Epizody(18)
-
Schuld – Teil 1 (S08E01)
-
Schuld – Teil 2 (S08E02)
-
Alte Wunden – Teil 1 (S08E03)
-
Alte Wunden – Teil 2 (S08E04)
-
Ein kaltes Herz – Teil 1 (S08E05)
-
Ein kaltes Herz – Teil 2 (S08E06)
-
Schicksalsschläge – Teil 1 (S08E07)
-
Schicksalsschläge – Teil 2 (S08E08)
-
Enttäuschte Erwartungen – Teil 1 (S08E09)
-
Enttäuschte Erwartungen – Teil 2 (S08E10)
-
Abschiede – Teil 1 (S08E11)
-
Abschiede – Teil 2 (S08E12)
-
Zwei Mütter – Teil 1 (S08E13)
-
Zwei Mütter – Teil 2 (S08E14)
-
In der Fremde – Teil 1 (S08E15)
-
In der Fremde – Teil 2 (S08E16)
-
Die Lebenden und die Toten – Teil 1 (S08E17)
-
Die Lebenden und die Toten – Teil 2 (S08E18)
Hrají
Hans Sigl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
12 znamení (2007) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Heiko Ruprecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Siegfried Rauch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ronja Forcher
Rakousko
Nejlepší seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Hotel snů (2004) (seriál)
Mark Keller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Franziska Weisz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Abysses (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ursula Strauss
Rakousko
Nejlepší seriály:
Marie Terezie (2017) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Andreas Lust
Rakousko
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Paul Lennard Sundheim
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Nicole Beutler
Rakousko
Nejlepší seriály:
Had (2021) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Wolfgang Hübsch
Rakousko
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Lena Meckel
Německo
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rainer Sellien
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Cizinka (2014) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Eva Wittenzellner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Natalie O'Hara
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Ines Lutz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Martin Feifel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Lambert Hamel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Rebecca Immanuel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)