Režisér Zdeněk Troška využil obou svých pohádek na pokračování - Princezny ze mlejna i Zpekla štěstí a zpracoval je také do seriálů. Princeznu ze mlejna jako šestidílný a Z pekla štěstí jako desetídílný. (oficiální text distributora)

Tessie odpad!

Tak takovou blbost rozsekat na seriál, považuji za vrchol drzosti a nevkusu. Do toho dát spoustu reklam, vysílání v hlavním čase jako bonus a důvod k rozmlácení televize je na světě. wtf?! ()

Paity

Nepovažuju to za úplně totální odpad, ale do nějaké kvality to má také daleko. Na druhou stranu, co tady u nás bylo z pohádek natočeno, když nepočítáme Trošku a Stracha? ()

bangee odpad!

Ten samý komentář, co jsem použil u Princezny ze mlejna - seriál. Originální nápad jak zkusit vydělat další grošáky... ()

figliar odpad!

Zdeněk Troška nevie, kedy by mal povedať dosť. Neúspešnú rozprávku rozdeliť na časti a spraviť tak seriál? To si myslí že sú ľudia až tak naivní? Hodnotím, aj keď som to nevidel, pretože filmová predloha mi plne postačila. ()

RajAthen odpad!

S (ne)logikou takto rozdělit zcela (pod)řadovou pohádku, potažmo film se nám nabízí prakticky nekonečná zásoba seriálů. Heuréka, nový zlatý důl na to jak udat naše veledíla. NEBO NE? ()

habertek

Jak můžou pohádku rozsekat na díly??? Nepochopím! To stejný třeba Princezna ze mlejna...Představte si třeba seriál Pyšná princezna nebo Sůl nad zlato...to prostě nejde:) Za to jen jednu*! ()

ostravak30

Znovu jen zopakuji, že divení se nad tvorbou seriálu z filmu, je skutečně zbytečné. Dělalo se to i v minulosti - viz Chobotničky, Kačenka apod. Nicméně tady, na rozdíl od Princezna ze mlejna, si dali tvůrci alespoň tu práci s vytvoření komentáře předchozího dílu. Ovšem jak špatné je Z pekla štěstí, tak špatný musí být i seriál. ()

PrezidentRickS. odpad!

nastrkat draka, šimůnka, nechutně ufňukanou a nic nechápající kuklovou, idiota Bambase I., tu krávu co ,,hrála,, kmotřičku a téměř všechny ostatní (až na vaculíka, brzobohatýho a morávkovou) do pytle, polít benzinem, zapálit a hodit po tom pánovi co si říká režisér. ()

brasek odpad!

Pekné, farebné ale bezduché. Veľa dobrého nebolo ani v celovečernom snímku, tu v seriály sa to však stráca. ()

Cisarpan

Si asi děláte prdel už ne? Podle mě jakmile vidíte jméno Troška, tak je to automaticky špatný..ikváči!! Dobří herci, pěkný příběh, z novějších pohádek určitě jedna z povedenějších!! Navíc moc pěkná muzika! Tohle je kvalitní pohádka a vy jste banda blbců ()