Aliance Seveřanů, Divokých, Dothraků a Neposkvrněných na Winterfellu brání Sedm království proti vpádu Bílých chodců. Daenerys a Jon se utkají s Nočním králem ve vzdušném dračím souboji. Snaha Nočního krále zničit Tříokého havrana dospěje k překvapivému rozuzlení. (DavidWark)

ludva10

Ty vole, to je ale blbost. Nevěřím , že je to tím, že jsem jiné díly neviděl. Tolik nelogičnosti, jak pár postav odolává tisícům nepřátel, děj defakto žádnej, vše točený za skoro úplné tmy. Za mne to je úplnej propadák. ()

Johny M.

Velkolepá bitva a za mně silnější zážitek než finální bitva v nedávnejch Avengers: Endgame (vim, blbý srovnání). PS: trollové hodnotící odpadem, měli byste se nad sebou zamyslet; ti co kritizujou, jak je to celý 'tmavý', vy byste se měli... prostě jen zamyslet... ()

Narayan

Tohle je výsledek velkého tažení modrého uhnilého šmouly, trvajícího 8. sérií? To mi teda fakt polibte prdel. ()

Pichloza

Kromě hudby od Ramina to lze nazvat kolosálním zklamání, které jsem ani nečekal že může být. Bitvy v GOT pro mě nikdy nebyli na úrovni bitev z Pána Prstenů, ale furt byly super. Tahle bitva, ale byla kolosální průser. Jedna hvězdička za hudbu a emoce. ()

Selixinho

SPOILER: Byl jsem velký fanda Night Kinga, nevyšlo to, ale stále po vizuální stránce výborně natočené, atmosféra by se dala krájet. Čekal jsem i trochu víc smrtí hlavních postav, ale na to je ještě čas. I tak, dávám 5*, jelikož nenajdete v současné kinematografii a televizi lepší podívanou než právě Game of Thrones. Rating IMDB 9.2 (30.4.2019) ()

Hellierer

Tak takhle dámy a pánové ne. Zklamání jako prase. Bitva je možná cool, ale díky nezvládnutí kamery se z ní často stává jen nepřehledná směť čehosi na obrazovce. A ty naprosté nelogičnosti tomu všemu vůbec nepomáhají. ()

kukkik

Na určitý styl nové série jsem si už docela zvykl, ani nelogičnosti mi tolik nevadí, jelikož časová linie bojů není striktně daná. Vadila mi scéna s Dany ála "wait for it.." (to bylo skutečně trapné..), ale dá se to přehlédnout.. Co mi ale vadilo neskutečně byla skutečnost, že ač jsem si dal jas a kontrast a HDR a kdoví co ještě na nejvyšší a sledoval jsem přes HBO GO na 4k televizi, stejně jsem dobré tři čtvrtě epizody koukal ryze na černou obrazovku, případně na tmavou obrazovku s pár rozmazanými šmouhami na ní.. chápu, že je to temná doba a věčná noc na krajíčku ale takhle se to prostě dělat nemá tvl.. Takový Mordor byl oproti tomuhle reflektory přesvícená louka. Při ceně jedné epizody si říkám, jestli by nebylo ekonomičtější namířit kameru do skříně a párkrát před ní zamávat rukou se sirkou, ušetřila by se většina nákladů a výsledek by zůstal stejný. Docela soustrast animátorům.. ono to asi nasere, když se dva roky pipláte s CGI scénami, které nakonec divák ani neuvidí. 3/5 vyloženě z nostalgie, subjektivity, lásky k Písni atd. ()

hyper01

Chvílemi nepřehledné, chvílemi nelogické, ale naprosto epický závěr to všechno zachránil! Hudba jako vždy skvělá. Za mě jedna z nejlepších epizod celé ságy. Jsem moc zvědavý, co bude v dalších dílech. ()

Hashirama

Co s literární předlohou udělá párek televizních pisálků, když jim dojdou podklady, jsme viděli již v minulé sérii. Co však se seriálem udělá pokus o překonání televizního trikového měřítka, vidíme až teď. Nepřehledná a zmatená tma (proč ne, aspoň se ty triky lépe generují), která nechává léta budované očekávání ležet ladem a vyústí se stejnou porcí logiky, s jakou je celá sešněrovaná...čili ne zrovna valnou. Nemám páru, kdo všechno vlastně umřel a jak se postavy přesouvaly na ta nejvíc nepravděpodobná místa, nicméně pokud jsme dosud byli na pochybách, tak teď už můžeme s jistotou říci, že příběh se podřizuje scénáři a nikoliv naopak. Klobouk dolů všem zúčastněným za tolik snahy. ()

