Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

dopita

Tyhle pokračování postrádají smysl. Teda kromě hrabání peněz. Jinak je to film víceméně zbytečnej. Žádnej díl Madagaskaru neměl bůvíjakej děj, takže úroveň filmu rostla, nebo padala pouze s úrovní a kadencí humoru. V tomhle směru na tom byl nejlíp druhej díl. Tentokrát se pár humorných momentů taky najde, ale není jich tolik, aby udržely moji pozornost napříč celým filmem. V druhé polovině filmu se mě mohutně zmocňovala nuda až otrávenost. Jo a jestliže jsem minule psal, že hovada tučňáci nemaj chybu, tak tentokrát mě dost zklamali :-( ()

Greenpeacak

Dalo sa. Tá nezastaviteľná teta bol dobrý nápad, ale... vysvetľovať dieťaťu, čo je to urán 238, alebo prečo má ten medveď ružovú sukničku by som nechcel. ()

aquiver

Je spousta povedených animovaných filmů se zvířaty pro děti, tento mi ale už přišel neusledovatelný a na úrovni otravné reklamní znělky, cirkusový závěr tomu dal jen pravou korunu... Dejte raději přednost třeba poetice série Doby ledové. 40 % ()

Pavkan

Famózní groteska, která ani na chvíli neztrácí dech. Kromě tradičních nosičů vody, tedy tučňáků, jsou mimořádně zábavné i nové postavy v čele s nesmlouvavou nemesis, kapitánkou DuBois, která honí hrdiny filmu na souši, ve vodě i ve vzduchu. Dabing brilantní a využití 3-D má konečně smysl. Viděl jsem před pár dny a dodnes z toho žiju. To se mi často nestává. ()

Marrty3

Zhlédnuto v kině. Díky hodnocení zde na čsfd, jsem očekával něco víc. Neříkám, že je to špatné nebo nudné, to rozhodně ne, ale je to nadhodnocené. DreamWorks umí dělat skvělé filmy, kterým rozhodně Madagaskar je, ale 3 pokračování už je prostě slabší. Klišé, předvídatelnost, úzkopádnost, místy nuda a otravný tuleň. Přesto se zde najde dost velmi působivých scének a gagů, které pobaví a vyzdvihnou film na lepší úroveň. Rozhodně je to animačně skvěle zvládnuté, ta barvitost je skvělá, ale jde tu hlavně o děj a o humor, čehož se tu dočkáme tak půl na půl. Nicméně viděl jsem i horší animáky takže, lepší 3***. ()

shimpy(CZ)

Tento animák mě potěšil, bylo v něm hodně vtipných momentů a nebylo zde žádné hluché místo. Nenáročná a přitom zábavná záležitost... ()

Hanes88

No nevím. Po prvním shlédnutí mám rozporuplné pocity. Člověk, který má rád animáky s dobrými hláškami bez pochyby se zájmem dokouká až dokonce, ale ten děj už je prostě jako ve dvojce...nic moc. Jako super scénky a hlášky typicky třeba od Martyho nebo od Jelimána tomu dávají šmrnc, ale i tak. Třeba své hodnocení změním až na to kouknu podruhé, ale zatím tomu nedávám více než 60%. ()

MatoFILM

Po dopozeraní tretieho Madagaskaru mám dosť zmiešané pocity. Na začiatku jednoznačne treba povedať, že zo starého Madagaskaru tu ostali len postavičky ale nič iné. Tým myslím prostredie a hlavne dej a spracovanie. Film je v osobitných scénach veľmi dobrý, animácia priemerná, akcia dychberúca (na začiatku to bola zatiaľ asi najakčnejšia scéna v animovanom filme), 3D efekt využitý na 200% ale to nestačí. Emócie takmer žiadne, film vyzerá akoby bolo natočených dve a pol hodiny materiálu a zostrihaných do hodiny a pol. Strašne uponáhľané bez dejovej následnosti, útek z Afriky do Monte Carla bol len vecou strihu bez akejkoľvek útekovej scény. Čo sa týka spracovania a štýlu, ktorý tvorcovia použili tak je to o 100 % odlišné. Kebyže je to iný, nový animág, tak to pochopím a nevadí mi to, ale dva predošlé filmy som sledoval niečo na čo som si zvykol a tretí mi to naservíruje úplne iným spôsobom, čo je trochu ťažšie stráviteľné. Cez to všetko dávam 3* hlavne za akciu a odlišné spracovanie. ()

iampatrik

70% Popravdě jsem se obával, ale nakonec trojka byla nad mé očekávání příjemnou podívanou, která mi dala zapomenout na méně výraznou dvojku. Ruský cirkus, francouzská záporná postava policistky, opět vtipná širší madagaskarská partička a pár nezapomenutelných scén téhle animované série, která prostě bavila od samého začátku. ()

Angelino

Hurá, ďalší z mála projektov, ktorý pokračovaním nestráca a nestavia iba na prvotnom úspechu, ale dokonca prináša nové veci a je ešte lepší ako predchádzajúce diely. Skvelo som sa zabavil... ()

PetkaW.

Povedené zakončení. Příběh super, hudba dokonale ladila, hlášky (dle mého názoru) o něco méně působivé a zapamatovatelné než v předchozích dílech, ale přesto zábavné, dospělejší náhled a pojetí taky filmu prospělo, efekty parádní, postavy líbivé a sympatické, zkrátka... poslední díl Madagascaru se opravdu (až na pár drobností) vydařil. ()

Mauric

Madagaskar 3 aneb jak supercool afro-americká (doufám, že jsem trefil politicky korektní název) zvěř přechytračí zlý, umrlčí francouzský sbor, nadělá paseku neschopným Italům (tady bych s tím souhlasil) a navrch toho všeho pomůže tvrdým a natvrdlým Rusákům dostat se do Ameriky, protože to je přeci každého sen (obzvláště Rusů)! Upustím-li od své rebelsko-antiglobalizační nálady, tak je to celkem fajn ztřeštěnost. ()

Honzeek95

Díky těmto filmům přicházím o zdravý rozum. Je to tak šíleně CRAZY, že to až pěkné není. Kde jsou ty doby, kdy žebříčkům amerických animáků vévodila Doba Ledová 1.. V první půlce vtipné, ale fantazie tvůrců je až přehnaně velká. Pro feťáky to ale musí být úžasný zážitek, to uznávám.. ()

xmatysekx

Tisíckrát viděná zápletka. Ta obří létající diskotéka je úplně k ničemu. Lovkyně trapná. Tučnáci jsou fajnový. ()

Patrik256

Rozpočet_ 145 miliónov dolárov // Tržby_ 746.9 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 51 723 620 Kč // Diváci v ČR_ 456 558 // Tržby v USA_ 216.3 milióna dolárov ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)