Zatímco Jaime zvažuje své možnosti, Cersei odpovídá na požadavek. Tyrionovy plány přinášejí ovoce. Arya čelí nové zkoušce. (HBO Europe)

Mistr119

Dobrý konec! :) Akorát mám z toho takový dvojaký pocit. Na jednu stranu jsem rád, že Arya přežila, ale na druhou stranu, jak neumírají hlavní postavy, trošku to přestává být Game of Thrones... ()

mourek10100

Povážlivý oslí můstek před velkým (doufám) devátým dílem. Arya se konečně vymanila z pomyslných okovů a Hound vzal do ruky sekeru. Těšil jsem se, že zombie Hora sejme víc těch parchantů, ale i tak to bylo dost brutální. Snad mě mrzí jedině smrt té herečky, ale doufám, že už nebude žádné divadelní představení, protože ty mě celkem nudily. Opět jsem se vesměs dobře bavil, takže velká spokojenost. Seriál si pořád drží vysokou laťku a bitva s otrokáři jsitě bude stát za to. ()

vera.nemcova

Nevím, jak se bude dál vyvíjet linka Aryi, ale i když jsme ve fantasy seriálu, tak aspoň trochu držet se reality v některých bodech by neuškodilo. Arya je zřejmě nezničitelná, nesmrtelná a nezranitelná. Působí to bohužel komicky. ()