V soupisu ucinkujicich jsou zrejme vsichni vcetne divaku. Karolinu jsm tam teda ucinkovat nevidel. Bezne tv scenky jak na pionyraku. Samozrejme nesmel chybet Cejka se svoji slepici...ach jo. Do toho nejake tanecky, Gott, a cele to tahne Mensik. Nejvic me asi pobavili zpivajici Franta Stastny a Lubos Pechacek. Z nostalgie davam prumer, ale ze bych kvuli tomu nespal, to nemuzu rict.(8.4.2014)

Je zajímavým paradoxem, že letošní vrchol silvestrovského televizního programu začínal až hodinu po půlnoci. I přes pozdní hodinu bylo na co koukat a i když se mi některá dobová čísla prostě nikdy nezalíbí, mám proč být spokojen, i díky Vladimíru Menšíkovi, u kterého musím zopakovat svá slova z komentáře k sestřihu jeho nejlepších scének. Nebylo by mimochodem špatné, kdyby se ušetřily peníze za estrády, které nepobaví a nemají šanci zkultovnět, a do hlavního vysílacího času se opět nasadila nějaká repríza, ČT by neprohloupila. Jinak jsem příjemně překvapen a zároveň i potěšen, že byl tento pořad zařazen do databáze.(25.5.2010)

Zábava na kulturní úrovni. Kam se hrabou dnešní prima novácké blavajzy, to se nedá srovnat. Dnes jsem viděla poprvé božského Káju tančit a ještě se sám hlásil, že pude! Neuvěřitelné ... Celá tahle šou na mě působí velmi hojivě a příjemně. Obecenstvo tvoří náš národní, zlatý, herecký a pěvecký poklad a baví sami sebe. Nádhera.(29.12.2017)

• dyfur

....pozerám aké vysoké hodnotenie...osobne mám rád Vladimíra Menšíka,ale rád by som len pripomenul,že tieto Silvestry v rokoch 1977,1978,1979 ,ktoré uvádzal pán Menšík - získali vlastne až in memoriam taký punc zábavy a úspechu. V dobe vzniku to bolo iné.... ja ako žiačik, i rodičia,i susedia,kamoši, i v škole...panoval názor-......nuda čakali sme viac - ako nasilu sa herci smejú,chytajú za kolená od smiechu,sedia majú to sedenie a nútený smiech platení a pritom sa majú oproti bežným ľudom ako dobre.....a keď išli na scénu slováci to bol fakt trapas "jak hovado" nevtipné -nudné hanbil som sa ako pes...ale na scéne sa všetci všetkému smiali akoby tam bol stále Vlasta Burian.Čiže - v tej dobe - pre koho to bolo určené - úspech to nemalo a v súdobej tlači - tiež nie - napriek tomu ,že to bolo odobrené- táto forma zhora - tak ani v Pravde a Rudom Práve to veľmi ospevované nebolo.Skôr hlasy kritické. Odstupom času sa to berie - aspoň ja to tak mám- ako určitý archív -Vl.Menšík + ostatní účinkujúci + sediaci sa smejúci herci,speváci,hlásatelia ako vyzerali v tej dobe,oblečenie ....takto zasmiať sa dá nie je to úplne zlé ale niečo výnimočné - za čo sa to teraz predkladá- to iste nie je.(18.7.2013)

To jsem sem chtěl napsat, jak ty silvestry jsou na nově trapný a oni už to stihli napsat jiní... Tohle byla hodně slušná zábava. Nejvíc se mi tady líbilo, jak Gott, Matuška, Korn a Neckář museli zatantovat při zpívání zpěvačky, kterou bohužel jsem nepoznal nebo neznám. Kdyby někdo chtěl tak at mi napíše její jméno. tak už vim Aja farkačová... děkuji uživateli pávek, že mi to napsal. Tady je i odkaz na písničku http://www.youtube.com/watch?v=tdSnEVJOOVo(1.1.2010)