Plavba vlnami hudebních novinek. Hitparádu domácích a zahraničních klipů uvádějí Aleš Juchelka a Richard Krajčo. (Česká televize)

rozbris

Lepší hudební a i všeobecný přehled než v jiných pořadech v televizi. Aleš Juchelka a Richard Krajčo už mají dobré zkušenosti a velkou praxi a díl po dílu se zlepšují. ()

BluT

Kdyby tam hráli ňákou zajímavou hudbu, určitě by bylo mé hodnocení vyšší. Většina klipů co tam pouštěj stojí za prd. ()

Han22

Medůzu jsem svého času hodně žral, dokud nezačal být Krajčo trapnej, zesměšňovat ostatní český zpěváky a poté i celý český šoubyznys a nezačal propagovat sebe a Kryštof jako zachránce české hudby. On Kryštof v podstatě nic jinýho než líbivej popík není, sice dobře udělanej, ale stejně. Kvůli tomuhle pokrytectví a neustálým trapným narážkám na pedofilii Michaela Jacksona či velkou pr..l Jennifer Lopezové jsem to nakonec přestal sledovat. Ubohost největší byla když si pozvali "konkurenčního" moderátora ESA Mareše a začali se do něj navážet po hudební i moderátorské stránce. Jinak čistě hudebně docela fajn výběry, trošku alternativnější než v konkurečním Esu. ()

Zagros

Jeden z mála hudebních pořadů, které jsem jako mladší pravidelněji sledoval. Bez debat byl pro mě na vyšší úrovni než Eso. V Medúze byla lepší hudba, solidnější moderátorská dvojice a taky občas zábava. O jeho oblíbenosti hovoří i jasný fakt - dvacet let vysílání. Klobouk dolů a tři hvězdy k tomu. ()

Paity

Ještě když to uváděl Richard Krajčo, stálo to za něco. Postupně to vcelku upadalo. Ale miloval jsem tu telefonickou soutěž.. ()

Emzet

Ve srovnání s Esem to je tak zhruba nastejno... Možná by pomohla občasná výměna moderátorů, místy větší zabroušení do "undergroundu"... ()

Bukk

Jeden z prvních hudebních pořadů, který jsem kdy sledovala. Možná i díky němu jsem se dostala tam, kde jsem. Hudebně mě kdysi velmi obohatil a v době, kdy jsme neměli internet to naprosto stačilo. Učil mě nebát se objevovat hudbu. Takže nostalgicky za 4. A Ríšu s Alešem jsem měla upřímně ráda. ()