Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

LukeUp

Naivně jsem čekal, že by to mohla být alespoň legrace, když jsem viděl trailer, začal jsem o tom pochybovat. Když jsem z nouze pustil tenhle film, tak pochyby byly oprávněné. Film o ničem plných absurdit a klišé, mluvící zvířata, která nepobavili ani mladší generaci, no prostě slabota. ()

3n3my

Slabšie dve hviezdy, aj to je jedna celá len za výjazd s gorilou. Inak často predvídateľné a trápne dielko, akých sú, dovolím si tvrdiť, tisíce. ()

Radiq

Mluvící zvířátkááá, jéééé. No tomu se dalo smát, že. Často bylo poznat, že ty kecy těch zvířat vymejšleli až poté, co natočili ty pohyby. Ale to je jedno, hlavně že byly roztomily. Kevin James není zrovna z hvězd, který bych měl oblíbený, protože to ani není hvězda. Hvězdy, který tam hrajou (Sandler, Stallone, Nolte, Cher, Favreau), jsou tam jenom jako hlasy. Je to jenom taková nenáročná komédia, na které je moc poznat, že je americká, rodinná a všichni víme, jak dopadne... ()

Madlenka26

upřímně jsem na vážkách,, mám pocit že mluvícím zvířatům a trapným scénkám odzvonilo,ale asi ne. Na nudné odpoledne to stačí, ale to je tak vše. ()

zorro

kdybych si dal poradne do rypaku tak by to mozna byla pecka ale takle se smejete jen te hlouposti. jedna * za Gottschalka ()

otík

Místy neskutečně vtipná, místy přeci jen trapná a klišovitá romantická komedie. Kevin James je v pohodě, Rosario Dawson je moc milá a příjemná, triky a mluvící zvířata jsou také OK, i když ze začátku to působilo spíše podivně. Jinak příběh spíše nezajímavý, blondýna otravná, ale dostane za vyučenou. Průměrná komedie nevyvážené kvality. ()

Doudis19

Nechutenství z dementního příběhu, z ještě dementněji trapného humoru a tragického českého dabingu lehce rozmnělňuje účast neočekávaných, hereckých osobností (Donnie Wahlberg, Joe Rogan) a povedené triky. ()

Tyny

Čekala jsem, že to bude opět nějaká trapná komedie, kde zvířata mluví a nedokoukám se na to dokonce. I když Kevina Jamese jako herce moc nemusím, tak mně v téhle roli svým výkonem velice překvapil. Ošetřovatel se mi nakonec líbil a byla jsem ráda, že jsem film shlédla. Příjemný film plný humoru a se špetkou romantiky. ()

ivan_drago

Infaltilně stupidní nekomedie, bez jakékoli snahy o vtipnost, pramenící alespoň z minimální snahy o pokus vtipný dialog. Vše se omezuje jen na situační pologagy vrcholící pádem s pneumatikou. Kevin James absolutně nehrající a toporný... Scénář průhledný jak křišťálová studánka, až trapností překypující... Proč sem na to kurva vůbec čuměl... jo, Rosarii to celkme slušelo a zazněla jedna píseň od Motley Crue - konkrétně Kickstart My Heart... to je ale dost málo i na debilní komedii... Smazat, vyhodit, zapomenout. ()

DivX

Mě se to líbilo a skvěle jsem se bavil. Nadprůměrná komedie v čele s Kevinem Jamesem z prostředí Zoo. Děj, animace a vtip je perfektní ale nemůžu dát plný počet hvězd, a to jen za to, že od začátku už víte jak to asi skončí. 70% ()

ecceHOMMO

Snímok by nebol nijak zlý,.....ak som nemusel použiť to čarovné slovko: "keby". Problém nastáva, keď inak milé hovoriace zvieratká začnú pomáhať svojmu ošetrovateľovi aby zbalil vysnívanú ženušku. Lenže, nie je rada ako rada. A keď sa týmito "radami" ( zo zvieracieho sveta) začne aj riadiť pôsobí to nehorázne blbo ( postava Griffina sa potom dostáva do pozície absolútneho debila), a neni to vôbec vtipné.....škoda. ()

LiborGondek

Rodinných filmů, většinou i komedií, kde zvířata mluví je hodně. V podstatě mají všechny i velmi podobný scénář. Co nového také stále vymýšlet, že? Ani Ošetřovatel z řady příliš nevybočuje a nepřináší nic nového. Přesto je to solidní film, na který se dá koukat s celou rodinkou, včetně dětí, což mnoho lidí zřejmě dokáže ocenit. Je to tedy čistě průměrný film, který rozhodně není nutné ihned vidět. Nicméně, když už se jej poté kdykoliv rozhodnete zhlédnout, naštvaní nebudete. 65% ()

potas

Nic originálního, vše už tu bylo aneb Dr. Dolittle. Akorát Eddieho Murphyho vystřídal Kevin James v prostředí Zoo. Griffinova noční jízda městem s gorilou Berniem a události v baru byly superní:-) ()

venison

Kevin James mě oslovil svou komičností a pohybovým talentem už ve filmu "Hitch: Lék pro moderního muže", takže tentokrát mě taky nezklamal.. Příběh provařenej, hlášky přibližující se trapnosti, ale roztomilý hlavní hrdina, okouzlující zviřátka a milá Rosario Dawson z filmu "Sedm životů" to prostě zachránili :-) Příjemný relax.. ()