Epizody(16)

veere

Musim říct že některé díly byly velmi podařené, zatím jsem neviděl všechno ale pomalu se na to chystám. Z těch náhodně shlédnutých mě dostal díl o novém trenérovi; výroční schůze a GPS navigace. Rozhodně současná česká televizní špička... ()

schindler

Konečně něco koulatelnýho v produkci tv Nova. I když se mě to to zpočátku nezdálo, postupem času ve mě seriál nabyl téměř kultovních rozměrů. Jasně, některé díly byly slabší, většinou se jednalo o ty které se odehrávaly mimo fotbalové prostředí, ale na druhou stranu některé byly absolutně dokonalé např. ten s Ivanem Trojanem alias Bohumírem Zenklem. Vetchý jel na 100% a zadostiučinění to musí být i pro Luďka Sobotu, který jasně dokázal, že nemusí hrát jenom negramotné debílky. Je to blbost, že to píšu, ale škoda že tento seriál není tzv. NEKONEČNÝ, bude se mě stýskat. ()

ewerell

Odkojen Nemocnicí na kraji města, vychodivší Cirkus Humberto a maturující na Bylo nás pět nacházím po velmi dlouhém půstu konečně svou akademii českého seriálu a každé pondělí zapínám tu nenáviděnou stanici kde se toto zjevení usídlilo. Některé kapitoly sice měly mírně nižší úroveň, ale celkově byly přednášky předmětu s názvem "Jak vyrobit kvalitní český seriál" podány profesionálně, lidsky a s nevídanou nenuceností. Na oslavu si jdu dát juma. Na zdjaví! ()

kacudzde

Jsem hodně překvapená, že Nova vyprodukovala takhle zábavný seriál. Kdo alespoň trochu zná zákulisí nižších fotbalových soutěží, musí se opravdu dobře bavit. Herecké obsazení vydařené. Ondřej Vetchý hraje svého fanatického trenéra Jirku Luňáka neuvěřitelně uvěřitelně. Opravdu velkou radost jsem měla z Luďka Soboty, který mi konečně dokázal, že umí hrát ( vždy jsem nenáviděla to jeho přiblblé chichotání ). A pak je tu ještě spousta vtipných postav - Jarda Kužel ( David Novotný ), Áda Větvička ( Leoš Noha ), trenér ( Ivan Trojan ). Seriál je na české poměry vyjímečný i tím, že ze 16-ti dílů byl slabší jen jeden. PJOSTĚ DOBJEJ SEJIÁL! ()

Pointed

Když jsem se o tomto seriálu dozvěděl, myslel jsem si, že je to jen další "řepárna" od TV Nova. Ale opět jsem byl mile překvapen, skrz dokonalé obsazení, po neuvěřitelně kvalitně vymyšlenou atmosféru a chovaní všech postav v seriálu. Některé hlášky totiž opravdu "zabijejí". Přesně takhle nějak vidím "gómání" a vlastnosti lidí z vesnic. Doufám, že se dočkám pokračování. ()

Mr.Hackels

Hodnotím za 5 hvězd, ikdyž tam pár slabších míst bylo. Jenže je to přesně můj šálek kávy a tak jsem se bavil nadmíru a spoustu situací znám i z našeho mančaftu :) ()

Karloz

Tohle vzniklo na Nově? To má Nova i nezávislou část? Není možné, že tohle schválili stejní lidé, co dávají do vysílání super estrády a trapné sitcomy. Tohle je překvapivě vtipný, oddechový seriál, kde Sobota hraje a Vetchý exceluje. ()

Joker 16

Konečně humorný seriál ze sportovního prostředí. Všechny postavy skvěle sedí a dělají to co mají. Škoda že je málo dílů. ()

hiroito

Čeští filmaři se často snaží natáčet lidské příběhy umělecky. Proto se dost často neshodne kritika s širším veřejným hodnocením. To je stejné jako dělat umění jen pro umělce. Takže musím tímto pochválit filmaře a scénáristy, za to že konečně někdo dělá filmy pro lidi. Já osobně očekávám od české tvorby, že se budu bavit. Okresní přebor je počin, který baví celou republiku. Dlouho se mě nestalo, že v práci probíráme to co večer bylo v TV a náramně se u toho ještě zasmějeme. Navíc když na mě lidi mluví stejně jako Áda, tak musím uznat, že označení kultovní seriál je namístě. Škoda, že nebude druhá, třetí a další a další řada, protože dobré české zábavy je velmi málo. Moje hodnocení je maximální a asi dlouho nedám českému dílu 100%. ()

BLStryker

Ty kjávo, to byl ale nájez! Už jsem po všech těch "Ordinacích v pekelné zahradě" a podobných patlárnách ani nečekal, že se ještě dočkám koukatelného českého seriálu. Okresní přebor to ale dokázal a já marně vzpomínám, kdy jsem naposledy viděl tak vtipný, chytlavý, osobitý, no prostě fajn seriál. Uznávám, že ne všechny díly jsou úplně dokonalé, ale ty drobné nedostatky a slabší momenty v pohodě přebije celkový dojem. Ke kvalitě přispívá i kompaktnost, kterou si seriál i přez různorodý obsah jednotlivých dílů drží, perfektně napsané, civilní a uvěřitelné dialogy a v neposlední řadě samozřejmě výborné herecké výkony. Minimálně Vetchý by měl dostat za svoji roli trenéra-pošuka nějakou cenu a hodně se mi líbil třeba i (pro mě do teď neznámý) představitel podnikatele Matějky. U mě spokojená čtyjka. ()

ggggg

Že to bude takovej nářez, to jsem opravdu nečekal. Nova se po dlouhé době vytáhla a po úspěšném Comebacku vytáhla hned druhý klenot: Okresní přebor. Mnoho hlášek z filmu se začíná stávat kultovními (třeba místo r říkat j), samozřejmě se najde nějaký slabý díl, ale tohle stojí za to vidět. ''A co ten Ronaldo? Ronaldo? Ten je tlustej jako prase ty vole. No jako ty Jajdo.'' ()

Quak

Fotbal a primadony kolem něj nesnáším, ale tohle se fakt povedlo, je to z reality a navíc vtipně napsané a odehrané. Nejlepší je Vetchý, Noha a Sobota. ()

Pavelkedar

I jako fotbalový " ateista " a dosud mírný sledovač seriálů dávám těch pět *. Obzvlášť výkon Ondřeje Vetchého mě dostal a výborně mi také sedl v atypické roli Luděk Sobota, vynikajiící P. Kikinčuk atd.... . Nápadité, neklišoidní a často velká legrace. ()

malyLibor

Prý snadno uvěřitelný humor, četl jsem v jednom příspěvku. Prdlajz humor... takhle to prostě na vsi chodí. Malá vesnice, malí lidé, malý fotbal... ale i když se na něj většinou nedá moc koukat a polovina diváků na něj nadává, je to často to jediné, co na vesnici máme a rádi se na něj chodíme dívat. Tenhle seriál je prostě přímo ze života a souhlasím i s tvrzeními některých diváků, že je to možná to nejlepší, co Nova kdy zplodila. Pro mne jednoznačně 5 *. ()

Standey

Jestli v porevolučním období vznikl nějaký kvalitní komediální snímek, pak je to rozhodně Okresní přebor. ()