Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

kenileja

Může se zdát, že se Kevin James do filmového průmyslu vůbec nehodí, ale není to pravda. Do role ošetřovatele zvířat se hodil. Rodinný film, který nám i dětem nabídne zhruba to, co čekáme, tj. lásku, napětí, vtip (od každého trochu)... Je to plynulý příběh, kdy vás zkrátka pobaví, že zvířata mluví a zklame, že lidé tak trochu neví co chtějí. ()

TommyDiamond

Filmy s Kevinem Jamesem mě vždycky bavily a po shlédnutí traileru k filmu ošetřovatel bylo jasné,že tento film si zaslouží návštěvu v kině. Film byl vtipný a koukatelný do poslední minuty. A navíc nám Kevin James předvedl i něco ze svého bavičského umu. Bylo zde i dost humoru mezi zvířaty,která mluvili lidskou řečí. Zvířata v zoo se snažila Kevinovi, někdy až moc svérazně radit s tím,jak dostat zpět svou bývalou přítelkyni. Kevin nakonec poslechl hlas svého srdce a místo své bývalé přítelkyně Leslie Bibb zůstal s ornitoložkou Rosario Dawson. Na komedii hodně odcením, když dají na konci do titulků ukázky toho co se ve filmu nepovedlo. Poslední komedii, kterou jsem v kině navštívil byla zkažená uča a musím říct, že ošetřovatel mě pobavil mnohem víc. Celkově 80% ()

RajCZitko

Nevím, co se na tom lidem tak nelíbí. Je to hezký, milý, dost vtipný a fakt hezky provedený. Dle mě jeden z nej komedií tohoto roku. ()

datos

Pro ěm naprosto skvělákomedie,u který sjem se z hluboka nasmál. Kevin James je pro mě prostě borec,který rozesmát lidi umí.Je to herec obrovského kalibru a filmy s ním mají prostě něco do sebe.ještě dkyž se k tomu přidá banda mluvících zvířat,tak to nemá chybu!!! ()

web-dat

No není to film, který bych hledal pro svou Páteční noční projekci filmů ... ale dá se na tom celkem dobře pobavit. Sobotní po-obědové odpoledne je jak stvořené pro tuto komedii. Akurát jsem si občas pletl hlavního hrdinu s gorilou. Oba dva jsou vazouni. A stalo se mi poprvé, že jsem vyprskl teplé KAKAJKO (jak říka Sheldon) když jsem se rozesmál jak šli do restaurace. Akurát mě pak vyčinila žena, že przním pohovku a nemám jíst u televize ale v kuchyni ... má pravdu no :-D ()

DaveSmith

Film sice nemá moc velký potenciál, ale všechno tak nějak funguje. Bylo by to i na lepší hodnocení, nebýt několika trapných (ne vtipných) scén. Ono to celé není stavěno na zrovna inteligentním humoru, ale některé scény mě přišly prostě zbytečné a nevhodné. Na druhou stranu klady by se našly taky, hlavně dabing, dobře vybraná hudba a taky Rosario, která je skvělá snad ve všem. Suma sumárum jsem se dost dobře pobavil. ()

filip289

Ani ten 1 ba až 2 celkom podarené vtípky nezachránia túto trápnu napodobeninu Dr. DoLittlea, digitálne spravené zvieratá fajn, ale film je proste o ničom, nedáva žiadnu logicku a až zúfalo sa snaží byť skoro v každom momente vtipný, čo mu nevychádza. "Silnejšia" 1* len za nápad vziať gorilu do mesta, tá časť filmu bola fajn. A Ken Jeong ZÚFALO NEVYUŽITÝ (alebo to bolo tým dabingom?). ()

dj_kure

Asi bych normálně 4* nedal, ale fakt se mi těch zdejších 56% nelíbí, já se bavil výborně. Čekal jsem od toho nehoráznou sračku a ono mě to mile překvapilo. Super :). 65% ()

