• JohnMiller

Ide zase o epizódu ktorá je iba takým pomyselným mostom k posunu príbehu. Postavy sa síce nachádzajú na cestách a postupujú ďalej ale nič sa radikálneho nemení. Až na Daenerys a jej nečakaný ťah z predajcom armády. Na to, že je to podľa mňa postava celkom čestná, dokázala okradnúť obchodníka a 8000 statných vojakov.(11.7.2016)

V obrátkách a doposud jeden z nejlepších dílů. Spoustu intrik a tahání za nitky v Kings Landing, kde se zapojuje stále více a více postav, a především konečně méně scénáristické vaty na severu, přičemž jedna klíčová scéna posouvá celou severskou pasáž o míli kupředu a bezkonkurenční scény z Daenerys a draky. Epické až za ušima.(12.5.2017)

Sotva jsem stihl vychválit předchozí díl a hned přišla další top epizoda. Obě části měly velmi silný závěr, ale také zajímavý děj a atmosféru, a to není u tohoto seriálu úplně běžné. V obou případech jsem viděl dostatek akce, ale kvalitní byly i rozhovory, ve čtvrté epizodě to byl konkrétně dialog mezi Varysem a Olennou a extrémně mě pobavila Varysova pomsta.(11.12.2017)

Asi nejlepší epizoda 3 řady, skvělá badass Daenerys v Astaporu + vzpoura za zdí.(22.8.2016)

Jednoducho skvelé. Kvalita 3. sezóny má doposiaľ stúpajúcu tendenciu a ja sa len obávam, aby 4. epizódou nedosiahla svoj vrchol. Jedna z najlepších epizód vôbec a napriek tomu, že ma spočiatku seriálu Daenerys Targaryen ako postava moc neoslovila, teraz uznávam, že najepickejšie momenty patria práve jej. (27.7.2016)