Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Jeand´Boa

S animovanými antihrdiny se snad roztrhnul pytel...nicméně proč ne...zatím se daří...toto není úplný TOP, není to asi ani aspirant na označení KLASIKA, ale poctivý animák parodující komiksové pecky s nadupaným soundtrackem to rozhodně je... ()

Nail

Mě to dost připomínalo Já padouch, ale i tak jsem se dost bavil. Je vidět, že padoušké témata jsou nevyčerpatelná. ()

pepa3rd

Další letošní vynikající animák, který od začátku skvěle baví. Především parafráze Supermana, tak trochu jinak, byla dokonalá. Škoda, že tuhle notu opustli tak brzy. I tak se na to hezky kouká, jen nadšení z první poloviny na konec polevilo a s ním zmizel i kousek té čtvrté hvězdičky. Přesto stále vynikajících 70 % ()

Haide

Určitě v mnoha směrech originální film s pěknou animací, ale bohužel se mě to nikterak nedotklo. Jako zábavná oddechovka je to ale skvělé, navíc rozhodně dávám palec nahoru za úchvatný soundtrack! ()

Filmárik

Ako som uviedol predtým tak o Megamozog prehral u mňa oproti Ja zloduch. Film sa snaží byť často pompézny namiesto vtipu a mal som pocit že vznikol len preto aby neporušil tradíciu že keď niekto uspeje s tematickým animákom skúsme to aj mi ale lepšie. Nejedná sa však vôbec o prúser , niektoré nápady sú celkom slušné a celkovo tento film možno brať ako poctu všetkým nablýskaným lietajúcim plášťom a ich záporakom. Napriek tomu digitálna jednorázová rutina za ***. ()

Bird_house

Hezká podívaná, ale především pro menší občany.. Prolínání dobra se zlem, aneb za vším hledej ženskou.. Hudební nářez v podobě AC/DC & spol.. Sem tam nějaká vtipná hláška.. ()

Ondr@932

Skvělý animák!! Perfektní příběh, triky, slušné barvy! Prostě není co dodat! Připomíná mě to film úžasňákovi, ale ten byl ještě o kapku lepší. Takže dávám 7/10 ()

Darckol

Veľmi som sa tešil, ale keď vysvitlo, že najlepšie vtipné momenty som videl už v ukážkach a celý zvyšok filmu sa bude točiť až nepríjemne dlho okolo priamych záberov do očí (pravdepodobne mali vyjadriť emocionálnu citlivosť hlavných protagonistov), ostala mi ako výrazné pozitívum len konečne poriadna hudba v rámci filmového žánru. 6,5/10 ()

Cejdl

Spojení klasicky dokonalé Dreamworks animace, hudby jako by vypadla z repertoáru Rádia Beat a převrácení všech filmových klišé naruby. To je Magamysl. Vtipné, svižné, ne moc dlouhé a hlavně úžasně originální. Přes všechna doporučení jsem byl velice překvapen. ()

Drakenovec

Velice pěkný a do jisté míry vtipný animovaný film. Strašně se mi líbila hudba - AD/DC atd. Dále se mi líbila postupná proměna záporných postav v kladné a naopak. Ale můj dojem bohužel hodně sráží velké množství trapných klišé. Chápu, že je to animovaný film, ve kterém jsou do jisté míry tolerovány, ale rozhodně by nemusely být v tak velkém množství, jak je tomu ve filmu Megamysl. Hodnocení tak 75%. ()

Plechpetr

Megamind byl opravdu jedni z těch malá animáků kteří to dotáhly na spolehlivou zábavu po celý film. Pro děcka vtipné a svižně a naprosto bombastickou hudbou. ()

greigor

Příběh o modrém chlapíkovi, který je už od dětství předurčen ke konání zla. Skvěle zpracovaný animák, na který se určitě vyplatí zajít. K tomu super příběh a skvělá hudba. Jen mě mrzí, že jsem to viděl s dabingem i když není špatný. 4* ()

haroska

Perfektní animák. Když srovnám s "Já,Padouch" MegaMysl má určitě navrch.Naprosto neokoukané téma kdy konečně pro změnu ani do poslední chvíle Padouch nepřestane být alespoň trochu rošťákem.Akční scénky na animák nadstandartní i grafické provedení fajn.Hudba je lahoda pro uši,závěrečné I´m bad,I´m bad pobaví snad každého.4 hvězdy proto, že vtipných momentů ,kde by se člověk popadal za břicho mohlo být asi víc:-) ()

dawes

Super podívaná, spousta dobrých nápadů a jede to až do konce.Za soundrack má u mě megamysl tak plus. Ve srovnání s Já,padou o dost lepší! Celkově tak 4,5. Na Toy story 3 tomu ještě trochu chybí. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku