Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po dvanácti letech vychází nová a upravená verze původního pilotního dílu k Hvězdné bráně SG-1. Tento upravený pilotní díl nabízí nové scény, vylepšené efekty a především nově vybranou, nádhernou hudbu Joela Goldsmitha. Fanoušky i nezasvěcené potěší netypický, seriálový konec, který je oproti původnímu dvojdílu jiný. (MATADOR)

Recenze (38)

O´Neill 

všechny recenze uživatele

Po pečlivém uvážění jsem se rozhodl říci, že tento sestřih je lepší než první dvojdíl. Některé scény odstranili, některé naopak přidali. Celkově je to však o něco kratší než první díl. Efekety vcelku zlepšili, a ve finále to působí promakanějším dojmem než první dvojdíl. A je super, že připoměli památku Dona S. Davise. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Pilotní film k sérii Stargate, který je zrenovovanou verzí příběhu z roku 1997. CITÁT - Tak že ten muž co vypadal jako Ra přišel jinou branou??.................... Líbí se mi, že masky "vetřelců" namizí jen tak někde za hlavou, ale prostě se jen otvírají - to je chvalitebné, než nějaké digitální mizení. CITÁT - Mám alergii na cestování bránou............ Vidíme zde i první setkání a seznámení s Tealcem. A tak dále....... ()

Reklama

MATADOR 

všechny recenze uživatele

Skoro nový, ale přeci jen stejný pilotní díl k Hvězdné bráně SG-1. Po 12 letech vyšla tato nová, technologicky vyspělejší verze pilotního dvojdílu. Pár nových scén, slušné efekty a především příběh zapadající spíše tak, aby člověk mohl bez předsudků shlédnou tento filmík, jelikož konec je takový "neseriálový". Ale ovšem co nejvíce mne chytlo bylo věnování zesnulému Donu S. Davisovi. Tvůrci tak uctili památku jedné z nejdůležitější postav v celém seriálu. Věnováno památce Dona S. Davise 1942 - 2008. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Výborná předělávka dokonalého pilotního dílu. Jsem moc rád, že odstranili scénu s nahou Sha're. Né, že bych byl nějaký puritán, ale do Stargate se to fakt nehodí. Líbily se mi vyladěné efekty brány a drobné úpravy logiky. Jediné, co bych odstranil, jsou 2 nové a opravdu hnusné animace - pohled na Abydos a záběr na hory Chulaku - které vypadají jako z trailerů na Stargate Alliance. Opravdu nehezká animace. Jinak nemám výhrad, prodloužená scéna ve vězení byla geniální! A jsem rád, že nezapomněli na památku Dona S. Davise jakožto generála Hammonda. Budiž mu země lehká. ()

SG_ever 

všechny recenze uživatele

Pokud by se toto bývalo uveřejnilo jak kinofilm, pak by fanoušci SCI-FI a filmu celkově nemohli na Hvězdnou bránu nadávat. Pro mě dokonce tento dvoudíl vyhrává nad některými díly Starwars i prvním Stargate filmem. Myslím, že by nebylo vůbec od věci zkusit tenhle dvojdíl (případně trojdíl i s Nepřítelem uvnitř) natočit znovu jako film do kin. (95%) ()

Zajímavosti (2)

  • Příběh má totožný děj s původním video filmem Children of the Gods, jen je zakončen návratem budoucího týmu SG-1 na základnu a nekončí jako původní snímek záběrem na majora Kawalskiho, kterému žhnou oči, protože byl napaden Goa'uldem. (Amroth666)
  • Nově sestřihaný a upravený video film Stargate SG-1: Children Of The Gods obsahuje nové, dříve vynechané scény, nové efekty a novou hudbu od Joela Goldsmitha. (Amroth666)

Reklama

Reklama