Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

bouncer

Nenáročná komedie, která si neklade nějaké hlubší cíle, ale přestou solidní formou zabaví. Písničky i použití masek Kiss je skvělé, některé výchovné momenty zase slabší, ale celkově povedený film, proti kterému nic nemám. ()

Silence

Šablonovité, ale chytré, vkusné a vtipné. A tím pádem v rámci standardní soudobé žánrové produkce i originální. Palec nahoru! 8/10 ()

BigDeal

Nemôžem si pomôcť, ale ja mám proste tieto bromance rád. Či už je to I love you man, alebo komédie z Apatowej produkcie - vždy majú tieto filmy perfektnú atmosféru, na nič sa nehrajú, scenár je plný hlášok a humoru ťažiaceho z trápnych situácií, majú super charaktery a na konci sa všetci kamarátsky spoja aby vybojovali happy-end do ktorého im hrajú pecky od Kiss. Radosť sa na to pozerať a určite to bola aj radosť točiť. Normálne to človeka nadchne aby s kamošmi natočil podobnú hovadinu :) ...P.S.: a napísať do komentáru, že to bola "chudá kombinace výchovné sociální psychologie"? Keby to počuli tvorcovia tak sa buď pustia do smiechu, alebo sa na seba nechápavo pozrú. Hodnotiť odborne film, ktorý sa snaží len zabaviť ľudí, kašle na hlboké filozofické úvahy a má jednu moralitku len aby mala tá kopa humorných scénok dejovú kostru o ktorú sa môže oprieť - je tak trochu choré. Bože, už by sa mohli niektorí užívatelia uvedomiť a pozerať filmy preto, lebo majú radi filmy a nie preto, lebo môžu na csfd.cz zamachrovať akí sú oni kritici. ()

MoiJe

Asi budem na odstrel, no prirovnala by som to k Burn After Reading. Banda posukov, podivne vtipky a pribeh tak nejak klasicky a pritom iny. A pre mna nie prilis zaujimavy, ale stale bez lutosti zo zabiteho casu. :) ()

Johny_fork

Pohodová lehce přisprostlá komedie opírající se hlavně o vhodně zvolené charaktery (Seann William Scott se zkrátka pro role všešukajícího fuckující flákače narodil), která baví už samotnými dialogy mezi ústředním duem, nebo rozhovory s vedoucí programu Velký bratr, vyléčenou feťačkou, která neustále naráží na svojí minulost hláškami typu, jdu si šlehnout koktejl a kafe si peru rovnou do žil. Prostředí je rozhodně nevšední a podporuje ulítlou atmosféru snímku, bavil sem se velmi dobře. ()

Terva

Energy drink Minotaurus a skupina Kiss. Drogy ne!!! Shrekovi chcanky, Danny je morous, ale on se polepší. Úžasný auto a parádní závěrečná bitva. To se jim povedlo. Tak volume doprava a jedem. A já jdu na pivo! ()

moviesfan

Scott a Rudd jsou sympaťáci a tak nějak jsem předem tušil, že film nebude na odpis. A taky nebyl. Nejen tato dvojice, ale i další herci byli fajn. Mnohé situace byly opravdu zábavné, neškodné. Například závěrečná bitva v převlečení za skupinu Kiss je skvělá. Role Models je opravdu dobrá komedie. ()

JohnCZ

Původní námět je postupně trochu upozaděn a nakonec se z toho vyklubala docela fajn komedie z prostředí larpu. Vyloženě řáchanda se sice nekoná, timing vtipů a vlastně i vtipy samotné jsou mnohdy takové nijaké, ale obsazení a pohodová atmosféra jsou dvě věci, které to vytáhly docela nahoru. ()

prsvl

Nenudilo to a občas jsem se i zasmál, jen to bylo prostě hrozně neoriginální, schématický a předvídatelný. ()

