela děsí a přidanou hodnotu hledat nemůžeme. Ale beru, že nejedna rodinka se nad padajícím popcornem a ulepenou Colou dokonale bavila. Nekritizuju a rozhodně ani nezávidím.(20.5.2015)

 • packa
  *

  Přehrávající Azaria se s přimhouřením oka snést dal, manželé Winslowovi byli hrozní, ale suverénně nejstrašnější byli ti modří trpaslíci. Chyba bude nejspíš v předloze, něco takového snese televizní obrazovka v kreslené dvacetiminutové epizodě, ale jako hraný celovečerní film pro velké plátno námět neobstojí. Nebo že by byla chyba ve mně?(1.12.2011)

 • Chickenka
  ***

  Příjemné překvapení! Ano, film je určen spíše menšímu publiku, ale to neznamená, že se u něj i starší nemůžou dobře bavit. Nechybí vtip, zápletka ani happy-ending. Místy až "trapným" scénkám jsem se nasmála až až. Sice seriál nic nepředčí, ale oproti němu animovaní šmoulové jsou taak roztomilí. Ani můj oblíbenec šmoula Fešák nechyběl.(20.11.2011)

 • - Jordan Kerner sa vyjadril, že existuje šanca natočiť sériu snímok ŠMOLKOVIA. (Markus)

 • - V každom zábere filmu je niečo vo farbách šmolkovej modrej. Košeľa, kravata, odraz v aute, oči, či taška náhodného okoloidúceho. (giaruj)

 • - V jednu chvíli se zvažovalo obsazení Wallace Shawna do role Gargamela. (EbiGuetta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace