Nojo, tak z konce těžko vystříkne, jako spousta zde hodnotících, někdo, kdo četl knížky. I bez knížek se snad ale nedá průměrně inteligentní divák zmást vyjádřeními tvůrců. Závěr je tak brutálně natahovaný, že už i při tom každému dojde, kam to směřuje (ne třeba jako brutálně náhlý zvrat na krvavé svatbě). Potěšilo ohlédnutí do minulosti, ale dál si kromě draků z dílu zapamatuji jen to dlouhatánské osahávání mrtvoly, u kterého jsem usnul.(6.5.2016)

Výborný. Zvrat za zvratem a to všechno již v příběhu oproštěném od knih George R. R. Martina. Mám radost z toho, jak se vše vyvíjí a (konkrétně zde) finální "procitnutí" mi přijde jako jediný pozitivní závan, kterého se tento seriál kdy dopustil. Až mi skoro přijde líto, že to neskončilo o chvíli dříve, reálněji. Ovšem natěšenost na další díl, který mi odpoví na otázku, co toto procitnutí přinese, je maximální. Nemám co dodat. Seriálová špička a zatím šestá série jede v kvalitativní úrovni čtyřky. Tedy vrchol. 95%(5.5.2016)

• Eleanor05

Ty jo! To je tak strašně drsný odpravit v jednom díle narychlo několik postav! :-/ Prosím všechny, co tady rozdávají čtyři a pět hvězdiček, aby si šli zahrát střílečku, když je tak fascinuje někoho vraždit, a vzpomeňte si, prosím, že dřív byla Hra o trůny taky o příběhu a postavách jednajících na základě svých vlastností a ne proto, že jim najednou přeskočilo.(1.8.2017)

Konec byl na můj vkus až příliš očekávaný, jako by se tvůrci seriálu zkrátka podřídili fanouškům. Tato závěrečná scéna byla i dosti neoriginálně natočená. Záběr na mrtvolu, záběr na mrtvolu, další záběr na mrtvolu, bum, otevře oči! Ovšem jinak byl díl výborný! Greyjoyové jsou zpátky a na jejich dějovou linku se těším, sice vím, jak se to s nimi bude vyvíjet díky knize, ale uvidíme, jak se toho tvůrci seriálu zhostí. Tyrion je pořád stejně skvělý a největší novinka tohoto dílu... tudududů! Hodorovo dětství asi nebylo plné jen slova Hodor... Ramsey se stává v očích většiny čím díl tím rychleji nejnenáviděnější postavou (téměř se vyrovnává Joffreymu) celého seriálu a já ho mám čím dál tím raději. Jeho dějovou linku považuji v tomto díle za nejzajímavější...(8.5.2016)

Jedna z nejlepších epizod celého seriálu, která nakopla šestou sérii hodně vysoko. V Jonovo oživení jsem doufal a potěšilo mně, že přišlo už takhle rychle a vůbec mi nevadilo, že to bylo tak trochu očividné, že se to stane. Aspoň to dlouho neprotahovali a nechali místo taky jiným. Trochu mě mrzelo, že nedojde k bitvě s Noční hlídkou, ale myslím, že k ní dojde stejně. Tvůrcům konečně došlo, že Balon Greyjoy má být pod kytkama (nebo spíš pod vodou) už dávno, tak nám jen honem připomněli, že existuje a poté ho odstranili. Jestli Theon opravdu od Sansy odjede, tak bude hodně rychle po smrti a rod ze Železných ostrovů se propadne do sraček. Tyrionova momentka s draky byla poměrně nudná, protože všichni věděli, že se mu nic nestane. Aryina část je snad ještě nudnější než Daenerysina, kterou tentokrát pro jistotu vynechali (možná proto byla epizoda tak dobrá). Za zmínku pak ještě stojí i Bran, který se konečně zase objevil a flashback s Lyannou odhalil největší plot twist všech dob --- Hodorovo pravé jméno a schopnost mluvit!! Nebýt tohoto detailu, tak by ale jeho chvilka slávy nebyla tak zajímavá. Nejvyšší Vrabčák už překáží příliš a měli by ho do konce série odstranit. Celkově by se ale tato epizoda skutečně vešla minimálně do top 10 ze všech ostatních epizod. 90%(2.5.2016)