Na ospalém předměstí mezi rozkošnými domky s upravenými předzahrádkami stojí černý dům s mrtvým trávníkem. Aniž by to sousedé věděli, hluboko pod ním je obrovský tajný úkryt. Žije tam Gru, který se nezastaví před žádnou špatností, na druhou stranu ale umí být nekonečně zábavný. Obklopuje se armádou uličnických a zlomyslných mimoňů. Gru chce ale získat slávu i uznání své přehnaně kritické matky. Naplánuje, že ukradne Měsíc. Na cestě k cíli mu stojí spousta překážek, zejména jeho konkurent Vektor, syn šéfa Banky Zla. K tomu, aby jej překonal, potřebuje Gru pomoc tří děvčátek ze sirotčince. Jenže s nimi přichází ještě víc problémů. (TV Nova)

Anime2

Film na který jsem dlouho čekal.Tušil jsem že se u něj zasměji ale netušil že tak moc.U tohohle filmu se fakt zasmějete lidi.Jestli je někdo kdo se nezasmál u jediný scény ani se nepousmál tak ať mi napíše protože tomu já prostě nevěřím.Každý milovník dobrých komedií se určitě zasměje!!! ()

Qaylie

Tento film mě docela pobavil. Bylo zábavné jak si tvůrci pohráli s postavičkami jménem Mimoni a jak poskládali celý příběh. Film potěší nejen mladé diváky, ale i starší se smyslem pro humor. ()

dave91

Pět minut mě bohatě stačilo,abych si dokázal udělat názor a pokazil náladu.Rychle bylo potřeba sáhnout do archívu a tu náladu si zlepšit.Postarala se o to Lovecká sezona.Vůbec nevím,pro jakou IQ skupinu to bylo. ()

zekon

Posunuje to určitě CZ dabing, ale i tak je to něco jiné než Shrekoviny a Disneyovky. Takže určitě jooo, a navíc mimoni :) ()

chicotomas

Hrozně dlouho jsem se Padouchům vyhýbal. Ano, krátké filmečky na Youtube se mi líbili, ale myslel jsem, že film je infantilní. Ale nakonec se musím sám za sebe omluvit. Je to skvělá legrace, zejména kdykoliv se na scéně objeví žluťáci (mimoňové). A také to dojímá! Během čtení pohádky o 3ospalých kočičkách jsem si říkal, že bych přesně takovou knížku s maňásky chtěl. ()

John1x

Velmi zábavný rodinný film.Skvělá animance,výborný soundtrack,velice vtipné situace a super dialogy.Pobaví všechny věkové kategorie. ()

lapatata

Nuda, někdy dokonce až otrava. Ideálně si pustit na youtube jenom scény s mimoni a na celé se ani nedívat. V porovnání s jinými animovanými filmy dost zaostává. ()

P@\/EL

Další, z řady ničím výrazným nevybočující animák americké produkce. Některé z postav vypadaly hlavně díky karikaturistickému ztvárnění hodně vtipně. Pobavili mě zejména žlutí mimoni. Na druhou stranu film nemá tak vypointované hlášky a chybí mi tu trochu víc humoru pro dospělé publikum (ironie, narážky). ()

baner

Ja zloduch - dlho som sa vyhýbal tejto rozprávke, a teraz sa mi dostala do rúk a pozrel som si ju :) a poviem Vám že bola úžasná. Dávam plný počet bodov za ten dobrý pocit, čo vo mne ostal po vzhliadnutí. 100% ()

zbynek.poliv

Popravdě nebýt mimoňů, kteří jsou skvělí, byl by tenhle snímek hodně průměrný, spíš ještě o kousek pod průměrem. Gru je sice fešák, ale vtípky mu moc nejsou, záporák je k uzoufání nudný a emocionální vsuvka v podobě tří děvčátek je na můj vkus trochu násilná. I když jistá nápaditost se Já, padouch musí nechat, špiónské a padoušské téma není zrovna z obvyklých. ()

Werrona

Příběh je klišé, ale kulisy a humor jsou originální. Stejně jako mimoni. Viděli jsme to hned několikrát... ()

ajaxx

Jo, jo, jo, pačkuuuu...překvapivě nejlepší z celého filmu jsou oni Mimoni. Ti jsou tím článkem, který dělá v tomhle animáku ten doplňkový a přesto neodmyslitelný humor. Je to tak pitomé, až je to hezké a roztomilé :-) 80% ()

Priest

Geniální. Využít 3 sirotky ke krádeži Měsíce, mít hordu pomocníků, co vypadají jako žluté černobylské kuře a ještě být největším padouchem a zároveň milujícím rodičem by zvládl málokdo. ()

Sansnom70

Další akční kreslený film na který se mohu koukat skoro pořád a to nejen já sám, ale samozřejmě i se svými dětmi. Nedokázal jsem si zprvu představit dabing v podání Jirky Lábuse, ale ten se toho ujal jako opravdový profík a myslím, že nám ještě v dabingu ukáže zač je toho loket. Pokud máte takové filmy rádi, vřele Vám tento snímeček doporučuji a to nejen Vám ale i vašim dětem. ()

Netflix se vzdal práv na další animák

Netflix se vzdal práv na další animák

20.12.2022

Streamovací společnost Netflix nakonec nezafinancuje vznik oznámeného animovaného a ručně kresleného snímku Ember od režiséra Sergio Pablose (Klaus). Důvod pak podle všeho souvisel víc s kreativní… (více)

Shreka čeká restart

Shreka čeká restart

07.11.2018

Je to sedm let od celovečerního filmu Kocour v botách, poslední snímku ze shrečí série, který v kinech vydělal celosvětově 555 milionů dolarů. Místo klasického pokračování se teď ale studio… (více)

Připomeňte si začátky kultovních postav

Připomeňte si začátky kultovních postav