Ajinka126

Podle mě to bylo celkem fajn. Scéna, při které jste se jen jako diváci měli cítit trapně, tak ta fakt fungovala. Jinak to je film, který si už nebudu mít chuť pustit znovu a znovu. Jednou a dost. ()

Kryton

Dosti průměrná a lehce předvídatelná komedie ve stylu "Looseři provedou špatnost - za trest dostanou úkol/děti - na konci jsou největší machři a ůkol/děti je napravený". Možná pár hlášek je supr, ale tupý Stifler (bráno postavou), životní looser Mike z přátel,Frodo Mclovin a jeden malý černoušek, který svojí protivností porazil i malého Smithe z Den kdy se Země zastavila opravdu nesedí (na mě teda ne). Výsledkem je pak kostrbatá a dosti "cedící mezi zuby" looserbuddy komedie. ()

ledzepfan

Možná mě postihla dočasná mozková obrna, ale já se u toho fakt bavil... Kdyby tady filmaři vložili stejnou dávku vtipu a nápaditosti do základní dějové kostry jako do jednotlivých scén (které působí svěže, lehce a vkusně), mohla by to být opravdu nezapomenutelná komedie. ()

ladko

Pre mňa trochu sklamanie. Úvod síce veľmi sľubný, všetko až do zoznámenia s malými chlapcami malo nakročené na 5 hviezd. Potom to už ide dole kopcom a pár dobrých momentov to nezachráni. Ale ak je pre vás predstava zábavy malý nadávajúci černoško, tak si pridajte hviezdu. "I got a longstanding relationship with this judge ... Now I don't wanna get too graphic but I used to suck his dick for drugs." ()

SaNcHeZ_cz

Zábavná oddychová komedie, kde si dva dospěláci vezmou na starost jednoho mládežníka. Z nastaveného tématu by se dalo vytěžit daleko více. Ale taky daleko méně. ()

mysiak

Ultimatívny nápek...tento film som si náramne užil, vážne skvelá komédia, hlášky sú naložené...vyzerá to tak, ako by sa stretli dobrí kamoši a natočili svoj obľúbený film..má to aj pointu, má švih..a je to pecka... ()

ivishka

Jelikož mám slabost pro Paula a Seanna tak tento film nesměl chybět na mém seznamu viděných. Ze začátku jsem si říkala co z toho zase vyleze za hloupost ale potom to začalo být zajímavé. Nápad skvělý.Moc se mi líbilo propletení hudby skupiny Kiss s bitvou a potom následná romantická scéna jak Paul zpíval Beth. A dorazil mě konec u kterého jsem se opravdu pobavila-krásné závěrečné shrnutí obsazení a k tomu vtipná scénka s párkem :-D. Za mě je to 4 a půl hvězdy.K plným 100% mi něco chybělo ale i tak jsem z toho filmu nadšená. ()

ArsenalEagle

Mě to prostě baví, čert vem, že to mohlo být lepší, nebo že to je ohrané. Skvěle jsem se pobavil, a to je u komedie to hlavní - bavit se! Mimochodem, druhá role Christophera Mintz-Plasse a opět perfektní výkon ()

Popluh

Těžko hledat podařenější party film. Perfektní herecké obsazení s univerzálním sympaťákem Paulem Ruddem, Stiflerem a McLovinem, sem tam neotřelými nápady a hlavně vtipem, který z mého pohledu ani jednou nesklouzl k trapnosti. Velkým bonusem pro mě byla vedlejší postava Jane Lynch z Glee, která prostě potvrzuje, že tyhle maniákalní záporné postavy se světlými chvilkami zvládá jako málokdo. Finální bitva je pak prostě něco na co se jen tak nezapomíná a myslím, že se k Velkým bratrům ještě párkrát podívám. Z hlediska současné americké komedie je to prostě totální nadprůměr. 80 % ()

Ferry

Možná trochu nadhodnocuji kvůli tomu, že mám hlášky S. W. S., ale zasmál jsem se upřímně dostkrát na to, aby si to ty 4 * zasloužilo. ()