Publicistický pořad České televize moderovaný od roku 2006 Norou Fridrichovou nám shrne uplynulý týden a seznámí nás s těmi nejdůležitějšími a nejzajímavějšími událostmi, které se v daný časový úsek odehrály. Především se pořad zabývá politickou scénou ať už celosvětovou či domácí, ekonomice a věnuje se aktuálním kauzám a případům ze širokého spektra událostí z celého světa. (Stocki)

thecentre odpad!

Dno publicistické tvorby ČT s Norou a její rádoby vtipnou vsuvkou, kterou zachraňuje čas od času kvalitní reportáž. ()

honajz

Jak dojde na ideologie, neznají v České televizi bratra ni sestru a dehonestují na přání pravicových špiček, co jen jde - objektivita sem, objektivita tam. Skvělé ukázky, jak se někdy dá pravda ani ne překroutit, jen říct napolo, a přitom zatajit druhý pohled, jiné a další okolnosti, jež se nehodí, zkrátka, jak se dělá propaganda. ()

SOLOM.

Zajímavý publicistický pořad, který mě ovšem nejednou svou náplní pěkně nasral obsah jednotlivých námětů /kauz / reportáží. Sledovat ty prasata v klidu – co si říkají politici je mnohdy opravdu na pováženou. Líbil se mi přístup Fridrichové a následně i Tvarůžkové, ovšem podstata byla spíš obyčejnému občanovi k pláči… ()

Hismael

Problém není v tom, o čem se reportáže natáčejí, ale v tom, o čem se nenatáčejí. Spekulace o tom, jestli je, nebo není pořad manipulativní, může každý vnímat trochu jinak, ale realita je taková, že politické přesvědčení redakce ho ovlivňuje. Je dobře, že existuje někdo, kdo nahání nejen politiky po ulicích, klade nepříjemné dotazy a rozebírá více dopodrobna různé kauzy. Nora Fridrichová, která se nebojí kontroverzního vystupování na sociálních sítích a občas ho i chodí vysvětlovat do různých rozhovorů, je už v tomto oboru zběhlá. Často se ale výběr komentátorů tlačí směrem správných názorů, které autorům pořadu vyhovují. Má své "oblíbené" osoby, které nenávidí a zároveň oblíbená témata, která obhajuje. Všechno je to taková jednosměrná trasa určitého přesvědčení, která ignoruje to co se jí zrovna hodí. I přes to všechno jde ale někdy o poměrně dobrý publicistický pořad, který se nebojí ukázat drastické, nebo nepovedené záběry a spíše než by objevoval něco nového, rekapituluje a věnuje se tématům do hloubky. ()

Una111

Nezdobím hvězdičkami, protože se na tento pořad dívám jen velmi sporadicky. Dnes jsem shodou okolností shlédla díl z 29. 11. 2015. Jsem doslova zhnusená, a to přesto, že o ČT nemám už dávno dobré mínění. Tenhle díl je ovšem neskutečným příkladem neserióznosti, sprostoty, zaprodanosti a populismu! ČT se chová jako pouliční, bezectná děvka! Hnus! ()

NinonL

Většinou hodně dobré reportáže. Co mě však zaráží nejvíc je, že přes neuvěřitelné skandály podnikatelů, politiků, úředníků a firem v tomto pořadu, ze strany policie, justice ani zákonodárců se neděje vůbec nic. Nic pozitivního. ()

javak810i

Kvalitní publicistický pořad shrnující důležité (mnohdy i zajímavé) události a kauzy za uplynulý týden. Rozhodně kvalitnější, než novácká verze "Střepiny". ()

Martin741

Karel Chrocht, znamy to konspiratorsky picus /jo, aj s vulgaritami, dnes tu patria/ zas vypisuje tie svoje hovna ze "ubohy, propagandisticko-ideologicko-manipulativní a prolhany žydovském škwáru. Karle, neni zyd jako zyd ale to ty nepochopis, lebo asi nemas cim. No a par slov k poradu . iste , ludi ako Topfer velmi nemusim, ale prehlad udalosti - domaca /scena a zahranicna, - fakt ze na urovni. Skoda, ze CT zacina koketovat s neomarxizmom, bo to u mna je hnoj : 90 % ()

cariada

Příjemný publicistýcký pořad veřejnoprávní tv. S krásnou Norou. Sice to už není vtipné jako Stalo se, ale spíš je to ve vážnější formě. Nova by si měla vzít příklad a nedělat ze všeho senzaci. ()

Samuel7

Skvělé shrnutí událostí uplynulého týdne. Oproti tomuto pořadu vypadají obdobně zaměřené Střepiny jako trapný žert. ()

fabecc1222

Docela mi tu i chybí kategorie zábavný, protože u tohohle publicistického pořadu se dá také dobře zasmát. Trefné hlášky a reportáže, výborné nachytávky politiků. ()