Oblíbený pořad Jak se staví sen – zajímavé, často i nečekané bytové proměny a lidské osudy, které nejsou jako z románů se šťastným koncem. Diváci mohou sledovat zajímavé proměny bydlení. Nejde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, nebo dokonce o změnu životních postojů. V každé epizodě se seznámíme s jednou rodinou, která sní o lepším bydlení. A právě jejich sen se stává výzvou pro dvojici designérů. Ti pak musejí během pouhých několika dnů proměnit staré a nefunkční bydlení v domov snů. Ale když k tomu rodině leckdy nestačily celé roky, budou to vůbec designéři schopni zvládnout za tak krátkou dobu? Pojďte stavět sny! (TV Prima)

heyda

Cejnar je takový sympaťák, že nebýt jeho, tak jdu s hodnocením na 1 hvězdičku. Jinak samotný pořad je v zásadě docela zajímavý a pro někoho i inspirativní. Mě osobně se akorát moc nelíbí, že za každou cenu to musí být výrazné a moderní. Já totiž moc nevyznávám futuristický styl, ale radši pořádný kus kvalitního dřeva a jemné barvy. Takže teda někdy opravdu žasnu nad tím, co ti ´´dizajnéři´´ vymyslí za hrůzu. V tom bych teda bydlet nechtěl :-D ()

SOLOM.

O něco lepší než Jak se staví dům. Nicméně pořád stejná pakárna a ztráta času. Jediné co to někomu může přinést je závist, ale tak alespoň se polovina národa může pokochat jak si budou žít jiní. ()

SLOTH odpad!

bohuzel vsechno vypada jako by se do bytu meli nastehovat vyvoleni a tocit tam beckove porno... jelikoz studuji design tak timto poradem jedine trpim ()

Pepy odpad!

U vás je to jak se staví sen, ale u nás je to "Jak se staví odpad!,, Hrůza hrůzoucí to už je lepší na nově i to Tele Tele ()

Lacike

Prve serie s Cejnarom boli neskutocne zabavne a prerabky izieb boli vzdy zaujimave aj ked mi stylom nie vzdy sadli. Proste taka standardna relacia o prestavbe jednotlivych miestnosti okorenena zabavnym humorom. Bohuzial akonahle nastupila ako moderatorka Nergesova, tak sa dost vyrazne zmenil cely format a ja som vydrzal sledovat len jeen diel. V skratke by sa to dalo premenovat na Modre z neba stavia sen. Proste namiesto humorneho pristupu sa zacalo citovo vydierat. Namiesto obycajnych ludi, ktori si nevedeli poradit s prestavbou sa zacali vyberat kripli, chudaci alebo aspon smrtelne nemocni bez prijmu. Stopaz sa dvojnasobne natiahla, aby sme si v prvej polovici mohli poplakat nad ich smutnym osudom a potom sa na chvilu ukazala aj samotna prestavba behom ktorej sa neustale muselo pripominat ako sa ti chudaci budu mat konecne dobre. Na podobnom principe nedavno spustila relaciu Šťastný domov aj Markiza. Evidentne si tento pristup svojho divaka najde. Ale ja som nasraty, ze mi dojebali moju oblubenu zabavnu relaciu. Z toho citovo vydierackeho pristupu sa mi chce zvracat. Stare serie su za 4* a nove za odpad. ()

NinonL odpad!

Vskutku nechutná reklama na úvěry a prodejce krámů všeho druhu. A taky, bohužel, přehlídka, co všechno jsou si někteří lidé za příslib "zadarmo" ochotni nechat líbit od skupinky hysterických všeumělů. Hnus. ()

Sidonka

Ten Cejnar tomu dává na frak. Já se chci dozvědět něco o bydlení a ne aby mi pseudomoderátor řval hlásnou troubou do ucha: "Bacha, jedu! Chceš přestavbu? Chceš rekonstukci bytu? Tak udělej stojku a zahýkej." ()

gogos

Zajímavý, vtipný a dobře zpracovaný pořad. Akorát mě štve jeho velké "snobství". Přecijen, kolik z nás má na to, aby si za 1/4 mega udělal jen obývák a tak našel vhodnou inspiraci... ()

Nosdrolomo

Po designové stránce se to povětšinou i povede (alespoň se někde ukazuje i jak se dá bydlet), jenže funkčnost jde vždycky do.... ()

Falconica

Občas v těch bytech vyprodukujou vážně neuvěřitelný kreace...sice v těch prostorách vytvářejí zajímavé interiéry, ale občas jim ujede fakt, že v tom má pak někdo bydlet. A jejich povinná počáteční "šou" se snahou efektivně a hlučně rozbít celej starej obsah domu na padrť je neuvěřitelně trapná... ()

Sesitka odpad!

Kdo tohle vymyslel musel být cvok. Nejdřív sem myslela, že by to mohlo být docela dobré, ale jak jsem to viděla málem sem se vyvrátila. Takovou kravinu jsem dlouho neviděla. V jednom dílu chtěli rodiče nějak upravit pokoj synovi a on tam měl plakát Shreka a rodiče nechtěli aby ho sundávali. Tam ti hejhulové ho doslova strhli ze zdi, protože to není dobré pro výchovu!!!!!!! ()

fmash

Často zajímavá sonda do „bytových návyků“ našich spoluobčanů. Poměrně různorodý náhled jednotlivých skupin bytových architektů na to, co je nebo může v bytě být praktické nebo alespoň zajímavě vypadat. Původně docela milá bezprostřednost Pavla Cejnara coby moderátora, která se však postupně přehoupla spíš do drzosti a manýry. Po prvních sériích, jež považuji za výborné, hodnotím kvalitu (asi je to přirozené) jako upadající. ()

iHyik

Jediný problém této show je, že díl od dílu se noříte do baráků, který přestaví vždycky úplně stejně. Kdyby trošku obměnili architekty a návrháře, pak se můžem bavit o čtyřech hvězdičkách, takhle ale spánembohem. ()

SallyZen

Dělají to pro obyčejné lidi, ale co kdyby to udělali pro někoho, kdo to potřebuje mnohem víc. Dávám si to hodně do souvislosti s pořadem Vítejte doma a tam to dělají pro lidi, kteří mají nějaký problém. Tady ne. Jen pro obyčejné smrtelníky, kteří to ani nepotřebují. Hvězda za Cejnara(občas je vtipnej). 20% ()