Wargoo

Nič ohromujúce, klaustrofobický pocit z výťahu sa nedostavil, jediné, čo stojí za zmienku, sú vynikakúce úvodne titulky s nadupanou hudbou. Inak slabý priemer, ktorý ma ani raz nevystrašil. 3*** a 50,133% ()

Rockerman

Milovníka horroru tento film uspokojit nemůže. Je to spíš podobenství o tom, že ďábel je v nás lidech, proto ani není třeba toho skutečného. Film je dost nudný, ikdyž dobré okamžiky by se určitě našly, včetně pěkného závěru, kdy se konečně ďábel ukáže. Film trošku vykrádá sérii "Saw". V jedné místnosti (výtahu) se ocitnou lidé, kteří v minulosti mají něco na svědomí. Zde je likviduje sám ďábel a nikoliv člověk. ()

Isomut

Devil_ V podstate to bolo niečo podobné, ako Buried, až na to, že tu vystupovalo viac postáv. Napätie stúpalo postupne tak ako malo, až do úplného konca som netušil, kto je vôbec diabol. Atmosféra vo výťahu bola v celku hustá prepletená príbehmi štyroch nič netušiacich ľudí. Možno keby sa viac udialo v samotnom výťahu, bolo by to zaujímavejšie. V niektorých pasážach som sa aj bál a nevedomky čakal, čo sa udialo pri zhasnutých svetlách. Film na ktorý som sa tešil nesklamal a to je v skutku dobré. 62% ()

agassi68

Špičková atmosféra, výborná kamera, zvukové efekty a bez hviezd šľapajúce obsadenie. Drobné prešľapy mi nevadili. Samozrejme videné za tmavej noci a nie na monitore PC.. ()

hororwatch

Pokud se hlavní děj filmu odehrává převážně na jednom místě( v tomto případě výtah) a máme zkusit uhádnout kdo že je mezi nimi ďábel musí nás to taky něčím upoutat. To se sice povedlo, ale tak na jedno vidění a to stačí, protože film na podobný námět, třeba jako Telefonní budka nebo teďka Burried( ikdyž hodně vzdáleně) musí mít vykreslené postavy natolik, aby bylo z čeho usuzovat. A pardon, ale to že se ve filmu párkrát zhasne světýlko, někdo zaječí pak se rozsvítí a jeden je mrtvej, to mě skutečně nepřipadá nijak převratný. ()

Eluin

Zajímavý námět s pozoruhodnou atmosférou děsu, která se v počátku snímku daří držet diváka v napětí, nicméně s přibývajícími minutami (a že jich moc není) už tak nefunguje. ()

Elbarto08

Moc nemusim náboženská témata, už jen proto, že z nich dělají skutečonost. Ale jedno v tomhle se musí nechat - hezká zápletka, nejistota, napětí a poblikávající světla, u kterých jsem vždycky čekal, kdo zemře. Možná to by to chtělo jiný název ()

Faila

Nápad docela zajímavý, herci poměrně schopní, co se formy týče, tak mi tady sedělo snad všechno (výstavba vyprávění, hudba atd.), ale ačkoliv jsem tady nenašla nic, co by mi vyloženě vadilo (pár zanedbatelných maličkostí by se samozřejmě našlo), celkově to na mě vůbec, ale vůbec nijak nepůsobilo. A konec to moc nevylepšil. ()

Fawkes

Pár neznámých herců, krátká stopáž, originální příběh se zajímavým námětem ještě ke všemu podkreslen tajemnou hudbou a co to udělá. Film, který vás nechá napjatého po celých 80 minut a ani nemusíte být milovníkem hororů. Viděl jsem ho poprvé, proto hodnotím čtyřmi hvězdami, myslím že druhé shlédnutí už tak dobré nebude, když už člověk zná pravdu. (82%) ()

mourinho

Skvělé úvodní titulky navnadí, zároveň jsou ale pak i příčinou mírného zklamání, protože přehnaná očekávání tomuto filmu škodí. Zajímavost si to díky krátké stopáži udrží, ale ta závěrečná pointa s odhadnutelným překvapením mě zas až tak neuspokojila. Ale jinak v pohodě. ()

GOREGASM

Kvalitní hororové béčko od tvůrců kusů jako Hard Candy, 30 Days of Night nebo Quarantine. Vynikající opening credits, které navodí tu správnou atmosféru, kterou se podaří udržet až na pár trhlinek po celou stopáž. Jednotlivá úmrtí mohla být vynalézavější, ale na těch to naštěstí celé nestojí. Půl hvězdička naví­c za SixFeetUnderáka Chrise Messinu :-) 60% ()

Ladicz3k

Horor který oplívá skvělou atmosférou a napětím. Díky krátké stopáži se rozhodně nejde nudit a dle mého je to rozhodně jeden z nejlepších novějších hororů. I s neznámými herci lze natočit precizní podívaná na kterou se nezapomíná! 75% jelikož moc dobrých hororů vážně není. "Pokud existuje Ďábel, pak musí existovat i Bůh..." ()

kkarx

Skvěle natočený a zábavný horor, o kterém je lepší předem nic nevědět a pak vás mile překvapí. Nejlepší film režiséra (2012). ()

BOURQUE

Film by som definoval ako „light horror“. Osobne som trošku sklamaný, pretože z scenáru by sa dal vytiahnuť viac. Nehovorím, že sa mi film nepáčil, len to, že to väčšie napätie, boj dobrého zo zlým a mystika a podobne tam nie sú. Ale na jedno videnie by som aj napriek tomu odporúčal. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

MikeeTheory

Ďábel jako horor moc nefunguje. Tvůrci se totiž podle mě (ať chtěně, či nechtěně) zaměřili spíše na příběh, kterému chtěli nasadit zajímavou (a co si budeme povídat, i trochu naivní) myšlenku. Žádné hrůzostrašné scény proto moc nečekejte. Snaha o to je navázat tu sice je, ale tady se ještě Dowdle musí učit od zkušenějších (třeba takový Derrickson by ho určitě mohl proškolit). Ve výsledku se tak dočkáte průměrného thrilleru, kterému ale chybí alespoň špetka logičnosti. Tedy alespoň z mého pohledu ... Komentář k hudbě: Fernando Velazques mi začíná zajímat. Už jeho předešlé počiny nezněly vůbec špatně a zde ve slušné kvalitě pokračuje. Jeho hudba je svá, bez klišé a v tomto filmu vlastně zcela vystihla jeho zaměření. Není klasicky hororová, spíše napínavá, promyšlená a možná trochu mysteriózní. ()

Qeo

Trochu cedníkový děj, který ale ve svém závěru působí uceleně i když sem tam proteče nějaký nesmysl. Výborně vystavená atmosféra a excelentní kamera, která drží napětí a hrůzu v mezích únosnosti. Oproti jiným rádoby béčkoidním filmů, na tohle se dá s pobavením a dívat. I mrazení v zádech proběhlo. ()

BeranSon

Nečekaně efektní thriller, který sic nevystraší, ale je naplněn jakousi zajímavou, brutální atmosférou. Zápletka je jednoduchá. Sejde se několik hříšníků ve výtahu a ten se zastaví, jenže... Pár zvratů je laciných, ale ke konci jsem si jako divák nebyl ničím jistý. Čím více se snažíte natypovat kdo že to ten ďábel je, tím víc vám tvůrci dokazují, že se mýlíte. Takže hra s divákem dobrá. Jenže béčkové filmy tohoto ražení nedokážou zastínit svůj lacinější kabátek, což nelze opomenout. Takže netradiční zábava dobrá, excelentní horror nikoliv. - 5/10 - ()

Junys

Skupina pěti lidí uvízne ve výtahu. Technici se snaží aby se skupina dostala ven. Z ničeho nic zhasnou ve výtahu světla a když se opět rožnou tak je jedna žena z výtahu kousnuta. Od té doby se děje něco divného. Je náhoda že se střetla zrovna tahle skupina nebo ne ? – Docela zajímavý nápad že se film odehrává po většinu času jen ve výtahu. Jo mě se to líbilo herci si myslím taky ok. ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana