Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Flopik

Ja som sa bavil:Nepatrí to zase k tým najlepším animákom ale rozhodne to ani neurazí.Je to vtipné , rýchle , svieže a ani chvíľu to nenudí.Spracovanie je super.Koniec kvalitne akčný, to som ozaj nečakal.Dvojku by som s chuťou prijal. ()

nonick1

Animáků je čím dál více, těch povedených čím dál méně. Tento mezi ně patří - zajímavým příběhem, skvělou animací i údernou muzikou. ()

ashtangi

Překvapivě se z toho vyklubala hrozná NUDA. Přišlo mi, že má film tak 2 a půl hodiny. Celé to bylo hloupé. Mnohem víc se mi líbil film Já padouch. Tady byla nejlepší píseň Bad na konci filmu. Takže tenhle film by se měl jmenovat MEGABORING nebo MEGABLBOST :-O ()

Košoun

Bohužel docela zklamání. Trailery vypadaly skvěle, ale v kině? To nejlepší je tradičně v trailerech a zbytek je jen nuda. Děj je neuvěřitelné předvídatelné klišé, ale to v každém animáku, ale čekal jsem ironizující fóry typu "No, you can't" a podobně, parodie na kladné hrdiny a tak. Ale bohužel nic z toho si pro nás autoři nepřipravili, navíc co v originálním traileru znělo vtipně, tak v dabované verzi to poněku ztrácelo na vtipnosti. Několik fórů se tam našlo, ale na 96 minut zoufale málo. Tento film bohužel nebavil ani děti okolo. Takže si mohu odškrtnout další film ze seznamu očekávaných a přidat ho do seznamu zklamání. Ještě že to bylo jen za 50 kaček... ()

tenced

Dreamworksova produkce prevalcovala znacne infantilnejsi Despicable Me. Svoji nadsazkou a uvolnenejsim konceptem, ktery je mi posledni dobou sympatictejsi nez Pixarovske emocionalni zdimani, vyhrava co se tyce trefnych frku, superhrdinskych klise i citovych situaci. Stridani scen ve kterych se znacne pomrkava po odkazech, kde nas rezie a vychytraly scenar bavi. Spokojen a nakonec u me nikdy Megamind nezustane radovym animakem, ma jiste kouzlo, ktere me stale bere. Kazda scena ma smysl, at to je romantika, zamysleni nebo vtip a pro me tedy duvod se na ni tesit. To cele dokresleno a vyzdvizeno Zimmerovo hudebnim citenim, ktere je mi tak blizke pro jeho trefnost, hru i dramaticnost a hlavne podmanivost, dokazal neco uzasneho a toho si cenim. Jako celek to zbožňuju a bez peti hvezdicek to nejde. ()

Kajusska01

Trochu jsem váhala... Tři nebo čtyři hvězdičky? Na jednu stranu tak úžasný soundtrack, že jsem mámem vylítla ze sedadla a na druhou stranu jsem se v první půlce filmu nudila.... Myslím, že Megamysl měl až moc konkurentů, např. Jak vycvičit draka, který ho poráží na všech frontách. Takže tři a půl, ať nežeru... Ten soundtrack má fakt říz... Zimmer holt ví co dělá!! :) ()

adussh

U některých hlášek jsem se opravdu královsky bavila: "Já mám syna?" :D (kvůli kontextu se podívejte na film ;)) Jasně, existují i světobornější animáky, ale tohle je fakt milá podívaná a oceňuji, že při té momentální záplavě animovaných filmů i originální. /70 %/ ()

joudas

Tohle mi dokonale sedlo a celý film jsem si vážně užil. Vtipné, vcelku originální, dobře namluvené a navíc v rytmu známých pecek… nemám, co bych vytknul. ()

Kjuk

Začátek perfektní, pak to malinko polevilo, ale konec všechno vynahradil. Jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl!! "Dobře prcku, měl jsi pravdu. Já měl....menší pravdu!" Skvělý! ()

Pidzey

A na druhém místě mezi animáky se v roce 2010 umístil…(chvíle napětí,dav v sále zatajuje dech.To když malý můžíček rozbaluje obálku se jménem.) …..MEGAMYSL… Který nakonec dostal na frak od Jak vycvičit draka a porazil Já,padouch.Megamysl je fakt řízek.Je to sympaťák,má senzačního parťáka,skvělí hudební vkus a celou svou délku baví.Tento rok byl k animákům velice štědrý. ()

Venous666

Dostal jsem typ od uživatele RomeroisGod, že tohle je dobrej animák. Takže jsem se na to patřičně připravil (nějaké ty bongy) a spustil play. Grafika opravdu na úrovni, hudba ještě lepší (jak by jinak, když to dělal můj favorit H. Zimmer) a pár vtipných scén. Ale tímto to končilo. Očekával jsem , že se bude tu hoďku a půl válet po zemi, ale skutek utek 3+ ()

jasanka

Několik let jsem žádný animák neviděla, ale na tenhle jsem se těšila. A nezklamal. Super hudba, vtivné scénky, originální děj. Po tomhle se s chutí mrknu na nějaký další animovaný film. ()

rusty09

Určitě nejlepší animák minulého roku spolu s Jak vycvičit draka. Skvělá hudba, nápady, atmosféra, skoro se to i vyrovnalo mému oblíbenému Nemovi. ()

dvd-L

Jo, záporáci, ti mě baví. Škoda že i Megamysl v průběhu děje zplaní a obrátí se. Strašně jsem si přál, aby mu ta vražda na triku zůstala. ()

TomasKotlant

Hrdina z říše zla. Stejně jako u Já, padouch mi tento koncept nepřijde pro děti ideální. Megamysl na rozdíl od padoucha není povrchní. Dokonce se dá pochopit, že v jádru není zlý. Hlavní problém vidím v povrchním zobrazení Metromana, který je snad ještě horším příkladem. Sice je ke konci moralizováno i chování Metromana, ale mně to přijde povrchní. A jestli by nějaké filmy neměly být povrchní, tak zejména filmy pro děti. Jednoduché být můžou, ale povrchnost je špatným příkladem. Pár vizuálních vtipů, zajímavá podoba Megamysl a šílený poskok (jehož existence je dosti podivnou anomálií, ale budiž) jsou jedinými kladnými prvky. Dabing průměrný, Roxanne určitě v originálu nemluví tak stupidně. To dosti napomáhá povrchnímu vyznění. Filmy pro děti začínají stejná komerce jako filmy pro dospělé a to se mi nelíbí. Sice moje hodnocení na tom asi nic nezmění, ale je potřeba tento názor dát najevo. *** Ve zkratce: Moc je krásná, když někdo důstojný stojí proti vám. A je téměř jedno, zda bojujete za dobro nebo za zlo. ()

X@triX

Takto si predstavujem ten správny animák. Už od prvej minúty vtiahne do deja, do tej húsenkovej dráhy plnej zvratov a prekvapení, okorenenej o kopec skvelých hlášok. Snažil som sa predvídať, čo bude nasledovať a vždy som sa mýlil. Bavil som sa od začiatku po koniec. Dabingy sa podarili, ale originál je originál, plus výborný soundtrack. Megamind si môže podať ruku s Despicable Me, ale podľa mňa má trochu navrch. Je to jeden z najlepších a najzábavnejších animákov, aké som videl a určite sa k nemu ešte veľakrát vrátim. ()

sebo9629

Skvelý animák, ktorý odporúčam vidieť v originály pretože Brad Pitt ako Metroman (čítaj Superman) a Will Ferrell ako „záporák“ Megamind (Brainiac?) sú úžasný, a samozrejme tu nechýba ani Roxanne Ritchie (Lois Lane). Pre mňa je to najlepší animovaný film so „Supermanom“, a pozerať túto variáciu jeho príbehu ma neskutočne bavilo. Hodnotenie: 8.4/10 ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku