Reklama

Reklama

Po dvanácti letech vychází nová a upravená verze původního pilotního dílu k Hvězdné bráně SG-1. Tento upravený pilotní díl nabízí nové scény, vylepšené efekty a především nově vybranou, nádhernou hudbu Joela Goldsmitha. Fanoušky i nezasvěcené potěší netypický, seriálový konec, který je oproti původnímu dvojdílu jiný. (MATADOR)

Recenze (40)

O´Neill 

všechny recenze uživatele

Po pečlivém uvážění jsem se rozhodl říci, že tento sestřih je lepší než první dvojdíl. Některé scény odstranili, některé naopak přidali. Celkově je to však o něco kratší než první díl. Efekety vcelku zlepšili, a ve finále to působí promakanějším dojmem než první dvojdíl. A je super, že připoměli památku Dona S. Davise. ()

chevronman 

všechny recenze uživatele

Prostě ne! Pro mě tato verze Children of the Gods znamená jedno velké zklamání. Problém je následující: Většina rozšířených verzí filmů, které jsem měl možnost vidět, dává díky dodatečně přidaným scénám větší smysl, než jejich původní protějšky. Bohužel to se nestalo u tohoto filmu, právě naopak! Tato přestříhaná verze Children of the Gods dává mnohem menší smysl než verze původní a navíc se na ni nelze dívat jako na samostatný film vzhledem k tomu, že vlastně startuje celý seriál. Efekty taky nejsou kdovíjak vylepšené, a proto mi nezbývá než takhle nízké hodnocení. Původní verze je zkrátka lepší. A to se považuju za fanouška SG světa. ()

Reklama

Ilhan 

všechny recenze uživatele

Pro mne naprosto zbytečná předělávka původního pilotu. Věnovat ho památce Don S. Davis je sice hezké gesto, ale jinak nový pilot nepřinesl vůbec nic nového. Alespoň jsem doufal, že nějak změní to, v čem se v seriálu dále nepokračovalo, jako například ty omrzlé tváře po průchodem bránou. Jinak sem tam něco chybí, sem tam něco přebývá. A nový způsob vyjádření průchodu bránou, který se v seriálu zabydlel tuším od 9. série mě také příliš nepotěšil. Celkově však nepřináší nic nového. Proto o hvězdu míň, než pilot původní. ()

MATADOR 

všechny recenze uživatele

Skoro nový, ale přeci jen stejný pilotní díl k Hvězdné bráně SG-1. Po 12 letech vyšla tato nová, technologicky vyspělejší verze pilotního dvojdílu. Pár nových scén, slušné efekty a především příběh zapadající spíše tak, aby člověk mohl bez předsudků shlédnou tento filmík, jelikož konec je takový "neseriálový". Ale ovšem co nejvíce mne chytlo bylo věnování zesnulému Donu S. Davisovi. Tvůrci tak uctili památku jedné z nejdůležitější postav v celém seriálu. Věnováno památce Dona S. Davise 1942 - 2008. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Pilotní film k sérii Stargate, který je zrenovovanou verzí příběhu z roku 1997. CITÁT - Tak že ten muž co vypadal jako Ra přišel jinou branou??.................... Líbí se mi, že masky "vetřelců" namizí jen tak někde za hlavou, ale prostě se jen otvírají - to je chvalitebné, než nějaké digitální mizení. CITÁT - Mám alergii na cestování bránou............ Vidíme zde i první setkání a seznámení s Tealcem. A tak dále....... ()

Zajímavosti (2)

  • Nově sestřihaný a upravený video film Stargate SG-1: Children Of The Gods obsahuje nové, dříve vynechané scény, nové efekty a novou hudbu od Joela Goldsmitha. (Amroth666)
  • Příběh má totožný děj s původním video filmem Children of the Gods, jen je zakončen návratem budoucího týmu SG-1 na základnu a nekončí jako původní snímek záběrem na majora Kawalskiho, kterému žhnou oči, protože byl napaden Goa'uldem. (Amroth666)

Reklama

Reklama