Reklama

Reklama

Lékařská pohotovost – neznámé příběhy

(seriál)
  • Česko Opravdové příběhy z pohotovosti (více)
všechny plakáty
Dokumentární / Drama
USA, 2004, 60 min

Hrají:

Matthew Alan, Cazzy Golomb, Randy McDowell, Kali Hawk, Norman Saleet, Liz Cunningham, Joanne Busch, Michele Boyd, Michael Joiner, Dyan Kane, Gattlin Griffith, Don Scribner, Rebecca Ritz, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Seriál Opravdové příběhy z pohotovosti přináší reálné situace z nemocničního prostředí, kde každý okamžik může být zlomový. Nahlédněte do života zdravotníků a lékařského personálu a prozkoumejte jejich odborné znalosti, ale i charaktery, které mnohdy znamenají klíčový rozdíl mezi životem a smrtí pacienta.
Doktoři jsou postaveni tváří v tvář klíčovým rozhodnutím jako například již v první epizodě, kdy je na pohotovost dopraven mladý muž s rourou, která prorazila jeho lebku a uvízla v jeho hlavě. Přesto je pacient stále při vědomí a komunikuje pomocí svého mobilního telefonu. Doktor Jay Coats stojí před rozhodující výzvou – jak vyjmout trubku z hlavy pacienta, aniž by ho tím usmrtil.
V pozdějších epizodách budete svědky nevídaného dramatu. Na pohotovost bude přivezen pacient, jenž se stal obětí bodného útoku a jeho stav je již od počátku kritický. Doktor musí jednat velmi rychle a obratně. Operace odhalí díru v srdci pacienta, kterou je chirurg nucen utěsnit pomocí vlastního palce a přitom pumpuje krev ze srdce vlastníma rukama. Na tuto strhující a děsuplnou scénu nikdy nezapomenete.
Od ochrnutých pacientů, násilných útoků, až po rutinní zranění, CBS Reality zachycuje každodenní strhující výzvy, jimž musí zaměstnanci pohotovosti čelit. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

LadyPig 

všechny recenze uživatele

Opravdové příběhy z pohotovosti na Zone reality :) Kolikrát jsem tam viděla věci, který by snad člověka ani ve snu nenapadly. Fakt zajímavý seriál. ()

contreras 

všechny recenze uživatele

Miluji gore a opravdový gore seženete jen v takových seriálech :) celkově vzato bych se ale o tomto pořadu nevyjadřoval v nějakých superlativech.. ()

Reklama

xxmajkoxx 

všechny recenze uživatele

Kedže v TV rad pozerám všetky dokumenty a príbehy z lekárskeho prostredia, Opravdové příběhy z pohotovosti je to pravé pre mňa. Pokiaľ ich nezačali opakovať, som nevynechal ani jeden diel. Niektoré diely som si dokonca pozrel aj viackrat. V TV vysielajú v jednom diely 3 príbehy, ktoré sú rozdelené na niekoľko časti, kde pustia najprv začiatok všetkých 3 príbehov a potom ich dalšie časti postupne striedajú. Trošku mi to vadí keď dajú viac dramatický príbeh. Slovenská alebo Česká 112 http://www.csfd.cz/film/251035-112/ http://www.csfd.cz/film/257575-112-v-ohrozeni-zivota/ ma tolko nenadchli, kedže mi tam chýbala dokrutka, čo bolo dalej a nie všetky píbehy boli z lekárskeho prostredia. Dalšie napínavé pribehy, ktoré by mohli ďalej aspoň raz mesačne vysielať, je Notruf, http://de.wikipedia.org/wiki/Notruf_%28Fernsehserie%29 ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama