Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Hawaitypek

Nemám rád romantické filmy, moc nemusím Jeninifer ani Adama moc neobľubujem ale toto bolo za 100bodov ! Neskutočne som sa nasmial (hlavne na tej malej dcére) - jediná romantická komédia ktorú budem odporúčať ešte veľmi dlho.... 4* (jedna dolu za moc sexi Brooklyn ktorá mi ten pohodový pocit pri filme trochu kazila aj keď...) ()

musculimus

Ani nevím proč, ale tahle sandlerovka mě dostala. Je plná spousty dobrého humoru, někdy až pro Sandlera netypického a co je skvělé, že se vyvaroval všeho, co se mi na americkém humoru nelíbí. Vždyť ruka v záchodě je fajn, když je tam dítě, ne? A okouzlující Jennifer Aniston, že má 42, to musí být nějaký vtip?! Nicole Kidman hraje trochu druhé housle, i když je tam už z příběhu jasně do počtu. Jen mi dochází, že život jde dál a i Sandler se dostane do věku, kdy už nebude točit žádně romantické komedie, takže si važme toho, co máme. ()

benda02

Zase jeden z filmů co je lepší vidět s dabingem. Adam i Jennifer herecky zazářili, ale ten děj je tady tak nepravděpodobný, že se tomu člověk může jen smát, navíc ty komické scény... Člověk to musí vidět... ()

pcarogers

Trochu se pobavíte, trochu se Vám v oku slza zaleskne, až se dají do kupy a tak trochu strávíte příjemné dvě hodiny. Žádná pecka, ale kdo má tenhle žánr rád, tak to vyloženě neurazí. ()

Tomasson93

Zábavná a svěží letní komedie. V hlavních rolích jako vždy skvělý Adam Sandler a dvě sexy herečky, takže pohodička sama o sobě, nevidím důvod proč nedát 5*. ()

SelfishMan

Neřekl bych přímo, že to bylo typicky Sandlerovské nebo naopak, že to nebylo. Prostě v některých okamžicích byl ten humor jeho typický (těch slabších) jinak ale působil dá se říci konečně dospěleji (občas inteligentní vtipy) a romantická stránka nebyla vůbec špatná, i když všichni věděli od začátku jak to celé skončí. (Řekl bych tak trošku návrat k 50x a stále poprvé) Perfektní to nebylo ale překvapivě milé a zajímavě obsazené. A Jennifer Aniston? Jak jsem ji v Přátelích zrovna nebaštil...tak tady teda páni! ( A i kdyby mi ukazovala rodný list tak bych jí nevěřil ten věk. Nejen to, mela i dobře napsanou a zahranou roli.) 75% ()

Terenz

Nevím proč by mě tahle komedie navíc s návalem romantiky neměla vykouzlit alespoň malé pousmání na tváři...?!:) ()

ZeeZee

Po filmoch so Sandlerom príjemná zmena. Humor bol síce sem-tam trochu primitívny ale inak som sa dobre nasmiala. 4* dávam aj za Jennifer, ktorá ma príjemne prekvapila. ()

david666

tohle je přesně typ filmu na hranici - na jednu stranu totální klasika se všemi klišé ale na stranu druhou se mi na tyhle filmy dobře dívá. Navíc, když tam máte Jennifer. Kladem filmu je, že Sandler není až tak trapný, jak někdy ve svých filmech bývá. Takže žádné prdění apod "vtipy" ale vcelku solidní humor.Kvůli Jennifer a Nicole dávám o * navíc ()

p3tulko

Jedna z úspešnejších a fakt dosť dobrých Sandlaroviek. Myslím, že komédia so všetkým čo má mať dobrá komédia. Obsadenie hlavných postáv nemôžem popísať ako viac než skvelé. Trochu mi tam vadili premúdrelé decká ale v americkej komédii je všetko možné . Úžasná oddychovka, perfektné prostredie, super vtipné dialógy a ešte lepšia Jennifer Aniston. Jennifer nielenže stále rastie do krásy ale jej herecké výkony sú čím ďalej tým premakanejšie. Ani sa mi nechce veriť, že ta baba ma 42. ()

topvideo

Sladká Jennifer Aniston zatiaľ nesklamala, s Adamom Sandlerom je to horšie, ale tentokrát vytiahol nové vtípky a bavil som sa počas celého filmu. "Sexy komédia" za 78%. ()

Holusacek

Po týdnu co jsem vůbec neviděl žádný film jsem se rozhodl pro osvěžující novou romantickou komedii s mým oblíbeným hercem Adamem Sandlerem a byl jsem velmi mile překvapen!Začátek mírně střídá zábavu a slabší scénky,v momentě kdy však Danny(Adam Sandler)začne lhát a poté se sesypou následky,se z filmu stáva fakt super podívaná a neodtrhnutelný film.Nu což děj mírně slabší,ale zábavný.Další většina forku a vtipů se objeví v momentech a scénkách na Havaji třeba ve scénce celodenní výlet do džungle,kde režisér doslova vychrlil kupu fakt povedených vtipů,střetnutí s prasetem,sjíždění vody,pochod přes chatrný most,hod do bláta a lejna,koupání pod vodopády a Dolphův pád.Film začal ubírat na plynu v poslední dvacáté minutě,ale takovouto zábavnou romantickou komedii jsem ještě neviděl.+skvělé scénky v džungly,dobrý nápad,dobrá komedie komedie -v poslední dvacáté minutě ztrácí film komediální nádech,na začátku mohly s něčím nepovedeným ubrat ++-=80% co dělat mi osobně se film náramně líbil a zatím taková nejlepší a má nejoblíbenější shlédnutá komedie roku 2011.Určitě shlédnout a když ne tak alespon scénku s oživováním ovce,také není k zahození :D... ()

gipper

Adam Sandler byl okouzlující a vtipnej jako vždycky. Jennifer je prostě kočka! Takhle vypadat ve 42 letech, to teda klobouk dolů! Bylo to celý samozřejmě dost předvídatelný, ale opravdu milý:o) A slyšet někdy.. " Jsi jediný člověk v mém životě, kterému jsem nikdy nelhal. Přísahám bohu. Prostě ti věřím víc než komukoliv jinému. Znáš každé moje tajemství. A miluju tvůj úsměv. Tvůj úsměv mi rozjasňuje den.".. musí být opravdu krásný. Tak jsem si užila trochu tý romantiky a teď se jde na pivo, juhůů:o) ()

jopal

Jedna z mala komedii, ktora sa mi pacila. Dokonca som sa par krat aj zasmial a po skonceni filmu som mal taky prijemny pocit. Vyborna zabava, skvela atmosfera, i ked od zaciatku jasny koniec... ()

bonita69

Ať už jsou Sandlerovské filmy jakkoliv podobné vždycky mě baví. Je to skvělý komik a filmy s ním jsou hodně zábavné a pohodové. Ve spojení s Jennifer Aniston to vyšlo myslím docela dobře, dost mě pobavila střeštěná Nicole Kidman. Ale i tak to patří mezi ty lepší komedie, rodinný snímek který pobaví a potěší. Mimochodem Jennifer vypadá skvěle, no jo Sandler si zase vybral k sobě dobře. ()

MUNRO

Další příjemná prosluněná komedie s Adamem Sandlerem.Ironický a černý Sandlerův humor je pro dnešní uspěchanou dobu jako balzám na duši a ani nepamatuji,kdy naposled tak skvěle zahrála Jennifer Aniston.Ve většině svých romantických komedií působí od začátku upjatě a stereotypně,ale v tomhle filmu je od začátku úžasně vtipná a svou filmovou kolegyni v podání Brooklyn Decker s přehledem přehrává(a to navzdor věkovému handicapu i v sex-appealu...??)Nevím,jestli je to náhoda,nebo si Adam Sandler záměrně vybírá filmy z úžasně exotických prostředí,ale u mně tenhle chlapík v posledních letech boduje na plné čáře.Krásná,oddychová,letní romantická komedie!!!! ()

jaqubko

Podiel vtipných scén prevažuje nad počtom trápnych. Uspávací Sandler, ale sexy Aniston, Decker a Kidman plus dve podarené deti. Oddychová sympatická romantická komédia. Nič viac, nič menej. 65/1000 Videné v originále. ()