Soustředění sil znamená ve většině případů přivolání kvality. Ta silvestrovská, spojená s Vladimírem Menšíkem a plejádou jmen, o jejichž kvalitě si dnes můžeme nechat jen zdát, postupem času dále získává na své hodnotě. Je až neuvěřitelné, jak za podmínek cenzurního dozoru, neustálého otravování a trapného doptávání vznikala čísla, na která dnes prostě nemáme. Více se objasní, pohlédneme-li na jména tvůrců i účinkujících. Zlatá šedesátá léta filmové vlny a obecného československého kulturně civilizačního vzmachu v mnoha ohledech přetrvala nástup normalizace. Oblast televizní zábavy vedle pohádkové tvorby a animovaného filmu byla další oázou, kam cenzura dosahovala jen s velkými obtížemi. A právě to je po letech stále více znát. Ku prospěchu věci i televizního diváka.(25.7.2010)

• boshke

Trpké zklamání. Rozhodli jsme se bojkotovat debilní silvestry na našich televizích a podívat se na "starou dobrou klasiku" z dob socialismu. Připomínalo mi to trochu nějaký debilní americký seriál, kdy člověk jen díky smíchu publika ví, co by mu mělo připadat vtipné a čemu by se měl smát. Něco bylo dobré, ale i tak jsem čekal mnohem více... 50%(1.1.2013)

TV-pořad. Dříve, ještě za "komárů" se bylo na Silvestra na co dívat. Dnes ty pořady na Silvestra v podobě nepovedených záběrů a přeřeků na TV Ho*na nestojí ani za zmínku. Tohle je kult československé, pravé, od srdce dělané a nefalšované zábavy. | 80% (4*) |(2.1.2014)

Tyhle Silvestry jsou nezapomenutelné. Jistě v té době nic jiného nebylo, ale v porovnání s možnostmi dnešní doby, si troufám říct, že dnešní silvestrovské pořady jsou hodně slabý odvar těch minulých. Co herec to výborný výstup a ještě ta atmosféra všech v jednom hledišti. Ať byla účast pro herce a zpěváky povinná či nepovinná, prostě zábavu tahle generace udělat uměla.(13.9.2011)

Tohle je velká nostalgie a ukázka toho, jak skvělé jsme měli umělce, nic nesměli, všechno bylo zakázaný. Komanči jim dýchali na záda a přesto všechno byli úžasní, vtipní. Humor opravdu chytrý, do režimu se rýpalo inteligentně a s grácií. Človek se neuvěřitelně pobavil a zasmál. Kolikrát si říkám, jak tohle mohlo projít. Ta rudá vrchnost byla neuvěřitelně tupá, jinak to není možný. Scénka Horníčka s Kopeckým je geniální a Menšík, jako konferenciér božskej.(31.12.2019)