Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

ButterflyEl

Zkus mě rozesmát? Adam se snažil, zopakoval několik svých starých vtípků... ale příliš neuspěl. Na druhou stranu velikým plusem této romantické komedie je Jennifer Aniston. Nejenže na svůj věk vypadá naprosto božsky (snad i líp než ta o 20 let mladší Palmer), ale navíc svou roli zahrála bravurně. Bohužel chemii mezi ní a Adamem jsem nějak nepostřehla a když už, tak jen z její strany. Možná mi k sobě tihle dva prostě nejdou. Film nezklamal, ale ani nenadchl. Proto 3* ()

Tweetak

Na začátku to bylo možná trochu víc trhlé, než by mi bylo libo, ale prostě tohle je americká romantická komedie, která zaručeně skončí tím nejlepším happyendem, tak co víc si přát? ()

trinan_kop

Super, ja som sa bavil. Sandler hrá proste to čo v takmer každom jeho filme - čiže nemôže sklamať. Taká sandlerovská romantická komédia. A musím poznamenať, že hercov hodnotím podľa toho aké úlohy si vyberajú. A tak ma Nicole Kidman prudko sklamala a opäť raz potvrdila to, že nie je veľmi dobrá herečka. A J. Aniston bola pre mňa prekvapujúco dobrá - proste milá, normálna úloha. Som rád, že som to videl. ()

s7RanG

Na tento film jsem se opravdu tešil ale trošku mě to zklamalo. Ikdyž to tak bývá, když se na něco těším. Ale celý scénař byl takový letem světem jednoduchý. Mám rád sandlerovky, tak musím říct, ze tohle byla průměrná sandlerovka s krásnou J.Aniston, díky které byl film koukatelnější. ()

Davvee

Na začiatku to bolo dosť nudné. Ale potom to začalo naberať na grády a vyzeralo to konečne ako komédia na konci sa to vyostrilo aj romanticky. Je to taký priemer. ()

setina

Film zkus mě rozesmát mě potěšil a hlavně trochu místy i rozesmál. Jennifer Aniston byla ze začátku prostě úžasná a Adam Sandler byl komik jaký umí být. Ostatně všichni hráli svoje role v tomto příběhu dobře. Na druhou stranu se film podobá i když má jiný děj takovýmto romantickým komediím s Adamem Sandlerem a podobným romantickým prostředím na dovolené. Myslím, ale že za to může hlavně jeho opakující se komická vlastnost, která není nekonečně nevyčerpatelná studna dobrých vlastností. Ale, dost pesimistických poznámek. Film byl vtipný, romantický a veselý. Asi to tak v životě nechodí jako ve filmu, ale film se určitě hodí do dětského filmového žebříčku. Film se mě vlastně líbil. Hezké dívčí tváře a pěkně zaoblené postavy. Hudba mě také potěšila a fanoušky popu a Stinga/The Police asi také. ()

vernerka

Sandlera nemusím, ale Jennifer Aniston, jako by ho na plátně usměrňovala a dodávala filmu šmrnc. Jako každá naivka si užívám filmové proměny, takže za scénu s nakupováním a zkrášlováním dávám palec nahoru.. Bavila jsem se, smála se, ano je to americká slátanina, zcela nereálná a překvapivě je od začátku jasné, jak to skončí, ale i přes to to není příliš afektované a to se cení. ()

Eldir

Chápu rozčarování některých lidí - další tuctová komedie - já se však náramně bavil, a to jsem nic nepil. Po dlouhé době jsem si řekl, že si pustím nějaký nový film a mě tedy nezklamal. 3 a pů hvězdičky. ()

Snakefinger

Když se rozhodnu jít na Sandlerův fílm, tak vím co mě přesně čeká, protože se jeho filmy, jeho zápletky, fóry podobají jako vejce vejci a po deseti minutách (maximálně) je jasné jak to všechno dopadne. Většinou ve třech až pěti závěrečných minutách filmu a vezme to rychlý spád a je konec zvonec. Takže koloušek Sandler to dělá profesionálně, občas se člověk zasměje, občas si řekne, to je ale blbost ale celkově se docela baví. O to tu jde a o nic víc. S tímto svědomím a vědomím tak 70 procent. ()

marysa

Na tento film som sa na základe traileru dlho tešila, dokonca som nepočkala ani na titulky a to možno bola chyba. Niektoré vtípky mi preto unikli, ale inak v zásade môžem povedať, že ma tento film nesklamal. Takýto typ romantickej zápletky mám rada a Jennifer s Adamom to spolu celkom ladilo. Ja to hodnotím ako ideálny oddychový film na večer vo dvojici. ()

sitmin

Hodnotím v rámci žánru! V rámci romantické komedie to totiž byla slušná podívaná. Bavil jsem se dobře, Sandler vtipný, Aniston ok, děti vtipný, romanci překousnu. Zápletku nečekejte, ale příjemnej snímek.... ()

Fellippe

Typická Sandlerovka, ale tentokrát jsem se bavil mnohem víc než kdykoliv jindy + nestárnoucí stále skvěle vypadající Jennifer Aniston. Poměrně originální a dobře zamotaný příběh, u kterého se nudit snad ani nejde pokud nemáte nějaký atypický humor. Navíc vidět parádní těla Jennifer a Nicole v jejich letech také stojí za to! Prostě se těším na další Sandlerovky. Parádní! ()

matthew_tv

Aj keď som od Sandlera čakal čosi viac, na filme som sa celkom zasmial :) Prínos Nicole Kidmanovej bol pozitívny, hoci si myslím, že hrala ešte viac vedľajšiu rolu ako deti Anistonky, no keďže v hlavnej zápletke boli Adam a Jennifer, je to ešte prijateľné :D Chýbali mi tam nejaké počúvateľnejšie soundtracky, ináč tomu nemám čo vytknúť, s výnimkou toho, že sa film dal kľudne skrátiť, pretože niektoré pasáže pôsobili sucho. ()

Mc.Flurry

Typicka Sandlerovina bozska Jennifer Aniston. Moc jim to tam slusi Adam je vybornej herec a Jennifer se tam taky hodi. Tenhle film nemel chybu a z tech dubnovejch premier letosniho roku me opravdu nadchnul nejvic. Nema to chybu . ()

Luciaaas2

Adam Sandler prostě válí, už dlouho jsem se tak nezasmál jak u tohoto filmu. Sandler prostě umí, občas se opakuje, ale to mu každý s radostí odpustí. Je to pán komik. Jennifer Aniston nebyla nikdy víc sexy, jak v téhle super vtipné komedii. Film oboum představitelům náramně sedl a mezi Sandlerem a Aniston to hodně jiskří. Nicole Kidman sedla rolička mrchy, i když to byl štěk, sedl ji na míru. ()

lada32

Příšerná záležitost.Prvních 15 minut je na Zlatou Malinu.Dal jsem zde na forum a nechápu vysoké hodnocení.Mám Sandlera rád,hlavně jeho Španglicky,Líbí se mi ty smutné oči J.Aniston,ale tohle nemělo hlavu patu.Jako kdyby každé okénko toho filmu bylo pronajmuto.Turismus,obchod,neomezená spotřeba v zájmu sponzorů,to vše z toho čouhá jako sláma z bot.A když už jsem si říkal,dodívám se,aspoň pěkné obrázky z Havaje,tak mě zcela dorazí N.Kidman,herečka první ligy s Davem Matthewsem v roli homosexuála.. ()

uuuuups

PĚKNÉ.Jemná komedie pro případ smutného dne.A já jej dnes měla a dokázala jsem se zasmát.Nic hlubšího není možné v tomto snímku hledat.Mě to ale stačilo. ()