Godhaj

,,Leather, rinse, repeat.“ Na tento film jsem se podíval vlastně jen kvůli tomu, že v něm hrál Stallone. Kdybych ale věděl, že jen dabuje lva, tak bych si tento zážitek odpustil. Tento film je to totiž ta nejobyčejnější romantická komedie s několika mluvícími zvířaty jako bonus. Objevují se zde všechna nudná klišé, málo vtipu a hodně ptákovin, co nedávají smysl. Postavy se chovají nelogicky, jako blbci a navzájem jim to nepřijde divné. Velmi podivné ale je, že z této kombinace tu a tam vyskočí nějaký vtípek či veselejší scéna. Těch je ale jako šafránu, zbytek je nehorázná nuda a umělé mačkání emocí. ()

Scraffy

Slušná komédia, pri ktorej sa skvelo odreagujete a zabavíte. Nečakajte ale nejaký prelomový scenár. Je to skôr taká klasika. Kevin James sa tu skvelo hodí. ()

Renie42

Po dlouhé době jsem viděla film, který mě absolutně dostal. Mluvící zvířata, která má mnohdy pravdu a nelžou jako lidi. Nepříliš sympatický Griffin, kterýho opustila jeho holka tak strašným a zostudivým způsobem a po pěti letech by to u ní zkusil opět znovu. Zvířata poruší nechtěně svůj kodex a snaží se mu pomoci. Z Griffina se stává sympaťák a hrdina a zdá se, že má to, co si přál. Ale není všechno zlato, co se třpytí. Nakonec to dopadne tak, jak to musí ve správných filmech dopadnout. Noční jízda městem s gorilou Berniem neměla chybu. ()

vieriX

Hodně podobné i když troch jiné než Noc v Muzeu. Z počátku trošku slabší, ale postupně se mi to začalo líbit. Celkem sympatičtí herci v čele s Kevinem Jamesem a Rosarii Dawson. Jasně má to slabší chvilky, ale není jich tolik, aby se člověk vyloženě nebavil a nudil. Jako oddychovka si myslím naprosto ideální. ()

Maw

Chílemi působivá komedie plná vtipných a originálních hlášek. Zvířátka jsou pěkně udělaná a ze začátku celkem srandovní. Ale pak začnou scény jako je třeba svatba nebo jízda na tříkolce a to si člověk řekne: "Vážně?? Bylo tohle nutný??" A rázem se film propadá a propadá až jste na konci (který je mimochodem od začátku jasný) a připadá Vám že tvůrci jsou zoufalci bez mozku. Kevin James ze sebe udělal naprostýho kreténa a to, že poslochá zvířata v tom, jak má sbalit holku (hoď po ní hovno, zaujmi útočnou pozici) je naprosto debilní a tím film ztrácí veškeré kvality (spíš ani nikdy žádné neměl). ()

HaiWithLove

No a co že je to blbost, já jsem se už dlouho takhle nezasmála. Možná bych se nad sebou měla zamyslet, jestli moje chování odpovídá věku...ale teď se mi do toho nechce. "it's more than a feeling"...♫ no jasně...teď to tejden nevyženu z hlavy. Ach Bernie, Bernie, ty proklatá gorilí hlavo :) ()

jafuska

Rodinný film, který ničím neurazí, ale ani ničím moc neupoutá, ano název je přesně dán a taky z toho námět vychází, a mluvící zvířata, která dají do tohoto filmu svou nápaditost, ale je to spíše všechno jen pro děti, které se snad neurazí nějakým těm sprostším slovem, ale to se dá snad i odpustit, že? Já s tímto filmem jsem celkem spokojená, ale taky nejspíě rychle zapomenu o čem to všechno bylo ()

sniperjozef

Proč ne... Je to takové hloupé, přímočaré a předvídatelné. Ale já jsem se dobře pobavil. Tudíž jsou tři hvězdy na místě... ()