Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Petoss1

Slušná zábava a určite jedna z najlepších za posledné roky. Čakal som, že sa budem smiať počas celých 100 min., ale nie je to tak. Symfónie Las Vegas sú parádne, dávajú tomu šťávu. Partička hercov mi prišla až na Galifianakisa v pohode. Od jeho ksichtu som čakal oveľa viac šialeností. Kocovinová zábava. 80% ()

WoWoW

Opravdu doufám, že nic podobného nikdy nezažiju, protože by mě fakt sakra moc štvalo, že bych si takhle šílenou jízdu nepamatoval. Bezva komedie s opravdu vtipnými okamžiky. ()

Jino

Po dlouhé době komedie u které jsem dobře pobavil a na konci si řekl, že to rozhodně stálo za to. Způsob vyprávění, kdy se tři chlapáci snaží dopátrat pravdy o prochlastané noci v Las Vegas a ještě k tomu najít ztraceného kámoše, je výborně zvolený a prakticky hned od prvního přípitku na střeše mi nepřipadalo, že by Pařba ve Vegas polevovala. Ona se prostě perfektně rozjela a skončila až v závěrečných titulcích ... a i tam je se na co dívat. Zvlášť když trapnost teenagerských komedií má zde zakázaný vstup. Postavy jsou dobře načrtnuty a scénář z jejich trefných charakterů těží po celý snímek co to dá. Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, ale protože při dnešní záplavě ztrapňujících se amerických komedií (převážně ty s teenagery), kdy je těžké najít zábavně vtipnou podívanou (nevím, možná jen špatně hledám), se mi tato jeví jako hodně, ale hodně příjemným překvapením, tak nakonec dávám plný počet, i když by ty čtyři slušely Hangoveru možná víc. ()

Meridius

Super jízda. Viděno již několikrát a pořád baví. Galifianakis je tady total kretén, ale nejde ho nezbožňovat :) ()

joker.george

Škoda, že mi tahle skvělá komedie tak dlouho dobu unikala pozornosti. Ale už jsem naštěstí napravil. Tak časté, silné a neutuchající záchvaty smíchu jsem naposledy zažil u Někdo to rád horké. Nekonečná palba vtipů, scén, hlášek, bizarností a překvapení, bez zbytečných sproťáren, trapností a nesmím zapomenout a na úžasné postavy. U mě vede Mike Tyson a ten Číňan, a ten závěrečný sestřih fotek, které dovysvětlily zbytek je naprostá bomba. : )) ()

Streeper

Vždy jsem se tomuhle trochu vyhýbala, bála jsem se, že to bude zase jedna z těch trapných komedií, u které vám bude nepříjemně, ale nakonec mě to velice mile překvapilo. Je to vtipné, zábavné, akční a napínavé. Líbil se mi konec, když najednou přišli na to, kde se Doug nachází, jak to všechno hezky do sebe zapadlo jak puzzle. Moc mě to překvapilo a pobavilo, i když klidně pár scén bych vynechala. ()

wohna

Nejvíc odvázaná komedie kerou sem kdy viděl. V kině sem se bavil od začátku až do konečných titulků. Kde byly zajímavé fotky jak všichni víte. No prostě komedie numero uno. ()

TomikZlesa

Neuvěřitelný úlet, ze začátku tak nijak se tvářicí film (ne komedie) , který působí až rádoby inteligentně se v jednu chvíli zvrtne v absolutně šílenou jízdu. Celou dobu sem si tajně přál at je aspon nejka ve zkratce ukázáno co se doopravdy stalo a dočkal sem se :-). Zábava je podpořená, pro mě ne skvělou hudbou, ale dokonale zapasovanou do jednotlivých scén. Pro mě osobně šílené překvapení a to doslova šílené, pže takovou hovadinu sem nečekal. ()

DruidKarel

812. hodnocený film: Po delší době skutečně kvalitní komedie. No a co, že neznáte žádného z herců... Podávají totiž skvělý výkony a je to přesně ten tip prázdninové letní komedie, na kterou máte chuť. Vynikající příběh, doplněný skvělým a nevtíravým humorem, dobré hlášky a fajnová hudba. Navíc pěkný holky, který rozparádí vždycky nejvíc to, v čem jsou fakt dobrý: jedna je vůči svýmu starým dosti apatická a je to kráva, druhá je hrozná stíhačka a třetí je striptérka, která by se ráda zamilovala a vdala. Možná to zní bláznivě, ale tohle je fakt výbornej film. 5*, protože jsem se fakt i nasmál. 5* ()

Crawler-D

Film rozhodně není sledem náhodných skečů, které jednoduše někam vyplynou, ale pracuje s určitou reatroaktivitou. Jednak tím, že hrdinové podle nalezených indicí pátrají po tom, co se stalo. A ve druhém plánu je tak závěr filmu slušivým a přesným východiskem. Chytřejší diváci si ho mohou odvodit, protože film pracuje s jedním baličkem karet a netahá pochybné trumfy z rukávu. ()

bourec

Naprosto skvělá komedie,u který jsem se bavil od začátku do konce.Ne oplzlá,ne romanticky pitvořivá,ne nevkusná,ale zábavná svym vtipnym příběhem.Celej příběh je prošpikovanej šílenejma situacema a i přesto,že tohle důvěrně znám,a takovýhle stavy taky mívám,sem si pořád říkal,co ty pitomci vyváděli v tom deliriu,a na konci jsem se to taky vtipně při závěrečnejch titulkách dozvěděl.Skvělý!90%. ()

C0r0ner

Nebyla to až taková paráda, jak jsem čekal, ale i tak to byla hodně inovativní a veselá komedie. Perfektní nápad podpořený skvělým scénářem udělal z první Pařby kultovní věc, která je svojí jedinečností opravdu neobyčejná. Škoda je, že pokračování už nemají co nabídnout a jsou tak pouze slabým odvarem jedničky. 85% ()

Flynn

Absolutní jízda, Old School je moje oblíbená komedie, ale tohle je ještě větší jízda. Všechny postavy jsou prostě geniální, skvělé gagy, prostě špica, chlapská jízda jak se patří. To se prostě musí vidět, komedie roku minimálně. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)