ER

Zrovna v této epizodě se projevil neskutečný nárok herců na honorář, kdy se režie musí uchýlit "do tmy" a snaží se vykouzlit pár solidních scén, na zbytek hold už peníze nezbyly. Co mrzí je do očí bijící zkratkovitost jako okopírovaná z béčkové produkce která pak uškodila finálovému "setkání pod stromem". Ještě že tam fungují scény se zimním králem-oživení mrtvol v ten nejméně vhodný okamžik stojí za to. ()

Demonic189

Tuším ma ešte asi tak týždeň bude bolieť čelo od tých všetkých facepalmov. Suverénne najhlúpejšia a najhoršie natočená epizóda GOT. Hodnotenie 2* snad len za hudbu, efekty a gore, zvyšok sa snáď neda vyjadrit slovami. Tolko nelogickych hovadín, blbého chovania, skokov z miesta na miesto a najmä ten TOTALNE ODFLAKNUTY záver. Ak by sme tu mali menovať každú nelogickosť, tak sme tu snáď do rána. Taktickú obranu hradu vymyslelo snad 5 ročne dieta. Najhoršie na tom ale je, že tu mame serial za miliony dolarov a seriál, ktorý je snad najpopuarnejši na svete. To si ozaj nik z produkcie nevšimol aky gulaš vypuštajú von? Ono sa niet ani čo čudovať, vid 5 hviezdičkové hodnotenia miestnych fanatikov. OBROVSKE SKLAMANIE a od tejto časti je pre mna mrtvý nielen Night King ale aj cely GOT... ()

Navaran

"I'm hurt!" pronesla postava, která měla zemřít hned na tu první ránu, co dostala, ale ještě asi půl hodiny bojovala sama... dobře s nepatrnou pomocí, proti hordám zombíků, a skonala. Ta relativní nesmrtelnost hlavních postav mi začíná bavit. ()

Zahartof

Scénáristi by si mohli někdy ověřit, jak se dělá taktika v praxi. Co ta armáda jedla, než se nechala zmasakrovat? Draci tady najednou přestali žrát ovce, rolníky a děcka? Kdo té bitvě velel? Proč poslal jízdu do útoku bez podpory? Proč lučištníci na hradbách moc nestříleli do toho houfce mrtvých za příkopem? Proč mít jen jeden plán na zapálení příkopu, když vím, že draci asi budou někde lovit Night Kinga? Proč byly hradby tak mizerně obsazené pěchotou? Mrtví provedli na hradbách průlom asi za 5 minut. Proč se postavy teleportujou? Proč ornitolog Bran nějak nepomohl s bráněním své osoby, místo protáčení očí v sloup? Kde je Ned Stark? Všichni ho chtěli zpátky a když má tu možnost, trucuje. Night King se nechal oddělat hrozně snadno, čekal jsem, že dojde až ke Kings Landing a povodí si The Mountain. Pár věcí tam bylo dobrých, tak uvidíme, co se stane dál. ()

Raijin

To, že v tom dielu nie je nič vidieť je najmenší problém tejto epizódy. Tretia časť záverečnej sezóny bola absolútnym sklamaním. Z boju som nemal absolútne nič, a z toho čo sa aspoň odohrávalo na svetle nesŕšili žiadne emócie. Dokonca ani kompozične to nebolo zvládnuté. NK dokázal maximálne spadnúť z draka a Jon hľadať cestu späť k Zimohradu. O smiešnom finále ani nehovorím. A to že kameraman dielu sa vyjadril, že diváci si nevedia nastaviť obrazovky a je to vlastne ich vina je na smiech :D ()

swiss

Zbytečně natahovaná bitva. Opravdu mi chyběl trpaslík s elfem.... Mám radši, když se mluví. Konec to lehce napravil... Smysl života a výcvik některých účastníků se osvětlil. ()

Hra o trůny dostane dvě další série

Hra o trůny dostane dvě další série

01.04.2020

Od konce osmé řady seriálu Hra o trůny už uběhlo několik měsíců, nespokojenost fanoušků ale byla po finále tak velká, že to jeho tvůrci schytávají na sítích dodnes. A zatímco David Benioff a D. B.… (více)

Hra o trůny ovládla nominace na Emmy 2019

Hra o trůny ovládla nominace na Emmy 2019